Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

sluninka
autor
22. únor 2008

já jsem taky zvědavá co mi padne,nesnášim šaty,takže se z toho picnu 😀

mizim pro snoubence,tak pápá,možná se tu stavim později

tanuki
22. únor 2008

pápá! takže už jsi dostala i prstýnek, jo? Gartulujuuuu 😵

niikkyy
23. únor 2008

nazdarrrrrr 😅
já se včera trochu opilaaaaaaaaaaaaaa 😝 😝 😝 moje hlava,auuuuuu

hele proč by jste měli platit za zkoušení šatu???to je jedno a zadačo!!!!musíš si je vyzkoušet přece!To máš jak když si jdeš koupit džíny!Taky třebas obejdeš 5 krámů a všude zkoušíš,a platíš??Neplatíš 😀 😉

Já chci taky MS!!!!!!!!!!Místo toho mám zánět 😢

musilka
23. únor 2008

niikkyy já dávám do kupy opici mýho manži včera trošku přetáhnul 😀

niikkyy
23. únor 2008

tak já nepřetáhla tolik,ale jako cítila jsem že se mi lepí pusa a hůř mluvím 😅 😀 😀 😀

sluninka
autor
23. únor 2008

alkohol je srajda,no,ale je s ním prča 😀

brý ráno 😵

niikkyy
23. únor 2008

Nazdáár Slunce v duši 😀

musilka
23. únor 2008

čaute no to jsme se pěkně sešli při sobotě. Já zrovna obaluju brokolici jsem zapatlaná až za ušima a šmatám na komp. Kdyby byl manža vzhůru tak mi urazí ruce 😀

tanuki
23. únor 2008

My jsme včera koupili jahody, měla jsem chuť si dát sklenku šampáňa 😀

Tak to jóoo, no snad si někdy anjdu čas, ale musím teď začít jízdy, jsem přihlášená do autoškoly 😖

musil, velice sexy nevěsta 😉

musilka
23. únor 2008

tanuki no ty teď jedině tak rychlý špunty 😀 😝 no sexy bych byla kdybych neměla 20 kilo navíc a měla jinej ksicht 😀 😝

niikkyy
23. únor 2008

Tan šampáňo jo???to já nemusím-fůůj,ale jahody bych brala 😀 😀

Já mám naštěstívařeno ze včera,dneska bych nic nezvladla 😀 😀 😀

kde je nějaká sexy nevěsta? 😅 😲

niikkyy
23. únor 2008

doprd*le my jdem dneska večer zas do restauračky s někým na sklenku 😲 😲 néééééééé

sluninka
autor
23. únor 2008

no já teď snídám a za pár hodin jedu na fotbal, doufám,že nezačne pršet 😖

tanuki
23. únor 2008

snídaně v 11:30, taky dobrý 😀 😀 Já tu mám dnes ještě mamču, tak vaří ona 🙂

Musil fakt, kus ženský 🙂 na to se taky hraje a u mnohých i vyhrává 😉

Veru, ty vlastně nechceš pít, ty musíš, viď 😀

niikkyy
23. únor 2008

já taky snídám 😀 😀 jsme přijeli domu ve 3 ráno 😀 😀

Tan já fakt nepiju,mě to nedělá dobře 😖

musilka
23. únor 2008

Tak my poobědvali sluni posnídala 😀 a jdu si dát dvacet k telce a pak šup na prochajdu musim manžu vyvenčit 😅

lucka13
23. únor 2008

ahojky všem, chtěla jsem vás poprosit o hlasík na http://www.avonparty.cz/ ve fotosoutěži, jsem na první straně a na fotce jsem s mojí malou Andrejkou. Stačí kliknout na fotku. Díky všem 🙂 Lucka

tanuki
23. únor 2008

Mně čekají teď roštěnky, už mi kručí v břiše..

Veru, já taky moc nepiju, hlavní důvod je, že mi to prostě nechutná! Pár věcí jo, třeba Mojito, ale zas je mi líto dát 600za večer a když vypiju 2za večer, tak to pak není tak hrozné 🙂 se to tak nějak vytráví... ale jednou mi bylo hodně zle, to jsem se učila, dala si semtex, pak cca za 3hoďky 2dc vínka a to byla teda jízda. A resumé: nezkoušt redbull s vodkou 😀

niikkyy
23. únor 2008

redbull a vodka je dobrýýýýýý 😵 😵 na tom jsem ujížděla 😀
no mě ty míhaný nechutnaj a já po všem zvracím,a pak je mi zle,tak raději nepiju!!!

Já mám segedín ze včera 😵

Lucko máš tam hlas 😵

sunin
23. únor 2008

smutná téma.aj mne sa to stalo.otehotnela som znovu za 4 mesiace a dala som sa súkromnému lekárovi vypísať na rizikové.lebo som sa bála velmi,že by sa to mohlo zopakovať..a teraz čakám na porod 🙂)

sluninka
autor
23. únor 2008

sun..ahojky,tak to gratuluju,tak ať vše dobře dopadne 😉 kdy vám řekl doktor,že se můžete začít snažit? já jsem že jsem to teď poprvé dostala a nechci brát prášky a nechceme si dávat pozor...tak nevim teda

niikkyy
23. únor 2008

sluni buš do toho hned 😀

sun:gratuluju!!už se taky těším až se to znova povede a na rzikové chci jít okamžitě taky

sluninka
autor
23. únor 2008

Veru...uvidim co mi poví ten dr 😒
teda já mám zase depku 😖

tanuki
23. únor 2008

Sluní, ještě zbývají pláštěnky 🙂 na té mé diskuzi "na koníka" jsou dvě těhu hned po první.

Holky, jdu k tomuhle doktůrkovi 🙂 http://www.porodnice.cz/poradny/42

niikkyy
23. únor 2008

ježiši ty jdeš k Apolináři jo??? 😲 😲

jdi ke Kouckýmu

niikkyy
23. únor 2008

Sluni ty už to moc řešíš 😅 jako jestli se to má stát po druhé,tak to neovlivníš nějakou zdrženlivostí

niikkyy
23. únor 2008

10. prosinec, 2006
Dobry den,
Dobrý...

tenhle dotaz mě teda pobavil 😀 😀

sluninka
autor
23. únor 2008

Veru..řeším no...prostě jsem z toho jelen 😕

niikkyy
23. únor 2008

Sluni neřeš,nemá to cenu,akorát se tím zbytečně deptáš 😔

niikkyy
23. únor 2008

kort potom,co každej Dr říká něco jiného,jsem naprosto v klidu a na nějaké jejich čekání kašlu,buď ať se shodnou a nebo jdou do řiti 🤐