Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
2. kvě 2013

A
@mabe jej to zistili pred tyzdnom,dovtedy sme o tom nevedeli,nechcu jej robit biopsiu,kvoli slabemu srdcu a veku a ct jej nerobili,neviem preco. Ale vgwraveli a ani neviem ako na to dosli,ze metastazy ma rozsiahleta aj v kostiach. A dnes pri pqgezliekani som jej videla aj hrcku,je dost velka. Mne je jej tak luto,chudatko moje. Ona ale o tom nevie,co jej je,sme si povedali,ze to tak pre nu bude lepsie. Ale desi ma,ze asi v priebehu 3az4dni sa jej tak zhorsilo vsetko vcetne rozpravania

nefertitka
2. kvě 2013

Pardon za chyby,pisala som z mobilu

mabe
autor
2. kvě 2013

@nefertitka hmm, to je blby, ze se to tak zhorsilo, ale mozna uz to ma dyl a proste ty blby metastaze. 😖

nefertitka
2. kvě 2013

@mabe ved to,uz to ma asi dlho

mabe
autor
3. kvě 2013

dobre ranko, tak anicka v noci dobry, akorat jednou se vzbudila a hnedka pak usla. dopo prijde muj deda na navstevu, jeste musim na postu a odpo jde anicka k tchanovcum a ja budu balit na dovcu.
@nefertitka hlavne aby se nejak moc netrapila 😢

ellysa
3. kvě 2013

@nefertitka rakovina je strašná sviňa, asi to bude znieť kruto, ale ona asi už cíti, že ide jej čas a naozaj jej bude asi lepšie na druhej strane, takto sa človek len trápi 😔

nefertitka
3. kvě 2013

@ellysa ja som to uz tiez vravela, aj ked ako pises, to znie kruto, ale naco sa tu ma tak strasne trapit?teraz bola mimo domova dlho a ona je stara skola, pre nu je BA uz koniec sveta, teraz sa vrati do svojho a vraveli sme si aj s mamou, ze ona tam uz podla nas proste zomrie, ze akoby len na to cakala...
aj pred chvilou mi mama volala s placom, ako ju od 1nej v noci do 4tej ratovala, ze jej bolo strasne zle
ja som sa preto teraz rozhodla aj zmenit obvodnu dr., nebola ochotna mi robit raz za dva roky preventivku, takidem k muzovej, ta ho kazde dva roky posiela vsade, od hlavy az po paty mu vsetko kontroluju

ellysa
3. kvě 2013

@nefertitka to čo že nebolo ochotná, však na to máš právo

nefertitka
3. kvě 2013

@ellysa no prisla som k nej, ze chcem preventivku a ona na to " Evka a boli vas nieco?"...vravim ze nie a ona ze "tak naco?" zoberieme len krv
alebo prisla som k nej raz, ze ma bolieva brucho na pravej strane a ona ze "tak si dajte ibalgin, co chcete ist radsej pod noz?"

nefertitka
3. kvě 2013

a normalne sa zacinam obavat Nikolkinej genetickej predispozicie, obaja muzovi stari rodicia z maminej strany umreli na rakovinu a z otcovej stary otec, plus moja babka...

mabe
autor
3. kvě 2013

@nefertitka snad se to tak nebude prenaset z generaci na generaci 😝

barcelona94901
3. kvě 2013

@nefertitka neboj sa a zbytočne nemaluj čerta na stenu,
celá moja rodina zomrela na rakovinu a leukemiu,od 5 rokov do 85 ,starí rodičia,strykovia,tety,sesternice ,uplne všetci
plus z druhej strany máme dalšie choroby ,ale to neznamená,že aj naše deti či my musime byť choré 😉

nefertitka
3. kvě 2013

@barcelona94901 ja viem, ze neznamena, ale je tam vyssia moznost ale si hovorim, ze preventivne prehliadky a vcasna diagnoza spravia vela;)

barcelona94901
3. kvě 2013

@nefertitka hlavne myslenie 😉

nefertitka
3. kvě 2013

zmiznutie alebo zmensenie uzliny asi aj nejaku chvilu trva, ze?od utorka poctivo natieram octanovou mastou a stale je rovnaka;(

mabe
autor
3. kvě 2013

@nefertitka to ti neporadim holka, ja s tim problemy nemam

mabe
autor
3. kvě 2013

holky, tak anicka u tchanovcu a ja jdu balit a jsu nejaka bezradna, asi to bude tim tehu. nevim, co mam vsechno sbalit za obleceni. vypada to, ze pockam az na manzu. 😝 😀

mabe
autor
4. kvě 2013

holky, loucim se, odjizdime, nevim jestli tam bude net, tak se mejte pekne. 😉

nefertitka
4. kvě 2013

@mabe tak si to uzite🙂

bambi7
7. kvě 2013

cafte babule ako sa mate?

jej mab a kam ste sli tak peknu dovolenku aj ked uz dovolenkujete 😀

my sa mame ok ,ja mam trochu opuchnutu nohu bola som na korculiach s nojim a mala som otlak uz celkom ok tak som si ho len zalepila ale tako sa mi to zosuchalo a este cele oskrelo a napuchlo 😅 tak teraz sa mi zle chodi ale inak ok

domka isla s tatom na zmrzku a ja oddychujem aj behat by som sla ale neda sa ta noha ale pojdem v pondelok
objednala som pizzu a je a cakam kedy pridu
robila som sisky
a pozerate hokej?viem ze mabus je ako ja ta fandi 😀
tak cafte babulky

lenkalenk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
casia
10. kvě 2013

@bambi7 ahoj, taky koukáme na hokej, ale letos se mi to zdá nějaký zvláštní 😎

mabe
autor
11. kvě 2013

ahote, tak jsme zpet z dovci. anicka je zase nemocna. kdyz jsme odjizdely, tak mela doznivajici ten kasel a rymu a asi jak tam byla porad venku, chodily jsme po kopcich cca 3-5km a behala tam s detma a tak, tak proste to na ni zase spadlo. vcera vecer horecka a dnesni noc prokaslana, tedka pokracuje horeckou. rano a dopo ji nemela a tedka navecer uz zase jo, je cela zahlenena. asi jsme nebyly uplne vyleceni 😖 . uvidime co bude v pondeli, kdyztak pujdeme k dr. ja litala holky po kopcich vyletech a vsechno ok, tuk tuk. tak doufam, ze to tehu uz zdarne dopadne, kdyz muzu delat velky vylety. 🙂 tydny pribyvaji az cucim. uz pres bricho se poradne nezohnu, a dela me to pomalicku potize. 😀

nefertitka
11. kvě 2013

caute....
@mabe tak vitajte, ste si oddychli, aspon teda psychicky, co?;)nech sa Anicka coskoro uzdravi....ja uz zacinam byt zufala, lebo kde sa pohneme, tam chore dieta, nechcem, aby Niki nejak tesne pred dovolenkou ochorela. Minule na ihrisku sa hrala s chlapcekom, ktoreho mama nakoniec s kamaratkou debatila o tom, ako ma maly moraxellu, tak sme odisli, dufam, ze nic nebude z toho, vcera sa hrala zas s dievcatkom, z ktoreho mamy tiez vyliezlo, ze mala je uz 3 tyzdne chora a konecnce jej presiel kasel, teraz uz len hlieny a dozvuky, dnes na plaveckom dalsi chlapec chory....naco to na tie ihriska vlacia chore, do prdele! normalne tyzden pred dovolenkou budeme asi len na prechadzky radsej chodit...a dva dni pred asi iba doma.
@casia super, ako ti to pokracuje tie tyzdne;)

@bambi7 uz viete, kam pojdete na dovcu?

mabe
autor
11. kvě 2013

@nefertitka ahoj, bylo to uplne bezvadny. bylo tam 8 deti, anicka uplne nadsena, ze si ma s kym hrat a behat a delat lumparny. pak ty vylety puldenni do lesa, na skaly,...v prumeru tak cac 4km usla a dalsi cast dne u chalupy, krasne v prirode, takze porad venku. pocasi taky pralo. od vcera vecera prselo, ale to uz nevadilo, rano jsme jely domu. rikam si, ze snad ma anicka imunitu dobrou, naposledy byla v unoru kasel a tedka to podle me nemela poradne doleceny. a na slunicku teplo, ale jinak studenejsi vitr foukal, decka behaly, takze se spotily,... no, kolem nas taky vsichni pokaslavaji a tak...

mabe
autor
11. kvě 2013

holky, jinak babicka od manzi, ta od dedy co ma rakovinu, je od soboty v nemocnici kvuli mrtvicce a nic moc. 😝 porad je na JIPce, protoze ma problemy s tlakem a jeste s reci ma problemy a rukou se nenaji poradne. 😖 takze to vypada, ze si je tchyne bude muset vzit domu k sobe. maji 4+1, tak maji tedka dva pokoje volny, asi uz to s babickou lepsi nebude, snad se to nezhorsi, nejak se to vsechno posralo.

nefertitka
11. kvě 2013

@mabe to mi je luto....aka je stara?my to tiez mame s babkou hrozne, mama mi denne vola, ze nespi, cele noci je pri nej, ako jej je zle, a ked sme spolu volali, tak som pocula len same stonanie od bolesti v pozadi:(

mabe
autor
11. kvě 2013

@nefertitka babicce je 82 a dedovi 84. pred 2 mesicema mu zjistily tu rakovinu a tedka toto. jejda, tak to teda s babickou nema hezkej prubeh. deda pry nemuze stoupnout na jednu nohu, nevim jestli rakovinu, tak si zitra pujci od moji babicky choditko, jeslti by mu to pomohlo. 😖

nefertitka
11. kvě 2013

@mabe ja som vravela, ze ked budem takto v starobe trpiet ako ona, nech ma radsej vyhodia z okna z 12teho poschodia,,,je to fakt hrozne, ona sa nikdy nestazovala na bolest, vzdy potichu trpela, ale teraz uz sice ledva, lebo aj rozpravat prestala, stale mojej mame vravi..."pomoz pomoz boli boli" a stale dokola a mama je zufala, lebo jej nema ako pomoct...pichaju jej aj morfium a vraj to jej zabera len tak na 2 hodky

mabe
autor
11. kvě 2013

@nefertitka to je strasny 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru