• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Na co si dát pozor během snažení o otěhotnění? :-)

9. července 2008 
My budeme taky u tchýně, ale blýsknu se 100%, protože tchýně dělá jenom nepečený rumový kuličky :grinning: Nechceš se přesunout na nějakou "drbací" diskuzi, ať tu nerušíme téma? :wink:
8. pro 2006 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde to je? :wink:
8. pro 2006 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím, třeba snažilky nad věcí :slight_smile:
8. pro 2006 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, co si myslíte o snažilkování během nemoci (nachlazení, kašel, rýma) ale bez léků. Je to bezpečné vůči případnému těhotenství :confused: ?????
No, jak na straně muže i ženy :sweat_smile:
17. pro 2006 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm, toť otázka..úplně ideální to asi není, ale co si budem povídat, spousta miminek byla počatá ve stavu totální opilosti a narodila se zdravá...ale třeba horečka asi vadí.to teď řeším já....obávám se, že proběhla ovu, my se třeba trefili a den na to 38.....takže nic...
18. pro 2006 ve 03:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinými slovy, vajíčko je vařený natvrdo... nebo máte někdo jinou zkušenost? je pravda, že kamarádka otěhotněla při chronické angíně a zánětu žil, její manžel si jednou nedal pozor a bylo to a děcko donosila, akorát si musela píchat fraxiparin na ředění krve...blbý je, že kdybych byla doma, tak teď spim jak mimino a dost možná by mi bylo pozítří úplně fajn...ale překlepat noční s horečkou je fakt síla..dorazím zas ve středu, mějt se krásně :grinning:
18. pro 2006 ve 04:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kammko, jestli se vajíčko má chytit, tak se chytí, pravda je, že takováhle viróza ho hodně oslabí, ale v takhle raném stádiu je to buď-anebo, buď se to vajíčka jakýmkoli způsobem dotkne a těhotenství v podstatě ani nezačne, nebo bude hodně silné, než dojde do dělohy, nemoc pomine, a nakonec o nějaké nemoci ani nebude mít tušení :wink: Otázkou ale je, jestli je moudré se milovat, když je ti zle, jestli se na to cítíš a co partner, abys ho třeba nenakazila taky, já bych se na to asi vykašlala spíš z tohohle aspektu :unamused:
18. pro 2006 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Pokud můžu přispět svým názorem,tak viróza(pokud teplota nepřesáhne 38 stupňů)není tak škodlivá.Steně je embrio(do 3.měsíců)vyživováno přes vaječníky a ne placentou,takže by to nemělo vadit.Buď to vyjde nebo ne.
18. pro 2006 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: Ja se s pritelem o mimi snazim od zacatku zari{takze cca 3 mesice} :wink: je to pro me strasne dlouha doba :frowning2: tedkon vcera mi zkoncilaMS tak se budeme snazit znovu :wink: Zatim si ani nepocitam plodne dny,tak jeste chvili pockam a kdyz se to nepovede ani dalsich par mesicu tak budu muset zacit :angry: vcera jsem zacala brat vitaminky Babyplan a brufiky jsem take vysadila{jelikoz tpim na bolesti hlavy pri zmene pocasi tak je to nekdy boj] :confounded: take jsem vyrazne omezila koureni a piti kavy no tak uvidime :wink:
Antikoncepci jsem vysadila v dubnu a radeji jsme se zacali snazit az po pul roce{bez antiny]
Jeste ze jsou vanoce clovek potom nejak na to moc nemysli
19. pro 2006 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Mám jeden dotaz, na který bych ráda znala vaše názory. Jsem dárce krve a nevím, zda-li bych mohla jít dát krev i v době snažilkování. Mám na mysli etapu po OVU, kdy vždy doufám, že jsem těhulka, ale samozřejmě to vůbec nevím...Může to být, za předpokladu těhotenstí (uhnizďování vajíčka), pro pidimiminko nebezpečné??? V těhotenství se samozřejmě krev nedává,dárkyně v čestném prohlášení potvrzuje, že není těhotná. Ale zdá se mi "hloupé" ji přestat dávat, když zatím těhulka nejsem :frowning2: Díky moc! :slight_smile:
10. led 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím,že když těhotná nejsi ještě,tak to nevadí,ale pro jistotu bych se zeptala spíše přímo tam,nebo gynekologa,ten by to měl podle mě vědět :wink:
10. led 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem taky dárce krve. Ale v době snažilkování jsem rozhodnutá, že dávat krev nepůjdu. Je to přeci jen zátěž pro organizmus, tak nechci nic riskovat.
10. led 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
majenka a co ji jit dat pred ovu? :confused:
10. led 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanik:no to bych asi šla. Jenže tím,že mám RH-, tak mě volají většinou nečekaně, jestli bych "teď" mohla přijít :wink: Ale asi to udělám tak, že když to bude před OVU, tak bez problému půjdu a po OVU nepůjdu :wink:.Holky díky za názory :slight_smile:
10. led 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajímavá diskuse... tak ji oživuji, třeba někdo přidá další poznatky
9. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek