Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
17. lis 2013

@nefertitka podľa mňa to môže byť, ja čo si pamätám, tak aj taká zrazená krv zo mňa vyšla hocikedy ešte a predtým som už len špinila, neboj moja
ako ti je? skús sa teraz sústrediť na NIki, na Vianoce darčeky pre ňu,uvoľni sa, musíš vidieť pozitívne dopredu, ako s ňou budeš chodiť na krúžky, dielničky výlety a podobne...viem, že to musí byť ťažké, aj sa vyrovnať s pocitom, že budeš mať len ju, ale na druhej stranu neuľavilo sa ti trochu?

zuzkat1
17. lis 2013

@nefertitka ja som tak bola.dva dni nic potom krv.zas nic a tak dokola.
Kde si bola na zakroku?
Neboj precistis sa bude ok.

mabe
autor
17. lis 2013

ahojte, tak dneska se citim nejak blbe, boli me krcni pater a prava kycle, nevim jestli sem si nejak nehnulo při porodu s tim. protože po porodu, jakmile jsem si sedla, tak se me prokrupal total spodek, to nikdy předtím. a boli me v krku, nevim z ceho. mamka, jestli to nemam namozeny z tlaceni, nevim..spala jsem teda dneska přes den uz dvakrát, 1x s pepcou a tekda s anickou. v noci chtěla pepca pit každý 2h, divna noc a pak byla zase prepita a nemohla spat...musim ji krotit asi..jinak dneska přes den porad spi, naji se a spi. je moc hodny mimco oproti anicce ...zatím.

mabe
autor
17. lis 2013

@nefertitka ja myslim, ze pokud se vic hejbes zase, tak se muzes porad ještě cistit. ja se cistila tak ruzne 14 dni, pak radsi kontrolni UTZ a vse ok bylo. ja taky v porodce mela uz ocistky dobry a jak jsu doma a hejbu se, tak to mam zase vic, mirne krvacim a sly ze me i kousky sliznice včera.

a jak se cítíš?

zuzkat1
17. lis 2013

@mabe Ahoj.z mm sa nemoze prepit🙂 asi sa jej nechcelo spat. Moja bola do 2 rokov hore kazdu hodinu..

mabe
autor
17. lis 2013

tak jsem si tedka merila teplotu a mam 37,2, v krku poboliva. snad je to z nachlazeni a ne z nejake infekce rodidel a tak...zase jsem cetla na netu a mam z toho nervy. 😝 nijak extremne nekrvacim, v podbrisku neboli, prsa taky nemam zatvrdly. nebo telo je ještě zeslably po porodu...

zuzkat1
17. lis 2013

@mabe to moze byt aj z unavy. Nepanikar. Alebo si nachladla. Daj si caj a ked sa da tak oddychuj

ellysa
17. lis 2013

@mabe vyčerpanie, čo? fú no o tej nohe ani nehovor, mojej švagrinej tak nohu vykrútili pri pôrode, že bola tri mesiace na vozíčku a mysleli si že už to nerozchodí 😠

aj WIili dva týždne len spal ale potom 😀 ...

a nechaj ju papať koľko chce max sa pogrcká

mabe
autor
17. lis 2013

@zuzkat1
@ellysa holky, když jsem tak nad tim premyslela, tak v porodce jsem si merila teplotu jenom jednou , rano po porodu 36,9c a pak uz ne. takze je mozny ze to mam celou dobu, ale jak me poboliva v krku, takj sem si to tedka zmerila. krvaceni je mirnejsi, zadna bolest v podbirsku, tak si rikam, ze asi to vycerpani a nachlazeni

mabe
autor
17. lis 2013

@ellysa uvidíme, co rekne pater az se spodek zahoji a tak...

zuzkat1
17. lis 2013

@mabe ja 37,2 ani nepovazujem za teplotu..takze klud🙂 to je nic...

mabe
autor
17. lis 2013

@zuzkat1 diky za uklidneni, se mnou proste cloumaji nejak hormony, tak jsu plasan... 😝

zuzkat1
17. lis 2013

@mabe to chapem. Ale to je fakt nizka teplota. Pokojne moze byt z vycerpania.

mabe
autor
17. lis 2013

@zuzkat1 diky, vycerpana fakt mam byt z ceho... 😝 ...

ellysa
17. lis 2013

@mabe a budeme ďalšie minimálne tri roky 😝

nefertitka
18. lis 2013

@ellysa myslis, ci sa mi ulavila z hladiska tych chorob?Ze sa nemusim bat, ci by mu nieco bolo? Tak to ano, toho som sa strasne bala...

nefertitka
18. lis 2013

navyse zas na mna nieco lezie, to uz by bola stvrta infekcia v 1. trimestri, to by som sa bala este viac...podla mna tie choroby v prvom trimestri su neni dobre, keby bola este ze jedna a potom dalsie az neskor, tak ok, ale nie takto skoro a tak vela

ellysa
18. lis 2013

@nefertitka myslela som to tak, či sa ti neuľqavilo, že už nebude žiadne skúšanie a žiadne potraty, že s budeš naplno venovať Niki

nefertitka
18. lis 2013

@ellysa v tomto smere neviem, este sa s tym musim stotoznit viac, ze bude len jedno... stale si hovorim, ze ved nebude ani prva ani posledna, je kopa ludi, co nemozu mat ani to jedno a ked si predstavim s akymi tazkostami som donosila aspon ju, tak mozem byt vdacna...zas urobili sme preto dost, aby boli dve...ked sa neda, tak sa neda proste

mabe
autor
18. lis 2013

ahojte, tak ja zase mam nejakou depku, teplota dneska 37C, asi jak se telo regeneruje, ale jizva na hrazi me dela starosti. manza říká, ze je to dobry, nekrvaci to, není to zarudly, ne nijak extremne napuchly. akorát je to ruzovy a trosku z toho něco tece. manza říká, ze se to normalka hoji, ze by z toho nedelal hnedka zavery. jak to vlastne probiha to hojeni? co na to? dubova kura nebo repik odvar? ten wobenzym se zeptam dneska dr. detske jak prijde zkontrolovat pepcu, jestli muzu jest. na gyndu chci počkat, co ta jizva bude delat dal a kdyztak pak tam jet, jenom vase zkusenosti chci probrat...diky. ty emoce se mnou teda cloumaji nejak az se me to nelibi...

mabe
autor
18. lis 2013

@nefertitka ja jsem taky jedináček, mamka mela taky problémy a nejsu nijak poznamenana.

ellysa
18. lis 2013

@nefertitka presne ako píšeš nebude ani prvá ani posledná a ani vy.
skús sa nejako odreagovať...
inak baby ja som to zasa tieto vianoce prehnala s darčekmi, normálne rozmýšľam, že jej to ani všetko nedám

nefertitka
18. lis 2013

@mabe repik pomaha a predavaju na to v lekarni aj specialne gely na potieranie, mne jeden predali hned v porodnici, dlho sa to hoji, mna to intenzivne asi mesiac bolelo a do uplneho zahojenia aj 2 mesiace
@ellysa my sme sa dohodli ze po jdenom darceku jej da kazdy, lebo potom si to nevazi

zuzkat1
18. lis 2013

@ellysa Ved si to podel.daj nejaku malickost daj na mikiho,nieco na narodky.

@mabe vobec netusim ako sa hoji jazva,ja som sa o to vobec nezaujimala.

@nefertitka ja Som tiez jedinacik... Bude dobre uvidis. Drz sa

mabe
autor
18. lis 2013

@nefertitka manza koupi dubovou kuru, repikovou koupel a hypermangan a zkusime..

mabe
autor
18. lis 2013

@nefertitka vis, ja jsu ze vseho vyplasena, nevim. teplotu mam porad 37C,ale asi je to normal po takovym vycerpani a ta jizva se hoji...mam ji ruzovou a trosku z ni něco vytika...

ellysa
18. lis 2013

@zuzkat1 už aj tak toho je veľa, niečo asi veru odložím aj na narodeniny 🙂 a to ešte muž vymyslel, že xbox jej kúpime, aj keď to si skôr pre seba vymyslel, ale tvári sa, že pre oli

zuzkat1
18. lis 2013

@ellysa kamoska ma...tiez manzel vymyslel ale oni si kupili oficiálne ze pre rodinu.
Ja som zatial kupila len 3 dvd a chcem este to auto mqueena a mozno aj nejaku knihu a daco na oblecenie.

zuzkat1
18. lis 2013

@ellysa
Jedno mozno 2 dvd jej dam na mikiho. A chcem kupit aj nieco pre mimi...hanka chce kupit daco silou mocou tak nieco spolu vyberieme.

mabe
autor
18. lis 2013

ahojte, tak jsem se trosku uz uklidnila s tou jizvou. zahajim léčbu, jak manza dorazi s anickou z nakupu a bude to dobry. 😉 tedka jsem se s pepcou prospala 1,5h a mela by dorazit dr. v 17h. zítra je ještě manza doma a ve stredu tady bude mamka s tatkou a pak uz zase bude lip urcite.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru