• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
tak to je fajn, a kolik má očko tvůj muž spg?
11. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednou měl 23mil...pak 14mil,18mil,a poslední IVF 7mil.. :unamused: pije femigard přes měsíc.. :wink:
myslím,že půjdeš na klasickou laparku..co já..ale třeba budeš mít jen dva vpichy..
11. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to je více vpichů? Já myslela jeden pupkem?
11. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pupek vždycky...a pak bud jeden nebo ještě dva :slight_smile: já mám tři dohromady..
11. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj, tak to asi budu mít teda o vpich méně. Tak doufám, že se potom nerozhodne přidat vpichy a hlavně žádné odstraňování vejcovodů a vaječníků :astonished: Říkám si, že když hydrolaparka byla v pohodě, tak mi teď najdou maximálně tu endometriozu
11. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho jsem měla obavy,když jsem viděla dren,že mi něco vzali :unamused:
11. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsem našla toto téma a ráda se přidám, ať v taky nejsem sama. O mimčo se snažíme už 2 roky. Po řadě vyšetření, zkoušení atd. jsme došli až k IVF, ale dnes jsem zjistila, že embrya nerostou, tudíž není co vkládat :angry: :unamused: Takže te´d netuším, co bude následovat. Nemáte někdo s tímto zkušenost????
11. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítáme tě mieva: to se někdy stává, že se embryjka zarazí a dál se nevyvíjejí. Je to lepší, když se to zjistí ještě před transferem, protože máš aspoň jeden pokus ještě k dobru.
11. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mievo,taky tě vítám,přidej se k nám :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky. Aha. Takže se to bude zkoušet zase znova? To jako, že se to nepočítá pro pojišťovnu? Díky za rdy :slight_smile:
11. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mieva: a kolik máš pokusů za sebou? Pojišťovna hradí 4 stimulace a 3 transfery. A jaký CAR navštěvuješ?
11. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVF to bylo první. Předtím jen UiU. Chodím do Olomouce, ale bydlím kousek od Ostravy. Jen aby příště rostly. Prý mě čekají další vyšetření :frowning2:
11. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chodíš do FN nebo do Fertimedu? Já jsem z Ostravy a Očko z Opavy.
11. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla jen 3 vajíčka,měla jsem předčasnou ovulku...a udržel se jenom jeden bojovník :wink: ale nevyšlo to...ted jsem po laparce a chystám se na IUI..
11. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,dobrou noc.. :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já jsem přesně z Albrechtic u ČT. Do FN. Kam chodíte vy? Ty jo, je to na ...., že se nám nedaří :frowning2:
11. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mieva: a jaký problém byl u vás zjištěný? Mně prý špatně fungují vaječníky a manža horší spg (řekla bych střídavý). My chodíme do Fertimedu s očkou. a já mám za sebou 7x IUI, 2xIVF a 1xKET. a v březnu mě čeká laparoskopie.
11. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do hajan. Dobrou, a zítra pá.

Zuzi co nakupování? přežila si to hnusné počasí?
11. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel je v poho, ale já toho mám víc - PCO, bez ovulace, nepravidelní menzes.... Mě ještě na laparku neposlali, tak uvidím, co řeknou, až půjdu teď na kontrolu. Jak to bude dál.... Jste tam spokojené - mě od něho zrazovali :frowning2:
11. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uvažovala jsem že z Fertimedu odejdu, přišlo mi to po 1.IVF jenom ždímačka peněz, ale najednou mi přišla změna a přijde mi, že se víc snaží. Změnila jsem taky doktora, už nejezdím do Olomouce, ale navštěvuju pobočku v Polance. Uvidíme co z toho bude. Už chci zkusit jenom laparku v březnu (pokud teda nevyjde ta naše pondělní a středeční IUI) a po lapárce poslední placenou IUI a pak už jenom vlastní snaženíčko.
V jiném tématu máme taky holčinu, co jí lékaři zjistili PCO, k tomu manžel špatný spg a včera nám ukazovala fotečku těhu testíku s // čárkama. Takže to chce být asi víc v pohodě a nezaměřovat se jenom na to umělé řešení. :wink:
12. únor 2009 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranicko holky,se omlouvam ze uz jsem se za vama tady vcera nezastavila!Cele odpoledne jsem pak byla s manzelem na stavbe,ten tam natahoval igelity na polystiren a chystali jsme spolu ty koleckove polystireny na podlahove topenicko!!!Ja jsem mu tam mirne asistovala!!!Pak jsme jeli se psem na veterinu-jestli nahodou neni tehu:slight_smile:,ale nastesti neni!!!Zase tam behala jak silena vsude-je strasne neposlusna a se vsema si vzdycky chce hrat!:slight_smile:A pak jsem byla rada kdyz jsme se vysprchovali a zalehli jsme do hajan!!!¨
Me uz je fajn,brisko me neboli,uz se tesim az me vytahnou stehy!!
12. únor 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš: a pokoušíte se už sexovat? To je fajn, že to už nebolí. Já jsem se včera s doktorem taky domluvila na laparce a měla bych to mít (pokud mrška dorazí jak má) 5. 3. 2009 - takže už to mám taky za pár.
12. únor 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
as:jeste jsme to nezkouseli!!:slight_smile:ale mozna o vikendu na nej zkocim:slight_smile:,mam hodneho manzela,ma pochopeni a vydrz:slight_smile:!!!Takze pokud proste nechci nebo nemuzu tak se na me nastesti nezlobi:slight_smile:
12. únor 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to já mám stejné, on si mnohdy vystačí sám :grinning: :grinning: :grinning:
Mně to tak v práci nebaví. Chce se mi spinkat... :frowning2:
12. únor 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sum na PN:slight_smile: a muzes spinkat i cele dopoledne:slight_smile:
12. únor 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jo ale to by mě asi taky nebavilo. Musím trošku vydělávat.
Ale už se těším na odpoledne, protože jdu nakoupit (máme prázdnou ledničku) a potom jdeme hrát ricochet. Jupí. Vyzkouším svou novou raketu, kterou mi manža koupil k svátku. :grinning: :wink:
12. únor 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky uvažuji, že si půjdu udělat své bezkofejnové kafíčko s kopcem šlehačky, abych si to v té práci, taky trošku osladila. :wink:
12. únor 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no ja se pujdu ted nasnidat:slight_smile: musim zajet dnes do stavebnin koupit nejakou folii:slight_smile: snad koupim spravne:slight_smile:!!!
12. únor 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ať dobře pořídíš. Já si uvařila tu kávička a šlehačku už jsem z ní ojedla. Nějak rychle mi zmizela. :grinning:
12. únor 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si musi zase nahoru te kavy dat dalsi vrstvu te slehacky:slight_smile: to je totiz strasna zahada i u me,ze mi vzdycky strasne rychle ze vseho ta slehacka zmizi :grinning: Ted jsem volala do jedne firmy a ja mam prijimeni Honzová a pani na me:"prsim vas pani honzakova:slight_smile: ha ha ha:slight_smile: nechapu jak takove jednoduche prijimeni muzou poplest:slight_smile:
12. únor 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek