Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
19. srp 2009

ale vašak podľa fotiek si chudá 🙂
ja už mám teraz 15 kg navyše a keď budem tehotná budú ma ťahať z vody ako veľrybu 😉 . Neboj malá žačne lietať a rýchlo schudneš. Netreba sa nad tým trápiť a 7 kg zasa nie je tak veľa.

nefertitka
19. srp 2009

no hej n a pohlad v obleceni vyzeram chudo,ale akonahle sa vyzleciem,trci mi brucho aj boky a tak....a ta celulitida ani nehovorim.....neni to zas az taka katastrofa mozno,ale necitim sa dobre....a navyse ked druhi komentuju ako som pribrala 😠 ...no ved som rodila, ach jaj, neviem,preco sa niektori ludia nevedia zdrzat komentarov...ja by som to v zivote nikomu nepovedala...nech si je kazdy aky chce...
ze z vody ako velrybu 😀 ....ty tiez vyzeras chudo ved;)

nefertitka
19. srp 2009

teda tak akuratne;) mne by ani nevadilo vazit viac,len aby to bolo symetricke...co teda neni...a vlastne som aj citala clanok,ze muzi radsej take akuratne baby ako vychrtliny a vraj baulky su inteligentnejsie 😀 ...tusim to bolo v nejakom tom detskom casopise, Mama a ja tusim 😉

ellysa
19. srp 2009

no apísala to nejaká žena aby sa obhájila, že nemusí chudnúť 🙂
ja som zasa minule čítala, že nemeckí vedci vyskúmali, že chlapi žijú dlhšie, ak majú minimálne o 15 rokov mladšiu partnerku -tiež aby sa obhájili, že majú milenky 😀 😀 😀

nefertitka
19. srp 2009

no asi tak nejak to bude 😀

bambi7
19. srp 2009

cafte babulky moje 🙂

my sme dnes boli vonku rano a este som sla okolo 17h na 1,5h tak si pospala a teraz papa mliecko 😵 uz je okupkana....no a moze ist hajkat 😉

nef to ze sa necitis dobre to chapem aj ja chudnem 😀 mam este tiez 7kg naviac 😅 ale je pravda ze som moc nedavala pozor co jem 😠 ale uz sa snazim asi tyzden 😀 nebojkaj nef schudneme 😉 a okrem toho moj nemusi vychrtliny tak dobre 😀 😎 no nef ale ani ja sa necitim fajn 😀 ale dame to dole 😉

elly moc drzkam palce nech si coskoro tehuuu a verim ze budes teraz na rade ty aj ked to aby ste boli tehu prajem kazdej babulkeeeee 😉

a co ste dnes robkali?

mili aj mne chybaju nas pokec snad sa coskoro stretneme a popiseme a inac babulky ked budu nase deturence behat musime dat stretko 😉 ok?
a ako sa vam dari?

bambi7
19. srp 2009

a mabus ako?

mili1
19. srp 2009

Ahojteeeeeeeeeee, bambi to stretko by mohlo byt... rada by som vas spoznala vsetky....uz sa tesim... 😉
Nef mne po porode slo vsetko dolu,,,, ale ja som aj tak vela nepribrala ,,, sice brusko mi trocha trci to je pravda
Teraz mam este o 1 kilo menej ako pred tehu ..ja by som skor chcela pribrat aspon 2 kg.. takze kludne mi mozete poslat vase 😀 a to jem vsetko...a nepriberam .... ale ja velmi tazko priberiem.... 😒
Dnes som zavarala čučoriedky a uz uplne koncim so zaváraním----- som povedala ze staci...mame toho plnooo
Potom sme boli na zmrzlinu a nakupy... a vy co ste robili?
Tak sa majteee

zuzu1980
19. srp 2009

Ahojte

ked som videla nazov vasej temy, tak som vam sem prisla hodit clanocek ktory by vas mohol potesit. Jedna tehulka v Tunisku caka po 2 potratoch 12 deti. Teraz je v 9 mesiaci, tak uvidime ako to nakoniec dopadne...

Vraj v minulosti 2x potratila a potom jej nasadili hormonalnu liecbu (niektore clanky pisu aj o IVF, niektore ze nie...) a sup hned sa jej tam uhniezdilo 12 !!! Tak ja len ze nadej umiera posledna 😉

http://www.mahalo.com/woman-pregnant-with-12-ba...

lia
20. srp 2009

ahojte 🙂
ako sa mavate??

hlavne ma zaujima mabe ako sa im dari 🙂

nefertitka
20. srp 2009

ahojte, mili a kolko potrebujes?ja ti dam aj celych 7kg 😀 aby si zas mala z coho chudnut... 😉 ono to bude asi aj tym,ze plne kojis,vtedy sa vraj vaha ubera smerom dolu🙂ja som kojila len trochu,neslo to, no co uz...tak si zamakam no...vcera som vydrzala len na ryzi a sucharoch a nesladenom caji...uvidime ako to vydrzim dnes 🙂

hej mili,moj tiez nemusi vychrtliny,ani mne sa moc nepacia hrkotajuce kostry,len mi ide o svoj vlastny pocit...no ale ide zima,tak hadam do buduceho leta to nejak zhodime🙂 hlavne ked sa vyberieme k tomu moru,nech nejak aj vyzeram...a uz sa tesim,Niki uz bude vacsia, chcem si buduce leto vychutnat a vyuzit ho naplno,uz tri leta po sebe som nemohla, minule leto som bola tehu a to predtym som bola na operacii, no a teraz je Niki este malinka...takze buduci rok som asi kazdy den pri vode aj s malou,mozme dat potom spicha bam.,...nech sa tie nase deturence niekde spolu vyclapocu 😉 ...

zuzu...ze 12🙂)) teeeeda;) aj mne kazdy vravel,ked to neslo,ze pockaj,nakoniec ich budes mat este aspon 5🙂 no uvidime,co nam osud prinesie...ale chvalabohu, ze ich nebolo 5 naraz 😀 to by som si asi hodila.... 😀

ahoj lia,mab sa dari zatial dobre,klop klop klop;) a ty ako?

nefertitka
20. srp 2009

hore som sa pomylila pred tymi vychrtlinami,tam som chcela napisat bam a nie mili🙂))uz som dopletena

lia
20. srp 2009

ahoj nef 🙂
ani nespominaj buduce leto,ja sa uz teraz tesim na buduce leto 🙂 .my by sme chceli ist na dovolenku ,dufam,ze krpka bude tiez za 🙂
dakujem nef,da sa to 🙂 niekedy,ked sa vecer neviem pohnut,uz by som aj rodila 😅

nefertitka
20. srp 2009

Joj este mas cas🙂 vydrz 😉 ale verim ti,to brucho moc na pohodli nepridava...
s tou dovolenkou,neboj bude krpka za;)bude sa urcite tesit z vodicky a tak...a navyse nam aj toto leto pediatricka vravela,ze mame ist,ze malej more len prospeje a hlavne ten vzduch tam...ze sa dobre z toho vyvija a posiluje imunita...ale muz nechce,ja by som sla hned 😀 ...tak ale nutit ho nebudem...pojdeme buduci rok a hotovo...ale som mu povedala,ze minimalne na 15 dni 😀
a meno este nemate vybrate?

lia
20. srp 2009

zatial meno este nie,nevieme sa dohodnut a nejak ani nevymyslame,stale si hovorim,ze jje cas 😀
to ti verim,ja by som isla hned kebyze mozem
kolko mas este na sebe kg??

nefertitka
20. srp 2009

este 7 ☹ ty si uz kolko pribrala?

janka.s
20. srp 2009

krásné ráno přeji.

nefertitka
20. srp 2009

ahoj janka ako?

janka.s
20. srp 2009

tak pořád nic moc,ale je to už lepší. Do práce si ještě netroufám po psichyckej strance,ale už se doma celkom nudim.

lia
20. srp 2009

teraz som sa nevazila,ale pred tt to bolo 7 kg,uz mam urcite viac,tento tyzden som nejak nabrala 🤐
dobre ranko janka.s

janka.s
20. srp 2009

tobě taky pěkné ráno lia

nefertitka
20. srp 2009

ja som dokopy nabrala 14 kg v tehu,7 slo dole hned po porode a tych dalsich 7 sa ma nejak drzi a ne a ne zo mna zliezt;)
janka neboj budes sa citit lepsie...chod do roboty az ked sa na to budes citit,nic nesil a potom ked sa tam vratis sa podla mna odreagujes a bude to dobre ....aj ked uplne to preboli asi az ked budes mat nejake mimco...teda taka je moja skusenost...jaj ja by som priala kazdej zene,ktora si dieta zela aby nemusela mat taketo problemy...

cukruska1920
20. srp 2009

Ahojte.... babule kedy ste dostali menstruaciu po druhom MA? ja som prvykrat dostala po piatich tyzdnoch tak dufam ze aj teraz nebudem cakat dlhsie.... a kolko ste cakali kym ste sa zacali znova snazit? ja idem o mesiac na tie vsetky vysetrenia tak dufam ze ked to bude dobre ze sa budeme moct zacat... ☹

kuspitka
20. srp 2009

Ahoj cukruska.
Co sa stalo???nechapem prisla si babo???

nefertitka
20. srp 2009

ahoj cukruska,ja som dostala Menzes po druhom MA po 6 tyzdnoch...a zacali sme sa snazit tak ako nam odporucali az po 6 mesiacoch,ale podarilo sa az po roku a pol

janka.s
20. srp 2009

zustanu doma to konce srpna a pak to skusím jít do práce. Mě nejde o práci,ale o ty lidi jak budou koukat vím jaký to bylo poprví. Uvidíme.

cukruska1920
20. srp 2009

nefertitka... ja sa presne tohto bojim ze to bude dlho trvat... po prvom sa podarilo po 3 mesiacoch... a co ti zistili?

nefertitka
20. srp 2009

no mne zistili MTHFR heterozygot...a riesilo sa to len zvysenou davkou kyseliny listovej a zeleza v tehu...a pred tehu...ale bola to praca toho mrnusa udrzat v brusku,ale pekne sme si to vylezali....ked sa vam to podarilo prvy krat po 3 mesiacoch,nemyslim,ze druhy krat by to malo trvat dlhsie...u mna to bol vzdy problem aj otehotniet...dokopy sme sa snazili az nieco vyse 3 rokov,kym sme sa dopracovali k babu...
mozno ti ani nic nezistia....budem drzat palce...aby si mala vsetko v poriadku,co najskor otehotnela a uplne v pohode babo vynosila...

nefertitka
20. srp 2009

jej aky pekny talizman pre stastie mas albume 😀 😀

cukruska1920
20. srp 2009

hej..myslim ze bez toho talizmana by to neslo 😀 a robili vam aj genetiku? kolko ste cakali? lebo som pocula ze to trva dlhsie 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru