Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

blondatabruneta
30. led 2013

@akcccina jj dělala ale na mě nefungujou.... tu druhou čárku mám furt stejnou... a přitom mi ovu vždycky potvrdil dr na uzv

annulinka
autor
30. led 2013

@akcccina no vzhledem k tomu že už jedno dítě máme asi to nebude nic zalsadního .. Ale muž byl jestě než jsem itěhotněla s malou na spermio - nic hrozného ale žádná sláva taky ne , pomalejší plavci .. A já měla před prvním těhu PCO tedy polycystické vaječníky - kde příliš nedochází k ovulce .. Teď nevím můj dr. naznačil něco že můžu mít srůsty po císaři , ale že řešit budem až v dubnu .. A na to já mu prdím a jsme objednaný do CARu ja březen ..

rena1410
30. led 2013

@marketa_v tak to mas muj obdiv, ja uz bych byla davno u lekare, zvlast pokud jeste dite nemate. koukam, ze jsme stejne stare 🙂

rena1410
30. led 2013

@blondatabruneta dekuji. a dnes se jeste dozvim vysledky hormonalniho profilu. no, ale asi vim proc nam to tak dlouho nejde. mam vazne nemocnou maminku a neustale mam kvuli tomu nervy ☹

blondatabruneta
30. led 2013

@rena1410 jo, nervy to je špatný ☹ já taky furt stresuju, taky se bojím, že to může být tím... ale prolaktin jsem měla v pořádku, tak nevím

blondatabruneta
30. led 2013

@annulinka no ani když člověk je úplně zdravej, tak to nejde jak si představuje... jsme zářným příkladem... .☹

akcccina
30. led 2013

@blondatabruneta To taky jde jo? No to jsou věci..... na co se pak má člověk spolehnout?

blondatabruneta
30. led 2013

@akcccina no .. v dnešní době asi na nic 🙂

annulinka
autor
30. led 2013

@blondatabruneta hmmm taky dobré , to je už snad lepší když něco najdou a začnou to řešit .. Tak budu držet palec ať to tentokrát vyjde 🙂

blondatabruneta
30. led 2013

@annulinka moc děkuju 😵 taky jsem si kolikrát říkala, že bych snad byla "radši", kdyby něco našli a začli řešit 🙂

rena1410
30. led 2013

Tak ja holky hormonalni profil vporadku a na utz folikul 21mm pred prasknutim. Zitra jdu na utz znova. Tak se mame snazit. Bricho me boli desne. Chlap ma jit na spermiogram...nooo moc se mu nechce. A me teda taky ne.

misak33
30. led 2013

ahoj holky. Můžu se taky přidat? Taky si připadám jako naprostý blázen. Snažíme cca od září a pořád nic. Už jsem zkoušela ovu testy, před každou MS testuji jak pominutá a pak když mrcha dorazí, tak se sesypu a celou noc probrečím. A tak se to opakuje každý měsíc... ☹

marketa_v
30. led 2013

@blondatabruneta @rena1410 Ono není co obdivovat, někdy si říkám jestli neblázníme. Když má člověk chřipku, tak jde k doktorovi hned. Před lety jsme se s manželem rozhodli, že to nechceme řešit přes lékaře. Jsme věřící, tak jsme si řekli, že jestli bude Pán Bůh chtít tak nám dítě dá a jestli né, má to nějaký důvod. Samozřejmě jsem se o možnostech léčby trochu informovala, ale ten kšeft, který se okolo točí se mi zdál tak odpudivý, že mě to v našem rozhodnutí ještě utvrdilo. Ta bolest na duši se každý měsíc stejně hlásí i když sama sebe přesvědčuji, že smyslem života není plodit děti.

rena1410
31. led 2013

@marketa_v
No ale hned prece nemusis jit na kliniku umeleho oplodneni a dat za to spoustu penez. Byla jsi uz vysetrena u sveho gynekologa? Treba by jen stacily prasky na ovulaci, vzdyt te muze lecit tvuj gynekolog a az si nebude vedet rady, posle te teprve do CAR....Ja taky nepujdu do umeleho oplodneni, za prve to stoji spoustu penez a za druhe je to velky zasah do organismu a ja jsem docela krehky clovek.

blondatabruneta
31. led 2013

@rena1410 to je super, že je HP OK a folíky taky rostou 🙂 ještě aby byl chlap v pořádku a bude to hned lepší 🙂 jinak mýmu se na spermio taky nechtělo..... 😖

blondatabruneta
31. led 2013

@marketa_v ne všechny CARy jen tahaj z lidí peníze, vřele doporučuju Reprofit, platíš tam úplně minimum oproti ostatním 🙂 a ten přístup to je paráda 🙂

blondatabruneta
31. led 2013

@rena1410 taky jsem si říkala, že když umělé, tak nejdřív po třicítce.. ještě se na to necítím. Ale pokud by se to miminko do třiceti nepovedlo, tak bych do toho už šla... jinak já chodím do Reprofitu a aspoň mi tam udělali všechny vyšetření a kontrolují mi OVU 🙂

rena1410
31. led 2013

@blondatabruneta Me dela vysetreni zatim gyndar. Ale ja uz dite mam, kdybych nemela, asi bych do umeleho sla. Ale jsou ruzne druhy, treba to neni tak hrozny jako IVF.

rena1410
31. led 2013

@blondatabruneta No nejdriv rekl, ze pujde a ted se teda netvaril. Kolik to stoji ten spermiogram?

annulinka
autor
31. led 2013

@rena1410 chlapovi se taky nechtělo, a zrovna nedávno mi říkal že pokud se brzy nepodaří tak že půjde klidně znovu .. My tedy neplatili nic, to hradí pojišťovna ..

blondatabruneta
31. led 2013

@rena1410 my neplatili nic 🙂 myslím, že když tě pošle dr tak je zadarmo, a jinak se platí cca 200 myslím ... kdybys jako šla sama

annulinka
autor
1. únor 2013

Jsem byla včera s kamarádkou , snaží se o mimčo od září, no a co z ní postupně nevylezlo, v prosinci byla těhotná , jenže mimoděložní , krvácela .. Běhali po doktorech co s tim , jestli dělat kyretáž nebo ne ... Chudík , teď tři měsíce útrum od snažení ..
To že nám to nejde je věc jedna , ale tohle muselo být strašné .. Doufám že bude brzy v pořádku ..

rena1410
1. únor 2013

Tak ja holky zatim vporadku, folikul prasknul, vse je jak ma byt. Manzel ma jit pristi tyden na spermio. Ja zas na krev v 2.pulce cyklu a 22.unora pokud dostanu MS, tak na vysetreni pruchodnosti vejcovodu. Pry je to neprijemny zakrok, mam si vzit doprovod a prasky na bolest.

nitrilla
1. únor 2013

Ahoj holky, jdu se k vám přidat 🙂 Už nějakou dobu sleduju diskuze o snažení, ale ještě jsem se žádné přímo neúčastnila. Snažíme se od května 2012. Dneska jsem 45 DC, TT negativní, tak jdu dneska k doktorovi.. Připadám si nějak porouchaná 😒 Už jsem si říkala, no co, tak to dostanu a začnem zas nanovo, ale čekat, kdy to zas přijde je teď nekonečný..

blondatabruneta
1. únor 2013

@rena1410 já na tom byla, příjemný to není ale přežít se to dá 🙂 ale nedoporučuju fakultní nemocnici, tam sou řezníci, já byla v soukromé a paráda 🙂 mám o tom článek v profilu 🙂

blondatabruneta
1. únor 2013

@nitrilla vítej 🙂 já s tím ze začátku taky měla problémy, ale teď už se cyklus srovnal 🙂

zuzi.a
1. únor 2013

@rena1410 Tak to mne ceka pristi mesic taky, nejak se netesim asi ton nebude uplne prijemne. Ale je to treba, tak se to hold vydrzet musi. @blondatabruneta Nevis ktery den cyklu se to normalne provadi?

blondatabruneta
1. únor 2013

@zuzi.a myslím že do 12DC, později ne

blondatabruneta
1. únor 2013

@zuzi.a
@nitrilla otázka je, jestli jdete na vyšetření ultrazvukem nebo rentgenem, já byla na rentgenu

zuzi.a
1. únor 2013

@blondatabruneta Dekuji. Ted tu koukam do informacniho letacku, co jsem k tomu dostala a je to opravdu do 12DC. A u mne o bude ultrazvukem,