• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
nootak to pockaj pred koncom ja nespim skoro vobec
4. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, to ti teda pekne dekuju. :slight_smile: aspon, ze po tom obede muzu spinkat.

kati, a kde beres energii? prave jsem si rikala, ze uz musim nachystat vsechny veci tento mesic, pak se me nebude chtit.
4. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ani neviem kde beriem tu energiu ale keby si ma mala cely den pri sebe ai by si to nevydrzala :grinning: ja som tiez bola zbalena od 30tt
4. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky:slight_smile:

Kojící polštář mezi nohy a spát na boku:slight_smile: no a nebo polehávat přes den a skrčit oko:slight_smile: to stačí na odpočinek:slight_smile:))

Po porodu si taky nelehnete na břicho kvůli nalitým prsům:slight_smile:)) a nevyspíte se vůbec :grinning: takže zatím je to furt luxus :wink:
4. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katy, ja mam fedry, abych mela vse nachystany vcas. takze tento tyden musim zacit. udelat seznamek vsech obleceni pro anicku, pak objednat na netu ostatni veci krome autosedacky a kocarku a postylky.

sarlotko, ja prave premyslim, jestli kojici polstar nebo si koupit vetsi polstar. :unamused:
4. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe tak to si můžeš dát jakýkoliv polštář :wink:
4. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, ja mam budto malickej pod hlavu jenom, nebo rehabilitacni. pouzivam aji normalni polstar na spani, ale chci neco mezi tim. na neho muzu dat i potom anicku na kojeni.
4. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kojení je lepší ten kojící.. normal polštář si tak nenatvaruješ... s kuličkama-mimísovi se na něm dobře lepší, tolik se do něj nepropadá a je to dobré na jeho záda a kdybys nekojila, tak to využiješ když dáš prcka spát na postel, tak dáš polštář kolem něj:slight_smile: nebo pro sebe na krční páteř .
4. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja jeste popremyslim a mas ten mensi nebo vetsi?
4. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to teda nevím čoveče:slight_smile: ono je to hlavně super, že si ho obtočíš kolem sebe a jedna část Ti podpírá záda a na druhou dáš dítko- sem na tom malého kojila ještě ve 2letech- v poho se na to poskládal:slight_smile:
jsem si ho kupovala pozdějc a opravdu mi ulevil na bolest zda mezi lopatkama. z kojení. jak jsem se skláněla k malému- což se nemá :wink:
4. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo aj ja mam kojenecky vankusik od sestry a ten mi aj pomohol ked som nemohla spat a bolela ma panva
4. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, hodila jsem aktualni foto do alba :slight_smile:
4. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný pupíš:slight_smile:) :grinning:
4. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sarlotko, uz se pekne pronese a to jeste bude... :grinning:
4. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale já jsem teda měla větší:slight_smile:)) šlo břicho pak dlouho nic a pak já:slight_smile:))
4. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sarlotko, tak nase anicka bude asi po mamce. ja mela 2,80g. ze ma malej frnak uz vime od 20tt.
4. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee, ako sa máte? nefff , bambi, aanda a čo robia chrústikovia?
mabe jeeej ty si už 30 tt.. ako rýchlo to uteká,,, aj ostatným babulkám
pridala som nové foto chrústika ....
4. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babule ako ste tu niekto?
4. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj bambi

mili, je krasnej.
4. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak se mate s princeznickou?
4. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili ako niky je zlatyyyyyyyyyyyy inac akurat som sa zamyslela ako to ide mili ved len pred chvilkou sme boli tehu a coskoro uz budu behat :slight_smile:

no mala sa uz sama posadi asi tyzden si uz sedi ja ze co je tak ticho v postielke a ona si sedi a sleduje kolotoc :grinning: uz sa aj sa plaz ked sa jej chce uz sa da na kolienka a kuka no je podarena ale stala skor ako ine :sweat_smile: na nohy sa da hned ked sedi pri nej muz alebo ja :wink:
4. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mabuska ako sa mas slniecko
4. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj bambi, no uz brisko zavazi. :grinning: jsem unavenejsi, pri delsi prochazce boli zada, tahne bricho, zavazovani tkanicek hruza, vsak to vsechno znas. mam +9kg. malou citim celej den, zadny velky kopance, ale citim. uz zacinam nervacit. musim uz neco chystat. myslim, ze obleceni mam vse. 1/3 novych veci a 2/3 zdedenych, tedka udelat seznam a dokoupit co jeste nemam, moc toho nebude. pak na netu objednat kosmetiku a takovy ty veci - zavinovacka atd. chci to udelat tento tyden, pristi mam fofry - cviceni, plavani, predporodni kurz, endo, kontrola na gynde. jinak se moc, moc tesim na anicku a zaroven mam strach, abych to vsechno zvladla - od porodu, po prebalovani a tak.
4. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabuska slniecko nebojkaj vsetko zvladnes si nasa a ja viem ze vsetko zvladnete babulky moje :wink: a nestresuj sa vsetko dokupis aj cez net ked sa inac nebude dat :wink: :wink: a kozmetiku moc nekupuj aj ja som nakupila a doteraz ju mam v skrini :sweat_smile: v nemocnici povedali ze malej netreba nic len sudocrem na zadocek detske mydlo ,oliv dets.olej to davam sem tam do jej vane..... a nasa mala suchu kozu ked sa narodila a to ak bude mat anicka tak v nemocnici ti doporuci lekar co treba neboj .... :wink: si sikulka a vsetko zvladnes uvidis

ja som si kupila este gel na brusko pupik ked mala bolave brusko a aj rektalnu rurku ked bude treba pouzijes ja som ju vyuzila mala mala take problem s bruskom ale po 3mes to bolo ok :wink:

a neviem este co ak nieco budes chciet vediet kludne sa pytaj som tu pre teba
4. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi, ty me tak veris :wink: . ja asi vetsinu vybavicku koupim pres net. nechce se me chodit po obchodech a vybirat nejlevnejsi. jasne, ze nebudu kupovat drahy veci. mela jsi monitor dechu?
4. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabus ja mam stale ten monitor sice najvec.riziko je do 6mes ale ja ho mam stale este aspon sa vyuzije :grinning: to by som si kupila znovu je to super vec podla mna :wink: a to ze ked citas ze to pipne aj ked sa nic nedeje aj nam sa to stalo 2x ale bola som sa pytat v obchode a ze to preto lebo boli zle ulozene tie dosky ten monitor ak tam spinka mozu sa posunut :wink: ale bola som rada ze to mam aspon som v noci spala inak by som sa bala aj zaspat :grinning:
4. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jasne ze ti verim si sikulka a zvladnes vsetko aj s anickou
4. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koupila si si novy, ze? ja se jeste dneska zeptam kamosky. ona ma 2 letou holcicku a nejakou dobu dalsi dite pry nechce.
4. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala som novy kupila som ho za dobru cenu v rakusku ale je jedno ci je novy :wink: ak mozes zozen si ho je to dobra vec
4. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambo a kolko taks toji ten monitor?
4. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek