Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
18. zář 2013

@nefertitka podla mna sa da.ak ti ju vzhladom na kapacitu vezmu tak sa da
A neviem ci je to inde lepsie alebo len my mame stastie,ale tam co je hani tak tie deti maju uplne ine spravanie

bambi7
18. zář 2013

ja si myslim ze v kazdej triede su take deti ,je to presne o rodicoch.......

bambi7
18. zář 2013

aspon teda co pocuvam

bambi7
18. zář 2013

a najlepsie je ked idu fajcit za tu branku a fukaju rovno na deti logika 😉
a presne ako pises ani nevedia kde su deti,minule sme sa s domkou hrali a okolo na 5 deti a hrali sa s nami lebo rodicia nic 😉

zuzkat1
18. zář 2013

@bambi7 tak tak...raz tam bol chlapcek ktory chcel mokry piesok a mama nic...5,10,15 minut...tak ze mu vykopem a on chuda ze on chce mamu...mi ho bolo luto

nefertitka
18. zář 2013

@bambi7 s tym fajcenim mas pravdu....vecne grupy za brankou a my to aj tak dychame 🙄 😝 ...ja som tiez tak minule zabavala asi 6 deti v piesku, lebo mamicky sa vonku vykecavali... 😝

nefertitka
18. zář 2013

@bambi7 a Domke uz je lepsie?
Normalne sa obavam konca tyzdna, ze aka choroba jej prepukne

bambi7
18. zář 2013

uz je ok sem tam smrka ale to uz je ok.....uz pojdeme aj na tanecnu 😉 no a do skolky neviem moj chce ist na dovolenku neviem kam sice v cestovke ze v tunise je ok ale ja neviem.....
chudak mal toho vela v robote ,bez neho nevedia nic spravit a musel odovzdat projekty tak mozeme az teraz ist 😒

nefertitka
18. zář 2013

@bambi7 tak si predlzite leto;) Tunis by som asi ja osobne nenavstevovala radsej...

zuzkat1
18. zář 2013

@bambi7 do Tunisu by som sla aj hned🙂
Kam chodi na tanecnu?

zuzkat1
18. zář 2013

@nefertitka preco? Nasa top dovolenka

bambi7
18. zář 2013

ja neviem kam v tunise som bola bolo ok hotel ok mne sa min,rok v turecku nepacilo a sli sme cez rakusanov ja neviem ale je mi to jedno v podstate a kde je este teplo ?

zuzka chodi dance cool k M,Chren a stumfova Katka

nefertitka
18. zář 2013

@zuzkat1 kvoli situacii aka tam je teraz...Inak sa mi v Tunisku paci, uz 3 krat som tam bola;)

bambi7
18. zář 2013

idem domku pripravit a ideme na tanecnu ......tak zatial babule

bambi7
18. zář 2013

a co tam je ?ani neviem nemam cas na TV 😀

zuzkat1
18. zář 2013

@bambi7 ja by som tiez chcela dat malu niekam... Nie je to moc drahe ak smiem vediet?

bambi7
18. zář 2013

egypt viem ze nie tam je zakaz ale o TUnise nic neviem ze by tam nieco bolo 😅

bambi7
18. zář 2013

jasne stoji to 60 eur na 2 mesiace

bambi7
18. zář 2013

nef niekedy by ste mohl s nami ist do tej dielnicky kreativnej 😉

bambi7
18. zář 2013

no uz idem

zuzkat1
18. zář 2013

@nefertitka nic sa tam nedeje...kamoska robi v cestovke-sama bola teraz s rodinou v tunisku... Cestovky su napalene na media za nespravne info. My sme leteli domov v ten den ked podla medii nelietali lietadla

zuzkat1
18. zář 2013

@bambi7 tak to nie je tak hrozne... Mozno od septembra by som ju dala...od kolko rokov beru? Su tam dake prijimacky?

bambi7
18. zář 2013

zuzka je to od 4r a mali zapis do 13.9

zuzkat1
18. zář 2013

@bambi7 Dakujem.tak buduci rok.hani bude mat v januari 4

mabe
autor
18. zář 2013

tak jsem si hodila druhej spanek dnesni po obede a za chvilku me tatka privede anicku ze skolky domu. 🙂 zítra pro ni jdu ja uz, trosku se musim projit a v patek mají opekani spekacku na zahrade skolky, tak to bude taky super akce (jestil jsem uz o tom nepsala 😀 )

nefertitka
18. zář 2013

@bambi7 jasne, radi pojdeme, kedy tam chodievate?

nefertitka
18. zář 2013

@ellysa a tie kefirove zrnak ako im davas?lebo co citam teraz na nete, tak vraj z toho treba urobit napoj 😨

ellysa
18. zář 2013

nie bud to pijes ciste alebo malej to osladim a ochutim bud ovocim alebo orieskami aby mi to zjedla.dnes sme boli na prvej tanecnej hodine v dansovii malej sa velmi pacilo

nefertitka
18. zář 2013

@ellysa tak to skusim pozhanat...musi na tom nieco byt, ked mas malu taku zdravu stale 😉 😝
tiez chcem Niki dat na nejake tanecky a v skolke sme ju zapisali na kurz tenisu....

baby, my sme sa rozhodli, ze to skusime uz od tohto mesiaca. Ked raz lekar povedal, ze mozme, tak ideme na to...mam taky nutkavy pocit, nedokazem cakat, ovu test bol vcera este pozitivny, aj citim brucho, doteraz som ho pri ovu necitila, asi ten Inofolic zabera, ak by mi tam aj nejaky bacil ostal, docitala som sa, ze to na plod nema ziaden zly vplyv a mna nic nepali, nesvrbi...tak hadam to bude ok...a ked nie, tak som na to pripravena. Ale tak snad nerobime chybu...bojim sa, ze dalsie cykly by mohli byt bez ovu...no ak to ma byt, bude to, ak nie, tak nie

nefertitka
18. zář 2013

@ellysa toto som sa docitala, mali ste nieco take?Zo začiatku pitia kefíru sa môžu objaviť rôzne nežiadúce účinky, ako je napríklad hnačka, alebo dokonca vyrážky, ktoré sú prejavom detoxikácie organizmu a zbavovania sa škodlivých látok cez kožu. Tieto príznaky však čoskoro ustúpia a nie sú pravidlom, skôr výnimkou.

a to treba vraj doma rozmnozovat?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru