Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
10. bře 2014

@nefertitka jasne ze na antolsku nie... Uz idem naisto... Dr po znamosti..tak dufam

bambi7
11. bře 2014

cafte babule ako dnes?

ja mam dnes navarene bolonske spagety ,a pojdeme krmit na chvilku kacicky a labute a potom oddych polezim trochu
a pojdeme domke kupit do eurovei tie topanky este som nebola ,tak ideme dnes pockam na mojho a ide sa 😉

inak nic nove skoro stale sa snazim lezat pri domke a je to lepsie 😉 dnes este zvladnem ten obchod a mam pokoj ostatne ma vsetko len tie topanky

zuzkat1
11. bře 2014

@bambi7 Ahoj.moja uz jedny jarne aj stihla znicit🙂 vcera som jej kupila 2je dalsie a uz ma kupene aj 2je take latkove tenisky do teplejsieho pocasia.plus vcera dostala saty,nohavice,ciapku aj tricko... Takze do jesene vybavena🙂 akurat este sandalky a mozno kratasky aj ked tie z min.roku su jej dobre.

Inak dievcata bud.tyzden uz 1x k porodnikovi. Som zvedava co povie na to ze ninka sedi... Mozno sa uz dozviem aj termin sekcie. 😒

nefertitka
11. bře 2014

@zuzkat1 moja mama rodila moju sestru nohami, povedala, ze nieco strasne...dnes sa ale nastastie robi cisarak, co uz ked to inak nejde. Ja viem, ze ty by si radsej normalne rodila, ale ja by som radsej cisarsky zvolila, keby som mohla

zuzkat1
11. bře 2014

@nefertitka veru ja radsej prirodzene,ale pre babo je to riziko,tak hladam pozitiva v sekcii.. zatial som nasla 2-pravdepodobne ziskam nadstandard a budem vediet datum dopredu takze doma to viem tak zariadit.

zuzkat1
11. bře 2014

@nefertitka a ty? ako?

nefertitka
11. bře 2014

@zuzkat1 tak, treba hladat pozitiva, ja spinim, ale menej a je mi aj celkom dost zle, takze som komplet zmatena a mudra budem az v piatok 😝

zuzkat1
11. bře 2014

@nefertitka no asi na to vobec netreba mysliet..

nefertitka
11. bře 2014

@zuzkat1 presne to sa snazim robit

zuzkat1
11. bře 2014

@nefertitka ja idem v pondelok na kramare nakoniec. Tak som zvedava co povie dr. Nie je mi vsetko jedno,ale uz to aj chcem mat za sebou..

nefertitka
11. bře 2014

@zuzkat1 to ti verim, ze to chces mat za sebou

mabe
autor
11. bře 2014

ahojte děvčata, tak dneska zase celej den pryc, nejdriv vzp příspěvek na cviceni, cviceni s pepcou, skolka, hriste, tchanovci. dorazily jsme domu v 19h, holky v 20h uz usly. 😀 zítra nas ceka poradna ve 4mesicih, tak jsem zvedava.
jo, holky, tak dneska doopravdy se vsim vsudy jsme se pretocily na brisko, teda pepca. 😀 krasne to zvladla i s rucickou vyndanou. anicka to zvladla o 14 dnu dřív, ale na ruce si lezela a vztekala se, pepka to zvladla s ni. 😀

zabka1000
12. bře 2014

@katushka1234 nie je to nič príjemné, prísť dva krát o bábo, ale prísť o neho v 16-tom týždni, tak to musí byť ozaj strašné, som si myslela, že to už je človek "za vodou". A už sa ti podarilo bábätko? Lekár mi včera navrhol genetické vyšetrenie, mám sa dohodnúť s manželom a keď prídem o dva týždne na kontrolu, dá mi odporúčanie. Nevieš, ako dlho sa čaká na termín? a na výsledky?

zuzkat1
12. bře 2014

@zabka1000 termin som mala hned...vysledky 4-6tyzdnov...

zuzkat1
12. bře 2014

Ahojte,nejak sa mi kopia terminy... Neviem co skor... V piatok musim ist pre vysledky zo steru,pondelok poradna,v stredu s hani preventivka u zubarky. Este pre nu nemam nic akoze od ninky a neviem kedy to kupit ked ju mam teraz doma. 1ho s nou mam ist este na kontrolu na imunologiu-dr povedala ze si musi urobit ciarku ze sme tam boli...aspon je uprimna a potom este preventivka u ocnej... Vsaj ja ani nemam cas rodit...
A akoby to nestacilo daco je s havom... Uz 2tyzdne vracia tak obcasne a tak s nou chodime po vysetreniach...

nefertitka
12. bře 2014

@zuzkat1 teda, mas toho fakt dost, nezavidim

zabka1000
12. bře 2014

@zuzkat1 ďakujem....inak, tebe sa to teraz pekne nakopilo....

zabka1000
12. bře 2014

viete poradiť, čo robit, aby sa to konečne podarilo dotiahnuť do úspešného konca?...

zuzkat1
12. bře 2014

@nefertitka stve ma ten pes,nevieme co jej je😝 Este ma ist na sono tak dufam ze to nebude nador☹ a my? Kedy sa stretneme kvoli ciapkam?

nefertitka
12. bře 2014

@zuzkat1 chuda a dr. co povedal?Ci este ste neboli? Mozme v ten piatok napríklad?

zabka1000
12. bře 2014

@bambi7 ďakujem za pekné slová...zatiaľ sme ten kyret nechali tak, uvidíme o dva týždne, či som sa vyčistila sama ...a na genetiku pôjdem, už mi to lekár navrhol, bližšie sa dohodneme ešte na kontrole...tebe držím palčeky, nech ti bábo pekne rastie 🙂

bambi7
12. bře 2014

cafte babulky ako dnes a vase plany

zabka dakujem ,urcite sa podari uvidis a nezabudaj na hematologiu ta je dost dolezita 😉

my dnes klasika ideme na tanecnu po nej pride tato po nas 😉 inak nic nove vsetko po starom
lezkam a oddychujem a tak je tamarka spokojna co je fajn,aj sed nerv je lepsie ked oddychujem 😉

co dnes varite

bambi7
12. bře 2014

nef a tebe je ako? a co niki?

zuzkat1
12. bře 2014

@nefertitka praveze neviem co bude v piatok,lebo musim ist pre tie vysledky.
Pisem ip

nefertitka
12. bře 2014

@zuzkat1 a chodievas aj na prechazdky, alebo uz nie? Teoreticky by som mohla aj zajtra, alebo kludne aj cez vikend, alebo v pondelok, ty si pozri, kedy mas cas, ja sa prisposobim. 😉
@bambi7 ja spinim stale, ale byva mi aj zle,v noci som sa dva krat zobudila ako mi bolo zle a nemohla som zaspat. Niki dobre, papa jablcko a ideme na chvilu pred dom🙂

mabe
autor
12. bře 2014

dobre ranko děvčata, tak za sebou mame prohlídku a ockovani v 4 mesicich. takze pepca ma 6,920kg a 66cm, dr. rikala ze vypada moc pekne a vse ok. dostaly jsem ockovani, ale co me zarazilo, ze mame uz davat prikrmy, jako nemusim nahrazovat kojenia, ale pry jsou nejaky novy studie, ze telo prijme lip novy potraviny při plnym kojeni. s anickou jsme zacly az od 6 mesice, ale je pravda, ze se kojo postupne nahrazovalo, tedka kvůli alergiim je pry lepsi zacit uz tedka pomaličku. jsu z toho takova zaskocena, ja jsem to tak brzo necekala,

mabe
autor
12. bře 2014

@bambi7 ja budu mit dneska jatra s ryzi, mam je moc rada 😉

mabe
autor
12. bře 2014

@nefertitka venku je nadherne, vzduch ti udela dobre 😉

zuzkat1
12. bře 2014

@nefertitka a ten havo...krv ma ok,este cakame na vysledky stolice.ak bude ok tak sono a rentgen. Dr si myslel ze daco s pecenou al.oblickami ale ta krv to vyvratila,takze teraz nevieme. Ale ked jej hmatal brusko tak ju to bolelo☹

@zabka1000 veru nakopila sa to,cely cas nic a teraz vsetko naraz...

bambi7
12. bře 2014

mne sa nic nechce daka som unavena,ten sed nerv do toho ale da sa,a tm ze je mala moc dole ked stojoim aj to boli tak lezim a je to ok presne ako pri domke 😉
tu tanecnu zvladnem dako ved tam sedim a este tie topanky dnes ideme aj som zabudla ,moj bcera bol v robote do 20,30 tak sme neboli,

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru