Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
11. črc 2009

Ahoj holky,

tak vcera se grilovacka vyvedla, ale nakonec jsme byly autem. Manza nejak nestihal z basketu, takze jsem ridila. Neva, apson me je dneska dobre. I kdyz jsme prisli v 1h a jeste jsem cucela na nejaky film do 2h. Rano jsme jela v 8h s tatkou k dedovi a tedka jsem dorazila. Mam nejakej prujem aji manza - nevim, co sme snedli. Takze trosku dietka. Tedka se jdu dospat a na 13h jdeme k manzelove babicce - bude tam cela rodina, protoze vcera bylo Libi - teta, babicka. Bude rizek, tak uvidim jestli si ho dam. 😒

Tak se mejte pekne. 🙂

mili1
11. črc 2009

Ahojte babulky, bambi aj mne je doma dobreee a velmi nechodim nikam, tiez by som nemenila za nic na sveteeeee len som myslela neskor, ved uvidime co bude 😉 ved teraz robim doma uz niekolko mesiacov a je to fajn 😉 vyhovuje mi to
Mab a vôbec nie si magor, ja keby som spocitala vsetky testy ktore som si urobila tak to by bolo strasne vela 😀
a tak ako nef aj ja ked som bola uz tehu urobila som si ich este zopár 😀 ked to niekto velmi chce je nedockavy, to je normalne 🙂 takze ja ta chapem a drzim ti palceky 😵 velmiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ja som dnes upratovala a varila a mamka varuje maleho, moj robi na dvore zamkovu dlazbu
Zajtra pojdeme na zmrzlinu
Tak prajem vam pekny zbytok vikendu 😉

mabe
autor
11. črc 2009

Ahoj holky, tak obed dobry. Dala jsem si rizecek a pak buchticku a uz dobry. Dala jsme si teda jeden endiaron. V 16h jsme se vratily a sli si lehnout a holky, spali az do ted. To je hruza, jak sem unavena. Takze dneska nevim, nevim s tim zehlenim. Dala jsem si tedka chleba se syrem a sunkou a zatim prujem dobry. Uvidime, zitra. Manza jde rano na tenis a pak pojedem nekam na motorku, tak na pul dne - snad bude pekne.

Mili, diky. Takze se zdam normalni. Dneska teplotka 37C. 😕 V pondeli rano testnu - jdu v poledne na gyndu, tak kdyby nahodou....JInak MS by mela dojit ve ctvrtek.

mabe
autor
12. črc 2009

Dobre ranko, tak teplotka se drzi http://www.fertilityfriend.com/home/1f15c2 - uvidime, co to znamena. Jinak dneska jdeme s manzou na motorku, snad nebude prset. 😒

bambi7
12. črc 2009

dobreee ranko no ranko 😀 my sme u svokrovcov vcera sme boli v kine na dobu ladovuuuu a to bol superrrrr odporucam 😉
mili ja som na materskej spokojna 😀 chodim kade tade 😀 je to superrrr

mabuss moc drzkam palceee velmiiiiiiii a kedy mas dostat? jajj drzkam moc palceeeeee

inac co robkate?
a prajem peknu nedeluuuuu

mabe
autor
12. črc 2009

Ahoj bambi, do uterka beru Utros a pak do konce tydne by mela dorazit. Nechci si moc verit, abych pak nebyla zklamana. Ale doufam, to je jasny. Tedka sme se vratily z te motorky - ujeli jsme tak 100km - jenom na chvilku. Tedka delam zapeceny testoviny, pak si vezmu prasek a padnu. No, a potom konecne uklizet. Jak su porad unavena a prescasy, tak nejsem schopna delat. 😝 V kine jste byly? Tak to je parada, si tak vyjit,ze? 😉

mili1
12. črc 2009

Ahojte babulky, bambi ja na dlho nemozem chodit vonku lebo maleho kojim 😉 doma mi je dobre 😉
ale sem tam ideme aj my a dnes som bola na kavu so svagrom 🙂 bolo fajnnnnn ale maly je hlados tak sme museli ist domov aby sa napapal 😀
Jooj aj ja by som sla do kinaaaaa , uz som dlho nebola 😒
Mab aj ja drzim moc palce aby to vyslo a budeme oslavovat 😀
Kde ste vsetky????

mili1
12. črc 2009

Mab a graf vyzera dobreeeeee, kukla som sa 🙂 🙂

mabe
autor
12. črc 2009

Ahoj mili, jak jsem psala nechci nic zakriknout.

mili1
12. črc 2009

Ahoj mabbbb, ja drzim palceeee a co robis?

mabe
autor
12. črc 2009

No, byly jsme dneska s manzou na motorce - cca 100km. Rikala jsem, at moc nejezdi do der. 🙂 Pak jsem udelala zapeceny testoviny, vzala si utros a sla spat. Spala jsem 1,5h. Tedka se tak rozkoukavam a budu muset vysat, umyt nadobi a zehlit. Pres tyden jsem na to nemela vubec cas. Byvala jsem na prescas v praci a pak uz se mi nechtelo. Prsa mam jakysi nafoukly a citlivy, ale to muze byt z toho utrose. Zitra rano testu, abych pripadne mohla rict dr. Bylo by to fajn, ale to by teda musela byt velka nahoda a stesti.

mili1
12. črc 2009

Tak ste mali pekny den 😉 Zajtra testni a drzkam palceee nech to konecne vyjde 😉
Ja som dnes oddychovala, teraz idem zehlit 😉
Tak pa maj sa, zajtra rano hned nakuknem , budem zvedava ako dopadne test 😉

mabe
autor
12. črc 2009

ahoj mili, dekuju. 🙂

mabe
autor
12. črc 2009

Holky, tak jsem se rozhodla, ze zitra jdu na 6h do prace, koncim v 10:15h. Jedu domu, vykoupat a v klidu k dr. na 12:45h. Mam trosku strach s tim cipkem. Ale kdyz je to uz 13 let v poho, tak snad se nic nezmeni. 😖 No a pak uz do prace nepujdu. I kdyz moji lidi maji prescas. Z minuleho tydne mam 13h prescasu, tak to by mohlo stacit. Uz tam mam zastupce, tak tam byt nemusim. 🙂

farmarska
12. črc 2009

ahoj mabe 😉
holky jsem tu u vás prvně. Můžu k vám? 😕
v pátek jsem se dozvěděla o svém již druhém MA 😔

Ale jak vidím, zdaleka nejsem jediná, co se jí to ani napodruhé nepovedlo 😅

takže holky ahoj! a dotřetice vše dobré!!! 😵

mabe
autor
12. črc 2009

Ahoj farmarko, vitej na tomto tematu. Je me to lito. ☹ Je to hruza, ale ver, ze do tretice vseho dobreho. Ja tomu aspon verim. 🙂 Snad se me to potvrdi, holky, to zatim tady potvrzuji. Muzu se zeptat kolikaty tt jsi byla?

bambi7
12. črc 2009

cafte ....

mili ja som na bolave brusko avala sab simplex ale po par dnoch nezaberal a to iste aj espumisan tak sme skusila baby-calm musim zaklopat to je ok mala nemohla ani kakat sama a s tymto je to parada klo klop take mala bolesti chuda.....

ahoj farmarska to mi je moc luto ☹ vsetky vieme co to je a moc drzkam palce nech to preboli ale vsetko chce naozaj cas,,,,,,,pozri na mna mala som tiez 2x a uz mame malu a je nas tu viac takze do tretice to bude ok moc drzkam palce.....a samozrejme ze mozes k nam ked budes potrebovat sme tuuuu

mabus ako?

farmarska
12. črc 2009

mabe předtím 13tt a ted jen 10tt 😔
ale před tím to bylo horší, prvně to byl šok, nečekané, všechno bylo ok a najednou prásk ho ☹
to ted bylo všechno nějak blbě hned od začátku, ale víte jak, člověk furt věří, že se to nějak spraví 😅 no ale nespravilo 😢 je mi z toho smutno, ale zároven cejtím velkou ulevu, měla jsem ted opravdu moc těžkej měsíc, kdy to bylo pořád jak na houpačce, jeden týden říkal mudr dobrý, druhej špatný, pak jsem začla špinit, ..no bylo to strašný na psychiku, 😖 tak se to v pátek konečně rozseklo 😔
no tak dotřetice, jak píšete 😅

bambi7
13. črc 2009

dobre ranko babulky sommm prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

bambi7
13. črc 2009

farmarska ja som tiez ten 2 missed niesla lepsie nie ze by to nebolelo to nie aleako pises clovek uz je unaven a tak a podla mna to nema zmysel sa v tom zahrabavat len je to potom horsie aspon u mna aspon ten 1X ....ono to boli dost a chce to cas......insie nepomoze a mysliet pozitivne ze to nabuduce vyjde.....ja som si ten 3X ppovedala ze to dobojujeme a bolo to tazke bola som stale doma ale vsetko sa daaaaa 😉

a do tretice to vyjde musiiiiiii....moc vam babulky drzkam palce nech ste take stastne ako jaaaa 😵 😵 😵
a moc vam drzkam palce a viem ze sa podari a budete skvele mamce

mabe
autor
13. črc 2009

Dobre ranko devcata,

tak test negativni ☹ - ale jsem 11DPO, mozna nadeje snad je, ale i teplotka trosicku klesla http://www.fertilityfriend.com/home/1f15c2. Ale zase jsem spala s otevrenym oknem a byla me trosku zima. Pripravuju se na to, ze nic. Dobre me tak, pripoustela jsem si to vic nez jsem mela. V 10h jdu k te dr., jsem nejaka nervozni z toho cipku, ale stejne vysledky budou az za 14 dni. Snad to bude ok.

bambi7
13. črc 2009

mabus to neva este sa uvidi treba testnut vzdy ked meska to je najlepsie 😉 a ked nebudes pride to o mesiac neboj viem ze by si uz chcela pozname to tu ale budes uvidisssss coskorooo ja tomu verim

a cipok bude ok drzkam palce

mabe
autor
13. črc 2009

Bambi, ja vim, ale tak jsem doufala. Treba, ale uz si to nechci pripoustet

mabe
autor
13. črc 2009

Uz jenom hodku a pohovor a jdu domu. juchuuuuuuuu

bambi7
13. črc 2009

mabus chapem pekne pockaj aj ked je to tazke a testuj ked meska.....je to tak lepsieeee a moc drzkam palcekyy

casia
13. črc 2009

ahoj devcata, ja jsem nak nepsala, ale cetla, nebylo co..cekala jsem porad na tu porevizni ms, az jsem se dockala, uz krvacim a trpim, ze si vycitam, ze jsem se tak tesila 😀 takze az skonci, zaciname, zacala jsem predchozich 5 dnu pit kontryhel, takze jsem presvedcena, ze je to tim, navic jsem neverila, ale je vybornej...takze ted do ovulky ho budu pit, pak uz ne, koupim si take tu materi kasicku a uvazuji o drmku o kterem jsem cetla, femibion s ra-vitem k tomu 😎 farmi, vitej, ctu i to druhe missed tema, takze vim, jak si to mela, co se da delat, jasne, stava se to a je to jen nahoda, blba, budiz Ti budiz utechou narozdil ode mne, ze uz mas doma ditko a priste se jiste zadari 😉

farmarska
13. črc 2009

ahoj casi, i já si na tebe ze zamlklinek vzpomínám 🙂 škoda, že jsme se nemohly sejít ve veselejším témátku 😅
i já nasadila kontryhelík. Zatím se mi krvácení nijak nerozjelo 😨 je to tak na slipovku denně 😝 ale krvácím už od čtvrtka a jdou ze mne drobečky a sem tam i cucík, tak doufám, že se čistím 😅
Už aby to bylo za náma vid 😅 😅

bambi, moc hezky jsi to napsala a je krásné, že se vám to dotřetice povedlo 😵

mabe neboj holka určitě bude čípek ok. a možná bude i nějaká pozitivní zprávička dnes 😉 budu na tebe myslet 🙂

mabe
autor
13. črc 2009

Holkyy, ja jsem se podivala na ten test tedka znova a vidim stinecek. 😕 NO, nevim, nevim. 😝 Mam to rict dr. nebo jeste pockat.....

farmarska
13. črc 2009

mabe rozhodně říct!!!! 😵 😵 😵

a ona tě určo pošle na krev a bude jasno! 😵 😵

tak bych ti to přála!! 😵 😵 😵

je to supr, stínkem to většinou všechno začíná !

😀 😀 😀

mabe
autor
13. črc 2009

ja fakt nevim, jestli nevidim blbe. Skoro to neni videt. Jezis, co budu delat? Panika. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru