• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
dobrou noc všem a pěkný zbytek večera.. :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki!!!!!! Hlásím příchod, jste tu někdo????? :wink:
24. led 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj a dobré ráno všem.ahoj Zuzík :wink: já jsem dovařila..a chystám se za kamarádkou do práce,mám něco pro ní..
24. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby som den po IVF mozem pit kavu 3v1?
24. led 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dolcevito,já jsem kávu vůbec nepila ani když jsem byla na IUI..záleží na tobě..ale někdo si dá půlku mléka a půlku kávy do hrnku..jinač,držím pěstičky ke //..
24. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvař si kakao nebo čokoládu..a nebo máš i kávy bez kofeinu.. :wink:
24. led 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik...hnedoocka
24. led 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jak dneska jeee?
dolce:ja jsem taky po IVFku nepila ani colu!!!A kavu ja nepiju,takze s timto jsem problem nemela!!!
24. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě zlatá střední cesta, jedno kafe za čas a ještě s mlíkem neuškodí, ale když ho piješ častěji, tak radši bez kofeinu, a ty teď dělají taky docela chutné.....Důležitá je psychika.

Ivuš - taky nakukuju a dneak je tu mrtvo, i já vyrazila do města do knihovny a teď na prochajdu do parku, byla taková srandovní, dobrá půlka parku zamrzla , že to vypadalo jako jedno velké kluziště, tak všichni chodili jako "připosraní" :grinning: Ale byla jsem na vzduchu, to je hlavní.

Co vy, hádka v pohodě?
24. led 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..u kamarádky suprovně,pokecali jsme zase pořádně..dala jsem si ananasový džusík,na kafčo chut nebyla..no a ted jsem udělala bebe řez,tak už se na něj manža těší..ale nakrájím ho až zítra :slight_smile: ted jdu cvičit..a potom asi žehlit,ale bere mě spaní.. :grinning:
24. led 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme se byli podívat na miminko,šli jsme na 5 hodin a domů se vrátili před chvilkou. Vypili jsme spoustu vína, tak doufám, že to popřípadě mému inseminačnímu zárodku nebude vadit. :grinning:
Dnes jsme konečně koupili i ty svíčky, které chceme použít na svátek světel za týden a šli jsme si je do kostele postříkat svěcenou vodou. Tak snad nám to přinese v letošním roce štěstí.
http://www.hanny.mysteria.cz/akce.php#únor
to je ten svátek, koukněte, slaví se to přesně na den mého narození, tak to má mít prý magické účinky.
24. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,taaak jsem si vcera byla na plese zivnostniku (jelikoz je i muj tatka podnikatel,takze to neni problem) vytahnout obalecky do tomboly,kazdy rok si je nakoupim vzdycky pres 1000Kc a mela jsem vzdycky 3 roky po sobe finale o nejakou hlavn cenu z 20ti cen!!!No a letos jsem vyhrala za tech 1700 Kc jen 10 balicku z vinem :grinning: ha ha ha pry budu mit stesti v lasce :grinning: !!!No co...nemuzu mit kazdy rok stesti :grinning: !!!Pak jsem se tam trosku pomotala,ale bala jsem se aby tam nebyl nekdo z prace,sice tam jezdi jen jeden doktor,ten by me asi nepoznala,ale hlavni sestra je z odtud,tak jsem ¨mela strach ze by tam mohla byt i ona,prisla jsem si jen pro ty super balicky a pak jsem pred pulnoci byla doma!!!Manzel jeste zustal u nas v baru a dorazil domu az neco malo po druhe hodino trosku podnapity,ze jsem myslela,ze spadne i barak jake vyvadel rany pri vyslekani,dokonce i bundu ma v pokoji na zemi :grinning: Pekny den
25. led 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda tady jeste vsichni spinkaji!!! :grinning:
25. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné nedělní ráno všem..kdepak vězíte,dospáváte??mi se taky nechtělo z postele vyhřáté vén :frowning2: ale co,mám nějaké povinnosti,tak at je mám co nejrychleji za sebou a odpo můžu chrupkat a koukat na telku :grinning: pápá,jdu kuchtit oběd..
IVI,mě teprve ples čeká,minule jsme byli na mysliveckém a vyhráli jsme koroptvi,ovoce,utopence a bravka!!!ale ten bravek byl domluvený,jojo známosti :grinning: :grinning:
25. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki holky! Tak koukám, že si všechn yvíkendově užíváme!my se rozloučili s návštěvou, bylo to moc fajn, pokecali jsme........a teď jsme vyhlásili pohodu....mě začínají trošku chytat stresíky z úterní kontroly........
25. led 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,žádné stresíky..bude to O.K. :wink: držíme všechny palce
25. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš: tak aspoň něco jsi vyhrála.

Zuzi: tak pěkně odpočívej a relaxuj. Žádné stresy, jsi těhulka, tak si to užívej. :dizzy_face:
25. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně se tu někdo ukázal, flákačky! :wink: Byla jsem se projít v aparku, bylo to fajn, je krásně sluníčko....jenom ještě občas namrzlo, děcka sáňkovaly....pohoda.

Co vy?

As - je super, že sis to užila a z vínka si výčitky rozhodně nedělej, když bys věděla kolik jsem ho já vypila! teda nejsem nějaký pijan, ale sklenka večer byla dost často, a vyšlo to.

Ivuš - jasně, štěstí v lásce :grinning:

Peto - a kdy vy máte ten ples? Já byla naposledy snad před 4 rokama, manžel není moc tancovací.......
25. led 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,my ho máme 14.2.na Valentýna..snad neubu zrovna v nemocnici,jdu na tu laparku.. :unamused: už se těším..
25. led 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jdeš přesne kdy??? Sakra, to se to blíží........bojíš se??? :confused:
25. led 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebojím..spíš se těším..datum se dozvím 2.2. :slight_smile: bát se možná budu až den předtím,jak se znám :slight_smile:
25. led 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ráno trošku uklízela a po obědě jsem zahučela na gauč a do teď se jenom válím a je to docela hodně příjemné. Po dalším neúspěšném ET jsem se rozhodla, že budu myslet hlavně na sebe a z ničeho si nebudu dělat hlavu a kdyžý budu chtít odpočívat, tak budu odpočívat a žádné honičky a stresy (toho už bylo hodně)

Zuzi: tu procházku ti docela závidím, kdyby tady byl taky nějaký pěkný park, tak bych se taky ráda prošla.
25. led 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,máte tam takové velké a pěkné parky jak v New Yorku??jestli jo,tak závidím :grinning:
25. led 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a co manža na tu dutinku?
25. led 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Parky tu jsou fakt nádherné, velké a na každém kroku....a celé město je protkné cyklostezkama, samé rovinky, fakt pohoda.......Peti - budeme na tebe všechny strašně moc myslet!!!

As - jasnačka, užívej si pohodu!!!!Taky jsem odpoledne zahučela na gauč, a teď to plánuju zase :wink: Manža je dutinkou nadšený, oba se bojíme/těšíme úterka.....kéž by.........
25. led 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to bude v úterý brnkačka. Držím ti pěstičky i na nohách. :grinning:
Já jsem se teď koukala kam na dovolenou. Vybírala jsem mezi Dánskem, Berlínem a Adršpachem a vyhrál Adršpach. Ale do Berlína do Zoo bych chtěla někdy v květnu, červnu aspoň tak na prodloužený víkend. Tak uvidíme.
Když jsem byla před dvěmi lety v Holandsku, tak to byla nejkrásnější dovolená - jsme přes zvířátka a kytičky a tam toho byla spousta.

Zuzi: co ti tvoji chlapi na horách?
25. led 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bylo teda super váhání As - Dánsko a Adršpach :grinning: A kdy tam chcete jet?

Chlapi se vyřádili a vrátili se mi včera asi v půl 7, pak jsme pokecali a kolem půlnoci šli spát...a dneska cca v 10 Roman odjel, fakt pohoda......
25. led 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No někdy v létě. Moře už nás moc neláká. Jsme za poslední tři roky až,až nabažení. Ráda bych někam autem (abychom mohli podnikat výlety na vlastní triko)
25. led 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,my tady taky máme parky a ted jeden celý nový a moc pěkný..někdy s pejsanem se projdu,ale ne denně.. :slight_smile:parky mám ráda hlavně na jaře a v létě :wink:
25. led 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám by tady měli taky dělat nějaký velký park kousek od baráku - aspoň to psali v Ostravských novinách, tak uvidíme. Bylo by to super. Doufám, že to stihnou dřív než stihnu otěhotnět. :dizzy_face:
25. led 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek