Sex. Je nějaký čas, kdy si dát pozor?

blackk21
20. dub 2021

Ahoj holky,
mám takovou choulostivou otázku. Jak jste na tom během těhotenství se sexem? Je nějaký čas kdy si dat pozor? Jsem teď 26tt a s přítelem máme sex každý den.

jjasmina
20. dub 2021

@blackk21 pokud je vše v pořádku, neměl by být problém.Ale my spolu od 2. Trimestru nespali

kakba
20. dub 2021

Tyjo, kazdy den. Neumim si to predstavit.😀😀 a myslim, ze ani manzel.😂

leniczka23
20. dub 2021

My jsme sexovali i několikrát denně a opravdu až do konce. Pokud není problém nemusíš se bát. Teď se dvěma dětma bychom tak rádi denně, ale ne vždy se to podaří, nicméně maximálně obden se to dá 😊😁

klokanka31
20. dub 2021

@blackk21 My spolu spali celé těhotenství. Když nejsou komplikace tak proč ne...

bbarshaa
20. dub 2021

😁 To si tedy taky neumím představit ani náhodou. Jsem 26+6tt a sex máme tak jednou za dva týdny průměrně. A už je to celkem krkolomny s tím břichem 😀. Ne, že by nebyla chuť, ale únava je silnější a přítel to teď nechává naprosto v mé režii, kdy chci a kdy ne. 🙂

mzacikova
20. dub 2021

Klidně každý den 🤣 u prvního těhotenství ještě v den, kdy mi praskla voda - sex tomu dopomohl. Teď u druhého už to není po mé fyzické stránce tak snadné, ale když nejsou komplikace, tak proč si to odpírat 🤷‍♀️

jjasmina
20. dub 2021

@bbarshaa Mému manželovi to třeba bylo při těhotenství nepříjemné, tak sme to řešili jinak 🙂 Ale pokud nejsou překážky na žádné straně, proč ne

bbarshaa
20. dub 2021

@jjasmina Jo to rozhodne 😉. Pokud je vše v pořádku a vyhovuje to tak oběma, určitě je to dobre 😁 Jen jak říkám, proste si to neumím za sebe představit.
Hlavně mám aktivní mimco v břiše a nějak mi proste přijde zvláštní jak se tam pořad hýbe a to i prave přímo u takového aktu 🤦🏻‍♀️😅. Každopádně tohle je individuální záležitost hold. Hlavně, když si v tom rozumí partneři a jsou na stejné vlně. 🙂

keksik002
20. dub 2021

@blackk21 pokud jste zdravotně v poradku, těhotenství probiha v pohode a mate chut a manzel/pritel chce tak muzete az do porodu ;)

jjasmina
20. dub 2021

@bbarshaa jj je to tak, manželovi to bylo opravdu nepříjemn= spíš to vědomí, že tam ten prcek je a dělame to, nevim jak to popsat, ale vždy jsou alternativy no 🙂

blackk21
autor
21. dub 2021

Děkuji za veškeré odpovědi 🙂

herbinaaa
24. dub 2021

pokud je vše v pořádku, klidně kdykoliv a kdekoliv. Jen nedoporočuji používat hračky, ty si raději nechte na období po porodu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru