Genetická konzultace-Zlín-Prediko, ozvěte se, kdo byl

peetta
17. led 2013

ahojdá,moc vás holky prosím,která jste tam byla,jak to probíhá???jsme tam odeslaná i s manžou,po 2x zamlklém těhu.dr říkala,že se nic neplatí,když je to od dr,o to nejde,ale jen jak to tam probíhá,jak dlouho to asi trvá atak podobně????moc díííky petra 😵

sarkad2856
18. led 2013

My jsme tam už byly, ale jen do fáze genetiky.
Probíhá to tak že doktorka Vás tam odešle na žádánku kde Vám i manželovi vemou krev,po té jdete na výsledky a genetiku zda někde není problé.Většinou si chcou u budoucích maminek udělat sami laparoskopii nebo pokud jste jí apsalbovala,tak s výsledkama k nim a pak se bude dál řešit,manžel asi teda na spermi.Je pravda že se za to nic neplatí.Dostala jsem na tu nemocnici dobré doporučení i od jiných lidí,tak snad pomůžou.
Hodně štěstí, at se povede co nejdříve 😉

eva518
18. led 2013

@peetta kromě krve a rozboru dna vás obou se určitě ještě budou ptát na rodinnou anamnézu z obou stran - nemoci, vrozené vady atp. Je dobré se poptat rodiny, pokud si člověk není úplně jistý, jestli něco v rodině nebylo nebo není. mělo by to trvat do hodiny max.

akatla79
31. led 2013

Ahojky, taky se tam s přítelem chystáme koncem února .....tak pokud jsi tam už byla, písni jak to probíhalo 🙂 Hezký den Jana

peetta
autor
22. únor 2013

@akatla79 ahojda,už jste tam byli???jestli ne tak ti psnu jak to proběhlo,já na tě zapoměla 😎 😝 😀
pa petra

akatla79
22. únor 2013

Ahojky, ano byli jsme tam už včera .... 😀 , ale v pohodě .... Čekala jsem teda od toho víc, byla to rychlovka, jak na běžícím páse 🙂