Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
19. bře 2013

@mabe užívaj si každý deň, veľmi rýchlo to utečie, teraz to ide ešte pomaly ale ako prejde ten 15tt tak ani nebudeš vedieť ako a budeš rodiť 😎

mabe
autor
19. bře 2013

tak holky, ja mam takovyho hodnyho sefa 🙂 naprosto vsechno chapal a rikal, ze to zitra rekne na personalnim, ze nase puvodni dohoda pada a ze jsem nastoupila na neschopenku. 🙂 na prenatal jsem se divala a pisou tam, ze neni treba zadanka od dr. a je tam formular, kterej se vyplni s datumem posledni MS a tak a recepcni me bude kontaktovat. 🙂

mabe
autor
19. bře 2013

holky, me sziraji chute: tedka varim houbovou macku a k tomu bude peceny kure. 🙂 anicka dostane jenom kure a bilou macku bez hub, nejedla by to a bude to s knedlikem 🙂

nefertitka
19. bře 2013

@mabe no tak som to myslela, ze sama od seba ti nechce robit ten UTZ v 12tt....aspon dufam, ze som to spravne pochopila, ako si to napisala

mabe
autor
19. bře 2013

@nefertitka no nechce me posilat do genetickyho centra na ten screening v prvnim trimestru. ona totiz je proti potratum, je silne verici, takze ji to pripada zbytecny, ale cti muj nazor, nebo teda musi, pokud ne, tak ji vymenim, ale u anicky me to proslo 😀

nefertitka
20. bře 2013

@mabe divna lekarka.... 😝

mabe
autor
20. bře 2013

ahojte,tak jsem byla rano pro rozhodnuti o vzeti anicky do skolky, tak jsu rada, ze to mame jisty a v zari vali. 🙂 pak jsme byly na kontrole 3rocni, tak vse ok, ale anicka ma levou nohu plochou a ta prava se dr. taky nelibi, tak musime k ortopedovi, snad se to spravi.
jinak jsem premyslela, ze nejak z toho tehu nejsu uplne unesena, jako pri prvnim. proste to beru nejak realne, asi je to aji z toho, ze jsu unavena a anicka me dava podnety k premysleni o necem jinym, takze nemam cas se nejak radovat...pripada me to takovy divny, ale asi je to normal, proste musim normalka fungovat s anickou a nema cas premyslet..a hlavne jeste je vse v zacatku, takze mozna takova aji moje obrana nepripoustet si to moc k telu...
@nefertitka jako v tomto je zvlastni, ale ja s ni jsem spokojena jinak

bambi7
20. bře 2013

cafte babule dnes je vonku krasne

mabus netrap sa nad lekarkou pojdes na utz v 12t samozrejme nech je vsetko ako ma a bude 😉 tentokrat to bude ok vsetkoooo citim toooo musi zasluzis si toooo slniecko naseee
a ako sa citis?

nef kam chodi niky teraz do skolky ,dnes sim ju videla teda aspon myslim pri nas mala tusim ruzovu bundu s bodkami ....pekne boli na prechadzke deturence

no my sme boli vonku s kamoskou a detmi nakrmit labute kacicky a boli sme asi 3hodky a pojdem poobede do auparku teda do sadu je pekne tak sa majte

mabe
autor
20. bře 2013

@bambi7 ahoj no citim se unavene, prsa boli, porad stejne tehotne, akorat jak jsem psala, ze uz to neni takovy to huraaa jsu tehu, ale proste musim fungovat s anickou, tak to ta neprozivam uplne jako poprve. jsem rada to je jasny, ale proste zatim to beru nejak sportovne.

nefertitka
20. bře 2013

@bambi7 nechodi do skolky este, to bolo asi ine dieta, ocividne sa podobalo dost na Nikolku;)
@mabe no to je normal, povinnosti ani nedovolia sa tak tesit 😉

mabe
autor
20. bře 2013

ahojte, tak u nas uz se spi, to je parada. 🙂 manza je jeste na byte a ja jsu uplne grogy dneska. zitra jsem si na odpo tchanovce, aby si vzaly anicku, dopo jdeme do sokola a odpo budu odpocivat. 🙂

mabe
autor
21. bře 2013

dobre ranko, tak dneska dopo sokol a odpo je anicka u tech tchanovcu. 🙂 manza dosel vcera z bytu az pred 22h, dneska jde po praci na pivo, tak ho zase neuvidim, zitra budeme s anickou po skolce u kamosky, a on jde na basket vecer a ja pak na pokec s holkama, tak to se jenom mineme. o vikendu bude na byte, uz aby to bylo hotovy a my mohly spolu fungovat a travit spolu cas - vychazky, ...

mabe
autor
21. bře 2013

holky, jestli to s jidlem u me takhle pujde dal, tak nevim nevim kolik priberu...ja od obeda porad jenom jim, kazdou pul hodku neco v puse. to snad neni mozny.

nefertitka
21. bře 2013

@mabe bud rada, ze ti chuti🙂 ja som sem tam dostala zravost, ale inak som nic nemohla pomaly ani citit

mabe
autor
21. bře 2013

@nefertitka chutna a hodne, navecer je to nejhorsi 🙂 jak se mate? ja cekam kdy uz konecne dorazi to teplo. anicka je u tchanovcu, za chvilku ji dovezou, tak jsem si poklidila, vyzehlila, uvarila na zitra 😀 dopo bude anicka ve skolce, manza ji tam rano veze a ja v poledne pro ni jedu,t ak si dopo udelam muzu dat nohy nahoru, kdyz uz mam tedka vsechno hotovy 😀

bambi7
21. bře 2013

cafte babule
jaj dnes bola zima aj fukalo isli sme na kruzok tak sa tam tesi este ju davam od maja na tanecnu a je 😉

inak nic nove vsetko po starom

mabus super ze ti chuti len pekne papkaj

nef ako?co niky? kde ste dnes boli?

tak cafte babulky

mabe
autor
21. bře 2013

@bambi7 ahoj, no dopo nechutna a kolem obeda se to rozjizdi, sileny chute a kdyz se nenajim, tak je me spatne od zaludku, takze si musim neco dat. tedka jsem zrovna dovarila hovezi na stave na zitra a trosku jsem si musela dat s rohlikem 😀

mabe
autor
22. bře 2013

ahojte, tak dnesni noc des. kolem 23h me volala babicka z vrchu, ze zavolala 155 dedovi. pry dosel nahoru za ni do loznice, lehl si a zacla divne chrcet. tak na neho mluvila a on nic, trasla a nic. za chvilku se probral a pry je mu strasne spatne. tak si ho odvezly, tlak dobrej, na srdce to nevypadlo, akorat vysokej cukr, tak jestli jak vysel schody, zadychal se, tak telo zkolabovalo tim cukrem..nevime.zatim se neozval. babicka spala 2h, ja o neco trosku vic, ale taky nic moc. mamka moje s tatkou za chvilku dojedou a pojedou za nim do nemocnice a uvidime. nevim, co budou delat az se odstehujeme, babicka uz aji rikala, ze asi bude spavat v prizemi misto nas, aby mohla otevirat sanitkam.

vecer mam jit s kamoskama na pokec, tak uvidime jak se pres den dospim.jsu totalne KO. 😝

mabe
autor
22. bře 2013

tak uz jsme doma konecne ze skolky, je to dlouha cesta, takze dneska bude delsi spani. mame tady mamku az do nedele, je s babickou, dedu si do nedele urcite nechaji v nemocnici. udelaji mu ruzny vysetreni, jestli to nebylo srdce...takze ja to mam zase jednodussi 🙂 vecer jsem mela jit s kamoskou na pokec, ale zrusily jsme to, nejak se nam oboum nechce. 🙂

nefertitka
22. bře 2013

@mabe dufam, ze dedovi bude lepsie...
co varite zajtra?ja uz neviem co vyvarat

bambi7
22. bře 2013

cafte babule

nef ani ja uz niekedy neviem co varit ....ale zajtra ideme k nasim na obed tak mam volno inak varim kazdy den ak teda neostane.....
a v nedelu pecene kura a ryzu chcem urobit a k tomu salatik .....
kedy ta zima bude prec jaj dnes sme boli len 40 minut a mala som dost keby nefukalo tak ok ale inak hrozne

tak babule pekny vikend

nefertitka
22. bře 2013

@bambi7 my sme akurat dnes dojedli este kura🙂 ta zima je fakt strasna, uz mi to lezie krkom...ani sme dnes vonku neboli, vsak by nas odfuklo
potom ak budeme vsetci zdravi a bude sa vam chciet, budeme rady s Nikolkou, keby ste prisli na navstevu buduci tyzden niekedy

mabe
autor
22. bře 2013

@nefertitka tak nakonec dedu v utery prevezou do jine nemocnice a pry mu udelaji nejaky zakrok na srdci, asi strojek...ma ho asi uz hodne slaby, proto to omdlivani. tak snad to bude ok. na zitra me zbyl jeste obed z dneska hovezi licka na paprice s kolinkama a nebo nas pozve tchyne, uvidime. 🙂

venku silena zima, my byly venku aspon hodku odpo.

mabe
autor
23. bře 2013

dobre ranko, tak vcera jsem to zapichla s anickou v 21:30 a dneska jsu krasne odpocata, asi budu muset chodit spavat driv nez v 23h 😀 . manza sel uz na byt. my budeme dopo asi doma nebo nakoupit skocime a odpo pujdeme k tchanovcum na navstevu. zitra dojede teta se strejdou z uherskyho brodu, pujdou za dedou odpo, tak zase bude veselo v baraku. 🙂

nefertitka
23. bře 2013

moje dieta sa konecne odvazilo zut zuvacku🙂 aka je zlata, beha po celom byte a mliaska ako prasiatko🙂 a chodi sa pozerat do zrkadla, ako pri tom vyzera 😀

mabe
autor
23. bře 2013

tak jsme s anickou upekly pizzu na veceri, mnam uz mam chute. je to sileny, jak budu za chvilku vypadat? uz mam chute od rana dneska 😝 😀

nefertitka
23. bře 2013

@mabe ako prasiatko 😀 ...ale nie srandu si robim, len papkaj, ved potom pochudnes, ak by si vela pribrala;)

mabe
autor
23. bře 2013

@nefertitka no vyborne 😀 😝

bambi7
23. bře 2013

cafte babule
nef ze zuvacku 😀 ja domke nedavam ani keby chcea 😀 ale musi byt zlata

mabuska len pekne papkaj kolko priberies tak priberies ved pri dvoch detoch to das dole a hlavne ze bude vsetko ok tak len pekne papaj 😉

tak pekny vikend

nefertitka
23. bře 2013

@bambi7 no ona odkukala od nas ze zujeme, tak vzdy chcela skusit, ale bala sa, vzdy len kustik odkusla ( z tej co sa odtrhava) a vyplula...dnes hrdinsky dala cely kus do pusy a zula cele doobedie 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru