Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
19. zář 2013

@bambi7 diky, pekne se provětrejte. nam teda bude trvat nez budeme uplne zarizenej byt min ještě rok, ale dulezity věci mame a mame svůj byt 🙂

bambi7
19. zář 2013

mabus to je super ze byvate sami nie je nic lepsie 😉

no boli sme vonku jetam zima a fuka dost,,,,,sli sme aj po balik tak sme boli asi 2H prec a uz sme konecne doma

teraz si dam kavicku a je 😉

mabe
autor
19. zář 2013

ja jsem tedka vstala po 1,5h, uplne jak mrtvola jsem byla. dam si asi jogurt a za chvilku uz jdu pro tu moji holcicku do skolky. to zase rychle uteklo, to je sileny a ja nic neudelala.

nefertitka
19. zář 2013

tak dnes mi Niki povedala, ze Patka (dievcatko z jej triedy) vonku papalo orechy, co boli popadane na zemi 😕 ...preboha, som sa uistovala, ci ich aj Nikolka nepapala, ale tvrdi mi, ze nie...bohvie co to bolo a ucitelky to nevidia??ved tam aj po stromoch rastu kadejake bobule, ved sa mozu aj priotratvit

nefertitka
19. zář 2013

baby, Niki mi vravi, ze chce v skolke aj spat 😕 😕 😕 😕 😀 ...ja neviem, co robit. Ja nechcem, aby tam spala, ale zas ked chce....toto som veru necakala;)

mabe
autor
20. zář 2013

ahojte, tak patek, manza je nemocnej, ale muze si za to sam. uz od vikendu mel rymu a musel jit v ne, po na tenis, i když počasí nic moc, spoti se a pak je hnedka nemocnej, v utery na basket vecer, tak co to ma s nim udelat....takze chrchle, ryma, kasel....snad to od neho nedostaneme. v noci jsem ho presunula do obyvaku, ale stejne je to v celym byte.vadi me ten jeho pristup, rikam mu to porad, ale on si neda rict. 😠
snad vecer nebude prset a my pujdeme s moji mamkou a anickou na ty burty opekat do MS.co budu delat dopo? odpočívat a uvarim cockovou polivku. 🙂
@nefertitka ahoj, tak tam dneska nechas nikcu spat? ja bych to zkusila, když tam chce byt sama od sebe...

iv45
20. zář 2013

Ahoj zdravím všechny, tak hlásím že jsme v 17 týdnu a jsme ok a držíme se zuby nehty, všem přejeme štěstíčko jednou to vyjde 😀

ellysa
20. zář 2013

@nefertitka ja by som ju nechala ked chce.aspon vyskusat.vsak to je super.u nas je to vymyslene tak ze po obefe sa deti spajaju do dvoch skupin a v tretej sa spi.co je podla mna super kto potrebuje spi kto nie ako oli sa hra.keby si ten kefir nezohnala tak ti dam.ale musim ho namnozit lebo som ho porozdavala.aspon sa stretneme nazivo konecne vsak sme za rohom

ellysa
20. zář 2013

@iv45 krasne.dezte sa

ellysa
20. zář 2013

@mabe len si uzivaj ja uz som taka unavena maly bol v noci hore snad 100x blbe zuby

mabe
autor
20. zář 2013

@ellysa no, ja tedka nespim kvůli tehu a pak to bude kvůli pepci třeba.

mabe
autor
20. zář 2013

holky, anicka tedka jak chodi do skolky, tak se asi citi vic sebevedoma, samostatna, ja nevim...a nechce prechazet s nikym silnic. včera jsme vystoupily z auta a ja ji rikam před silnici na me počkej. ona se zastavila, rozhlidla, zasmála a prebehla. je to silnic jenom mezi ulicema, ale auta tady jezdi jak prasata a pak ještě říká, tak me muzes dat na zadek..nevim, co s ni? vysvetleni neplati, pohádka o chlapeckovi, kterej skončil v nemocnici nestaci, ani na zadek. emoticon to je nejaky obdobi nebo co?

nefertitka
20. zář 2013

tak mam tam streptokoka, lactobacil uplne chyba. Ale tie dalsie dve pliagy uz zmizli. A to si davam uz dva tyzdne lactobacilove tbl. Dal mi nieco zas na vkladanie...snad to zaberie...
@ellysa zatial som nic nenasla, kde by som to mohla kupit, ty to mas odkial? Stretko by mohlo byt 😉
Ja som sa docitala o tom zrne aj to, ze to zabera na tie vsetky zoo zvieratka v posve....tak by sa mi to veru zislo

nefertitka
20. zář 2013

@mabe u nas zabera iba strasenie nemocnicou...tiez mi raz takto prebehla a ja som zobrala telefon, ze akoze volam sanitku a ze ked mi Niki este raz takto prebehne, tak nech su pripraveni prist 😝 , ak by sa jej nieco stalo

mabe
autor
20. zář 2013

@nefertitka ja ji prave naschval ctu kazdej vecer o tom chlapeckovi, ona to vi, ale udela to naschval. tak snad ti zaberou další bobule, ale na snazeni vliv to nemá, ne?

nefertitka
20. zář 2013

@mabe no povedal mi, ze streptokok vraj v tehu nevadi, iba na konci tehu, ze vtedy by mi pred porodm museli pichnut atb, a tie lieky ze uz aj keby vajo bolo oplodnene, tak to vobec neva, kym nie je uhniezdene...ze bunky ked sa delia su velmi odolne...tak len aby to zabralo....musim muza donutit, aby sa siel aj on dat vysetrit, mozno si to prenasame:( ale tak snazili sme sa iba 1x tento mesiac....a uz som po ovu

mabe
autor
20. zář 2013

@nefertitka jojo, vlastne mas pravdu, ze se davaji ATB před porodem, když je tam nahodou ten kok.

ja mam tedka takovej mensi problém, vim ze je to kravina, ale chodim na zachod na malou snad porad a anicka ma to opekani spekacku, snad me nechaji ve skolce vycurat. 😀 jinak budu muset nekam do krovi asi. 😝 😀

nefertitka
20. zář 2013

@mabe urcite nechaju;)

ellysa
20. zář 2013

ja to mam zasa od kamosky

mabe
autor
20. zář 2013

@nefertitka no snad mas pravdu, bude to hodne tezky. když lezim, tak je to lepsi, ale jakmile sedim nebo chodim, tak curat se me chce porad a fakt musim. 😀

nefertitka
20. zář 2013

@mabe daj si plienku 😀 😝

nefertitka
20. zář 2013

@ellysa mne mama dnes vravela, ze to kedysi mala, ale ze odcestovala a nemal kto rozmnozovat...hm...ze sa spyta kamaratky, ci to nema...tak uvidime, ak nie, tak budem to velmi vdacna ak poskytnes;) budem sa revanzovat 😉

mabe
autor
20. zář 2013

tak jsme doma, nakonec u nas zaclo prset, takze zadny opekani nebylo. tak jsme sly aspoň prochazkou do skolky si pro parky a mame je doma na veceri uvareny. krasne jsem se vyvetrala. 🙂 anicka uz teda uplne jeta po ceste a strasne zlobila. fakt ma nejaky obdobi divny s tou skolkou. ona nemá vzdorovy, ale proste jakysi "vysiraci" a ja na to nejak tedka na konci tehu nemam naladu vůbec.

ellysa
20. zář 2013

@mabe to maju s oli rovnake obdobie.dnes aj dverami tresla.

nefertitka
21. zář 2013

tak ja som celu noc nemohla spat:( uz vcera okolo obeda som sa zacala citit divne pri cikani, no a vecer a v noci to bolo katastrofa;( bolest brucha, bolet podbruska pri cikani, ked sa vycikam, citim sa akoby som sa nevycikala...bola som rano na pohotovosti, v moci krv, tie svine streptokokove presli pravdepodobne z posvy do mocoveho traktu...tak mam antibiotika ☹ ...proste ich brat musim, inak sa z toho nedostanem a vraj mozno ani nezaberu, lebo na toto zabera vraj len penicilin a na ten som ja alergicka;(
porazi ma, ak sa zadarilo 😖

mabe
autor
21. zář 2013

ahojte, tak me dneska skrabe v krku, není to nic dramatickyho, ale proste se tak citim. takze cajikuju, byly jsme odpo na u tchanovcu na navsteve, a včera jsem se taky prosla, tak me je lip na dusi, ze sem se trosku prosla. zadny tvrdnuti, nebo boleni podbrisku, fyzicky a psychicky me je dobře. zítra si berou anicku naší na celej den, tak budeme mit s manzou relax. anicka je fakt jak trhla, asi to bude tou skolkou - velka změna a tak...jinak se to neumim vysvětlit. porad do anicky hucim, pocitam,...az me to prijde lito, ale ona jakoby byla hlucha na všechno. 😖 snad to brzo prejde.
@nefertitka tak to me mrzi, ze mas takovy trable. at jses brzo ok a urcite prcka to neohrozi pokud se zadarilo

bambi7
21. zář 2013

cafte babulky

no coto nef tak sa pekne drzkaj
mabuska a ty tiez 😉
no my sme boli dnes u nasich na obed ja este aj u kadernicky a poobede sme boli aj u svokrovcov
a boli sme aj objednat dovolenku tak v piatok ideme do tunisu 😉
tak domku nedavam do skolky nech neochorie a nef nejdeme ani na kruzok tak hned po dovolenke sa dohodneme a pojdeme uz sa na vas tesime......

inak vsetko po starom uz sa zacneme snazit aj my tak snad budeme coskoro tehu 🙂

tak peknu nedelu vam prajem

nefertitka
22. zář 2013

@mabe myslis, ze neohrozi? momentalne som 20DC a lieky beriem len do stredy

@bambi7 super, tak si este uzijete slniecka;) idete na tyzden?aj my sa tesime;)

bambi7
22. zář 2013

dobre ranko

nef hej na 8dni na 12 dni nebolo uz nic.......

co mate dnes na plane?

nefertitka
22. zář 2013

@bambi7 nic moc nemame na plane dnes, tato s niki idu teraz na drazdiak na ihrisko, ja som doma, stale cikam, boli ma brucho a tusim ma zacina aj dost tazit zaludok z tych atb:( a vy?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru