• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
jasne ale pockaj ked bude vonku :grinning: ale je to krasneeeeeeeeeeeeeeeeee
7. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se na to tesim. tedka me mamka jeste dala mikinu a dve tricenka s cepickou.
7. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj, mabe, aj tak tie bruskate zeny su kraaaasne... ale verim ti, ze uz je to tazke...neboj, to zvladnes... uz len 10 tyzdnov a ked bude len 8, tak aj tak je vsetko OK.... :wink: A das si nakoniec tu Epi?
7. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabuska ja mam persil sensitiv
7. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabuska presne tak urcite si krasna tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
autor
aandy, ja vim, ale ja uz si pripadam jako kuzelka. :slight_smile: ja bych si epi asi dala. :slight_smile:
mabus ja by som si ju tiez zaplatila a ked sa potom rozhodnes ze ju nechces vratia ti peniaze teda aspon u nas ale myslim ze by to malo byt vsade
7. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe, ved to zalezi na tebe a ked si myslis, ze je to pre teba spravne, tak nevahaj a zabezpec si to...nebudes potom nervozna :wink: ja si myslim, ze hlavne je, aby si sa toho porodu nebala a ked ti epi pomoze, tak si ju daj.... a mozno to pojde tak dobre, ze ju ani nebudes potrebovat :wink:
7. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aanda a co drobcek?
7. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kolik to holky stoji?
7. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
co epi?u nas staji 2500sk teda este v korunach :wink:
7. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, drobec je mileny... uz ma 3 mesiace....strasne rychlo to leti....uz je to v celku fajn...my sme mali tych prvych 11 tyzdnov velmi uplakanych...ale potom ho to preslo...no a taky je ukecany, a furt je hladny....ja pri nom nic nestiham, ale to neva...toma mame totalny neporiadok :grinning:
7. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aanda neboj to sa zlepsi ani ja pri domi nic nerobim sem tam sice dovoli :grinning: a dnes zacala si vsimat viac kde som ak sedim za nou a nevidi ma uz zacne mama a rucky hore a chce ist ku mne :grinning: je podarena
dnes sa hrala tak ze sedela na mne :grinning:

tak prajem dobruuuuuuuuuuuuu noc :wink:
7. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak ja som túto noc vôbec nespala, včera sme sa s mužom chytili a nejak sa z toho neviem dostať, navyše musím ísť dnes niečo súrne vybaviť do BA a som z toho na nervy lebo nevieom poriadne kde ani ako to mám vybaviť a bojím sa či ma niekde v takomto počasí nevystrie. Som hotová, oči štípu ale zaspať neviem :frowning2:
8. led 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky bambi za epi sa plati 106 eur...

ellysa ja som sa vyspala do pol 4 rana a tak koniec amen tma ani ocko som nezazmurila...stale som myslela na malu v brusku co to ona tam vystraja ked tak kope ze nemozem ani spat a tak ked sa upokojila som nemohla vobec zaspat....ale ty si este len v 20tt tak ja sa vtedy este spala ako zabita...
8. led 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre ranko devcata,

tak dneska prvaaaa. :slight_smile: Vcera jsme prisly o pulnoci. Byla jsem uplne grogy, bolelo me bricho, zada, nohy. Taky jsem po dlouhe dobe spala jako spalek. Jenom jednou na zachod a vstavala jsem az tedka. Klidne bych dal spala. Dneska mam v planu zehlit veci pro nas a potom se zkusit jeste jednou podivat na ty veci zdedeny, uvidime. Jinak tady teda snezi. Darcu mit nebudu na vikend, nasi zustavaji doma. Mely jet do uherskyho brodu k tete, ale ta kalamita..... jak se nasnidam hodim foto novych veci ze vcera do alba.

jo, holky ta velikost 56 do porodnice je akorat? neni to maly? diky :slight_smile:

a mala musi byt taky unavena, v noci jsem ji necitila a tedka nic a nebo jak jsem byla mrtva, tak sem ji necitila.

elly, chudacku nevyspanej. :unamused:

katy, mala ze by chtela uz ven? :confused:
8. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prvni nejsem, spletla jsem se :grinning:
8. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe 56 mam aj ja aj ja som myslela ze mala velkost ale este ze moze byt aj velka :grinning:

nechce vonku :frowning2:
8. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahpojtee, noo kolko ste popisali, nestiham citat,,, aj ja periem v persile sensitiv ,,, sem tam dam avivaz lovelu ale nie stale ... aj zehlim vsetko aby to mal malý makucké...
Babulky a dnes nemam dobru naladu , volali mi z roboty a ma trocha nahnevali :unamused: idem im urobit papiere a uzavierku ale vobec nemam chut :unamused: tak sa majteee.
8. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili klud :wink:
8. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kati, tak ja tu 56 objednam - sadu do porodnice.

mili, me taky z prace rocilujou. a ty jeste pro ne delas? :confused:

holky, i plinky jste praly, ze? vsechno?

mili, v cem malej spal od zacatku? v zavinovacce a to staci do postylky, ze?
8. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moja treba prat vsetko uplne vsetko a pozehlit moja segra mala malu v perinke
8. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe, nas bol na zaciatku v zavinovacke, ale iba 6 tyzdnov, lebo potom my z toho vylezal.... on bol veliky a sa furt vrtel, tak som mala taky spaci vak pre neho.... takze od 6 tyzdnov spi v takom vaku a to je super, lebo sa z toho nevykope a ma teplucko okolo celeho telicka ... ja si to neviem vynachvalit..
8. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok, tak ja koupim jednu zavinovacku, at ma do kocarku a na spani + do te autosedacky a pak ji koupim vak, az budu vedet, jak je velka. :slight_smile: mamka uz taky nic kupovat nebude, az se pry narodi. :slight_smile:
8. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
proste veci mam a kdyz toho bude malo, tak dokoupi mamka po porodu, co ji reknu a kdyztak bude chodit chvilku jako sandwich. :grinning:
8. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, konečně pátek :slight_smile:))
u Nás je sněhové království a fuurt padáááá :wink:
8. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas nie len mrzne
:unamused:
8. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sarlotko, nasi mely jet zitra do brodu, ale odrekly to. baly se, ze se nedostanou v nedeli domu. :slight_smile:
8. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky no mali sme nakupene 56 ale mala mala 2800g tak svokrovci priniesli este 50tku :wink:

katka u nas stala epiduralka tak ako som pisala neviem myslim ze sa cena nezmenila aspon na antolskej ....

a comate dnes na plane

mili jaj chuda moje ,ale si sikulka dako to zvladnes ale chapem ani mne by sa nechcelo a tiez davam avivaz :wink: bez avivaze je to tvrde aspon trosku davam :wink:

elly davaj si pozorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,myslime na teba
8. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarlot ahoj ako sa mas?
8. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek