Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
16. čer 2009

no hej , je...ale neboj,do tretice to uz vyjde...uz si obsolvovala kopu vysetrteni a budes pod dohladom,dockas sa babatka neboj🙂 hlavne sa vela setri,hned ako otehotnies

nefertitka
16. čer 2009

allinka neboj....ja som tiez krvacala na zaciatku tehu a nepotratila som....

ellysa
16. čer 2009

ahojte 🙂
Mabuš neboj, len sa pekne snažilkujete a za chvíľu budeš tehu, len sa na to tak nesústreď, hlavne nech si to s manželom užiíjete 😀
Allinka držím palce, ako píše nefertitka, nemusí to byť nič zlé, drž sa...

bambi7
16. čer 2009

cafte babulky

sarlotta je som v pohode len som chcela vediet ako ste postupovali vy ked bolo stale hladne 😉

nef aj nasa je stale hladna ako vasa ked bola nalinkata 😀 a vsetko je ok davam jej ked ona chce to by plakala stale a ked je hladna neda sa ju utisit nicim ani nosenim 😀

inac babule nasa ma problem vecer zaspat taka je unavena ale nie a nie spat .......

mabuska nabuduce budes nasa tehulkaaaaa

mili my davame espumisan kvapky mali sme aj sab simplex ale nezabral.....cvicim s nou,masirujeme brusko pupikom a ked uz nic nezaberie a ma krce a nemoze prdkat tak pomoze jedine rekt.rurka ale to az posledna oznost 😉 ale pomoze 😉

nefertitka
16. čer 2009

ahoj bam🙂

bambi7
16. čer 2009

ahoj nef

bambi7
16. čer 2009

co robkate ?

nefertitka
16. čer 2009

ako?

nefertitka
16. čer 2009

ja tu malej pustam akurat muziku cez comp🙂 sa jej to paci

bambi7
16. čer 2009

my fajn ...bola som vonku 3h a mala este spi no teraz sa uz budiiii .....pocuj tvoja zaspava normalne vecer?nasa nevie chuda zaspat aj 3h

nefertitka
16. čer 2009

no v poslednej dobe ani nie:( musime ju dlho hojdat aby zaspala...kedy budu nove fotky?🙂
:

bambi7
16. čer 2009

no musim ich dat vecer slubujemmmmmm

a co mate nove?ako sa mate?

nefertitka
16. čer 2009

dobre...nove nic take....len sa toci ako paragraf,dnes sme ju rano nasli v postielke dole hlavou🙂 a 2x neviem ako sa sama prekoprla na brusko...a vy?uska ju nebolia?

allinka79
16. čer 2009

ahojte
nefertitka... ja viem, uz som tusim v 7 tt bola doma, teraz som zase zacala spinit, a zase si doma trochu polezim a oddychnem... snad sa to bude iba zlepsovat. Vystrasilo ma to, ale chcem, aby bolo babo ok, a tak si polezim... budem mat viac casu na tuto stranku 🙂

nefertitka
16. čer 2009

a bola si uz u lekara?
mala by si si nieze trochu polezat,ale poriadne...chod len na wc a do sprchy...ale druhy trimester by mal byt najmenej nebezpecny,tam sa uz az tak setrit nemusis,ale aj tak to neprehanaj🙂 no a potom v tretom si tiez davaj pozor...

allinka79
16. čer 2009

hej, som bola u lekara, dal mi duphaston, magne B6 a PN-ku asi zatial do konca buduceho tyzdna... s tym, ze ak to bude ok, mozem ist o mesiac do Chorvatska...
zvlastne je, ze ma nic neboli, citim sa super a on nevie ze co... aj mala fazulka tam poskakuje , takze aj ona vyzera byt ok, ze mozno sa placenta hybe alebo nieco... dufam

nefertitka
16. čer 2009

fuha,ja by som si na tvojom mieste to Chorvatsko asi rozmyslela...

bambi7
16. čer 2009

uz som tu len som jej spravila papat a prebalila

bambi7
16. čer 2009

alinka ahoj super ze ste ok aj ja som spinila do 16t a to chorvatsko by som ani ja neriskovala......ale sama vies 😉

allinka79
16. čer 2009

nefertitka - uz som tak zrusila dovolenku v Rime...
on sa tvari, ze s tym problem nema ... takze preco nie? budem v druhom trimestri a budem len lezat a plavat, takze preco nie? Uviidim, ako sa vsetko bude vyvijat.. je to rezervovane, tak uvidime

nefertitka
16. čer 2009

no ako chces, ak ta cesta moze byt zataz... inak sranda, aj ja som kvoli tehotenstvu rusila rim 😀

bambi7
16. čer 2009

nef ved pojdete raz uz traja 😉 😀

allinka79
16. čer 2009

nefertitka... tak to je osud... 🙂
som ochotna vzdat sa toho chorvatska, ale keby bolo vsetko ok, tak zase preco neist na par dni si oddychnut? cesta je 6-7 hodin autom po dialnici, klima v auticku, takze pohoda... uvidime, este mam mesiac. Lekar mi to neodhovara, co ma tesi, takze je to na mojom stave...

nefertitka
16. čer 2009

hej hej🙂

bambi7
16. čer 2009

ali jasne sama vies ako 😉 mne aj autom povedali ze len ked idem k lekarom su to otrasy aj ked male ale suuuu ...a my ake sme mali stastie tak som radsej neriskovala nic 😉 ale je to na tebe samozrejme

allinka79
16. čer 2009

bambi to by som ani do prace nemohla ist...
hej,jeto na mne a mam este cas sa rozhodnut... teraz je este moc skoro...

bambi7
16. čer 2009

ali ja som nechodila bola som cele tehu doma do 4m som lezala potom som mohla chodit cez vikend na prechadzku a od 30t z lezat

allinka79
16. čer 2009

bamb, tak to teda nezavidim. ja chodim normalne do prace, uz som si nejaky tyzden polezala, potom bolo skoro mesiac vsetko ok,a teraz zase trochu nieco... necham sa prekvapit...
keby bolo treba, odlezim to, hoci by som sa asi zblaznila, lebo 4 steny su pre mna horzne deprimujce a nezvladam ich, ale aby bola fazulka ok, tak by som to podstupila... 🙂

bambi7
16. čer 2009

ali zvladla by si vsetko ked clovek musiii 😉 dobre babulky idem sa venovat malej paaa

allinka79
16. čer 2009

bambi dakujem. pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru