• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak otěhotnět? Co brát?

26. října 2010 
ahojky.možná si hned na začátku řeknete že jsem spadla z nebe,jak bych asi měla otěhotnět?ale plno z vás ví že to není sranda.zatím co kolem mě všichni vesele těhulkovatí nám se to ne a ne podařit.máme za sebou jedno nezdařené těhu ale to nějak nepočítám.9 měsíců nezdařených pokusů je na mě už hodně.tak co ted.brát nějaké zázračné léky,chodit k léčiteli nebo zkusit tolik objevovaný femigard?ničemu takovýmu nevěřím.máte vy s nečím zkušenost?
5. dub 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatooy ahojík

náml pomohlo až IVF,,,, díky bohu za něj
:wink: :wink:
5. dub 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě pomohl ten tolik objevovaný Femigard,první měsíc užívání a hned těhu :wink:
5. dub 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slunickooo:ja bych asi nikdy nepodstoupila žádnou asistovanou reprodukci ani nic podobnyho na to jsem moc měká.a jak to u vás probíhalo?
5. dub 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maruska39:možná ho zkusím je k sehnání i někde jinde než na netu?
5. dub 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatooy > Vypadá to, že mi pomohl taktéž Femigard. Cca po 3 měsících. Nejprve upravil cyklus a pak... :wink: Ale nechci to zakřiknout, jsme hodně na začátku. Sehnala jsem ho na netu, jinak se to snad ani nedá.
5. dub 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatooy - zkoušela jsem ho shánět v lékarně,ale nesehnala,takže jedině na netu :wink:
5. dub 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luciska01:to je super jenže ja cyklus mám pravidelně uplně přesně.vím i když u mě nastane ovulace tak se v ty době snažíme nejvic.tak nevím.
5. dub 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ratatooy.... a co uvažovat rozumně, poslat chlapa na spermiogram ať víš, na čem seš a pak uvidíš :wink: ono cpát se práškama, když třeba problém není u Tebe (nebo není vůbec žádný problém a jsi jen málo trpělivá) je možná blbost... :wink:
5. dub 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rychnov3:možná na tom něco bude.
5. dub 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
... my jsme zjistili po roce a půl marného (a teď už vím, že zbytečného) zkoušení, že bez IVF zkrátka neotěhotníme, protože můj mladý, krásný, zdravý chlap má špatné spermijky. Takže vím, o čem mluvím.... Ale neboj, 9 měsíců zkoušení je krátká doba a ono to klapne, uvidíš :wink:
5. dub 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se k vám přidám. Snažíme se 13 měsícu a zatím nic :frowning2: . Manža byl na SPG minulý měsíc a vše v pořádku. Já beru Agnucaston na podporu pravidelný MS už asi rok. Můj lékař má podezření na polycystické vaječníky. Příští týden jdu na HSG, tak snad budeme moudřejší :slight_smile:
5. dub 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki Holky nám se nedařilo 2,5 roku nakonec mi pomohly přírodní potravinové doplňky fytotonik a vitatonik nyní jsem v 8 měsíci pokud budete chtít bližší info písněte mi na email AnnaVrablikova@seznam.cz ráda poradím :wink:
5. dub 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vidite skoro každá z vás něco užívá.ta příroda si s náma prostě dělá co chce.
5. dub 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si o Femigardu našla nějaké informace a docela mě to zaujalo...možná by to bylo i na můj problém, takže si ho objednáme a třeba se zadaří :wink:
5. dub 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak otěhotnět? My se snažíme skoro rok a půl. Po roce nás poslali oba na vyšetření a zjistili manžovi špatné spermie a mě nepravidelnou ovulaci. Já bych se určitě svěřila po roce snažení odborníkům. My už jezdíme do sanusu a jsme moc spokojení.
5. dub 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
možná je lepší začít řešit přes odborníky ale na to se ještě necítím ještě si říkám máme čas.a hrozně se bojím jakykoliv bolesti.
5. dub 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím tě jaké bolesti. Půjdeš na normální prohlídku a udělají ti vaginální ultrazvuk, vezmou krev a to je zatím vše.
5. dub 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já vím jenže já vidím doktora a prchám.mimi chci hrozně moc ale například porod se mi s tím vůbec neslučuje to stoprocentně umřu.
5. dub 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je pak těžké já bych vytrpěla cokoliv jen abych měla mimi
5. dub 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s dáblíkem :wink:

je to těžké, jestli chceš mimi a odmítáš doktory
5. dub 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm tak já se s tím poperu.
5. dub 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ratatooy,já jsem teda měla nepravidelnou ms a netvořila se mi děložní sliznice,tak jsem pila kontryhel,dále jsem praktikovala prstíkovou metodu....zabralo to třetí měsíc :slight_smile: držím palečky.
5. dub 2008 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky.a dobré pozdější ranko všem.je tu někdo?
6. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu já, páč jsem v práci :frowning2:
6. dub 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to nic moc.vrátím se musím odběhnout
6. dub 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych se chtela zeptat-kdyz jsem si precetla na co ten femigard je,tak tam pisi i neco o zlepseni spermiiogramu-to uzivaji i muzi??
My zatim mame antikoncepci vysazeno jen 4 mesice,ja uzivam hormony na upravu menzes!Mela jsem uz 3 mesice menzes uplne normalni,jen ted se me zase nejak poplasila a zase jsem jen spinila!Takze jsem nevedela co to je....uz jsem se malem radovala z toho ze by to mohlo sad byt tehu-protoze to bylo opozdene a pak jen slaboucke spineni...ale dnes uz zase normalni menzes:(
Jake teda mate zkusenosti s tim femigardem???A jak se uziva??Dekuji za odpoved!:slight_smile:
6. dub 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, my se snažíme taky už delší dobu. Loni v dubnu jsem otěhotněla, ale nedopadlo to dobře. Od té doby se znova snažíme a pořád nic... Tak jsme zašli do Caru, manžel měl spermio nejdřív špatné, kontrolní už v normálu. Tak jsme absolvovali snažení bez ničeho, potom s Clostilbegytem a teď si píchám injekce před IUI, tak uvidíme....
6. dub 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushka o femigardu je tu na koníku docela zajímavá diskuze, myslím že se jmenuje "zkušenosti s femigardem", tak na to mrkni, já jsem si jí taky procházela :wink:
6. dub 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,já samozřejmě nevím jaký zdravotní stav každá z Vás má,ale pokud jste v pořádku hodně dělá psychika.Já si taky moc přála miminko a pořád nic pul roku po doktorech a já i manžel vpořádku,ale mimi pořád nikde.Každý mi radil at na to přestanu myslet,že to zabírá víc než léky a světe div se opravdu to zabralo.Paradoxně jsem začala schánět žinicha pro labradorku mých rodičů,své početí jsem uplně vypustila z hlavy a hup další měsíc ještě před testem jsem věděla,že budu mít miminko.
6. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ywushka:o tom ze by to užívali muži jsem nic nečetla je to přírodní přípravek užívá se asi 3krát denně lžičku.když koukneš na téma zkušenosti s femigardem na první stranu tak tam najdeš odkaz a tam se o femiku dozvíš víc
6. dub 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek