• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

27. července 2017 
Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala :slight_smile:
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší :grinning:
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček :wink: :sunglasses: :grinning:
3. bře 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
teda holky, to mě mrzí, neříkejte mi, že jsem jediná v týhle republice, která čeká dvojčata... no tak nic, tak třeba časem ...
4. bře 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já sice čekám jedno díťátko, ale moc ti gratuluji, mým tajným snem byla taky vždycky dvojčátka, tak gratulace veliká :slight_smile: :wink:
4. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiw, já bych se ráda připojila, ale až ve čtvrtek budu vědět, jestli jsou dvě nebo jedno... ohhs a hcg svědčí pro dvě, ale fakt nevím, tak na mně počkej :slight_smile:
4. bře 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sweat_smile: jé fiallinko, to víš že počkám :grinning: no vidíš, mě do teď krev nebrali, ale na utz minulý týden už dvojčátka vidět byla ... tak doufám, že příští týden až půjdu ve středu na UTZ mi taky vezmou krev a řeknou co a jak dál... máme to vlastně skoro na stejno! jaký týden že bys to dneska byla? já 5tt+5

anto, díky za gratulace, myslím, že mi to pořád ještě nedochází a začínám se po počáteční radosti pomalu bát - když vydím kolik stojí vybavení, postýlky, kočár, plenky, bodyčka atd - vše dvakrát a jaký jsou s tím komplikace - třeba při kojení nebo dřívější porod :fearful:

ale samo se strááášně moc těším, dlouho se nám nedařilo, tak je to dvojnásobná radost :slight_smile: :sunglasses:
4. bře 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem asi 4+6, ale fakt uvidíme v ten čtvrtek...ach jo, já už se nemůžu dočkat čtvrtka, už to chci vědět...
4. bře 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule: tak to doufám že se ti potvrdí dvojčátka :slight_smile: my už je máme na světě, jsou to broučči malincí :dizzy_face: nevím jestli bych si teď zvykla na to nemít dva ale jen jednoho :grinning: asi bych se nudila :grinning: no jsou to dvojnásobné starosti ale hlaně Radosti :dizzy_face:

fiallinko: taky držím palečky ať se potvrdí dvojčata :slight_smile:
4. bře 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Chiwule, já jsem tu diskusi taky hledala a nenašla .. jen na slovenském ... tak doufám, že se ostatní dorazí a fialinka se ve čtvrtek přidá
4. bře 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé holky, udělaly jste mi velkou radost, že jste se taky přidaly!

juliet, tebe si pamatuju ze snažilek, ten čas děsně letí! jak se daří piškotkům v bříšku, nezlobí?

dvojmama, jsi moc hodná, že ses na nás přišla podívat, asi se tě budeme hooodně vyptávat :sweat_smile: přeci jen už víš co a jak :wink:

jinak já mám dvojčátka potvrzený už z prvního utz, příští týden jdu na další, to už by měla být slyšet srdíčka. Tak snad vydrží obě bublinky i nadále. Jen mi prostě nebrali krev, což mi teda přijde divný, když to všem dělají jako první a u mě je to celý obráceně :unamused:

fialinko, mi povídej, já jdu na UTZ jen o den dřív než ty, ale stejně mi to přijde jako věčnost....taky jsem zvědavá, jaký týden mi to nakonec spočítají, já to zatím beru podle poslední menstruace a to není až tak přesný ...
4. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a mám hned první dotaz: jsem cca na začátku 6týho týdne a přijde mi dost divný, že už nedopnu žádný svoje současný ani předhubnoucí oblečení (shodila jsem před 3/4 rokem 6 kilo) ale na váze mi přibyla kilča dvě. To jde fakt tak rychle? jestli jo, nebudu stíhat kupovat větší a větší těhukalhoty :unamused: vlastně mám teď pupík velikej jako při stimulaci na IVF...
4. bře 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiw: já myslím, že oni ti ten týden budou počítat pořád podle poslední mrchy, bez ohledu na ivf - to jenom zohlední při výpočtu termínu porodu, ale jistá si nejsem. Jo, a já opravdu nezapnu taky nic - jenže mně pořád trvá ohhs... i když ustupuje.. ale myslím, že je to hormonama :slight_smile:
5. bře 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fial, asi máš pravdu, uvidíme :slight_smile:
hele a jak se ti OHHS projevuje? A co proti němu děláš? Mě to asi nějak zázrakem minulo!
5. bře 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
chiwule, nejsi jediná kdo čeká dvojčata, jen holky se scházejí nově v rubrice kojenci :sweat_smile: Jsou tam jak maminky, tak i těhulky
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=48662&vGroupOffset=0
5. bře 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
chiw: strašně nafouklé, zvětšené a bolestivé břicho (nic nezapnu, vypadám jak v pátém měsíci) a ze začátku velké křeče a bolesti, teď jsou pořád,ale trochu menší. Nemohla jsem se ani narovnat, ani chodit, a prý se proti tomu nedá nic dělat, jen hodně pít, a ustoupí to samo, ale klidně až za měsíc...
5. bře 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
chiw, to přibírání hned ze začátku jsou spíš hormony, děloha se začne zvětšovat až později. A holt někdo přibere rychle a někdo později. Já jsem své kalhoty nezapla až v 16 tt, do té doby pohoda. Ale se mnou v srpnové diskusi byla kočka, která čekala taky dvojčata a té rostlo bříško mnohem rychleji. Ale ono se to po čase ustálí a pak to začne přibývat kolem toho 14 tt.

Jo a když jsem měla OHHS tak bylo břicho stejně velké jako v tom 16 tt ... poznala jsem to podle kalhot :grinning:
5. bře 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dashak - díky za tip, to by mě fakt nenapadlo hledat nastávající těhulky v kojencích :slight_smile: :grinning:
5. bře 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
juliet, tak to ti docela závidím, já už bříško mám. a blbý je, že zatím vypadám spíš jako tlustá než těhotná :grinning: kéž bych už byla dál a fakt to vypadalo jako těhu :grinning:
5. bře 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule, neboj, dočkáš se .. a ostatním může být jedno jak vypadáš, ne?
5. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se do diskuze. Čekáme jednovaječná dvojčátka a víme, že to budou holčičky. Moc moc se na slečny těšíme. Jsem ve 24tt a cítím se nádherně a to od začátku těhotenství :slight_smile: :sunglasses:
5. bře 2008 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lidu, to ti závidím, že už víš co máte! to asi máte přirozeně, když jsou jednovaječná viď? my máme rozhodně dvojvaječná z IVF a je ještě moooc brzo na to abysme věděli, co to bude... ještě ani nemáme potvrzenou srdeční akci :slight_smile:
juliet, no to sice může, ale já se cítím neforemně, jak valibuk ...
holky já se asi zblázním z toho pálení žáhy, dneska mi to nedalo pokoj celej den, ani mlíko už nefunguje... nevím, co si dát, bojím se čehokoli najíst, aby mi zas nebylo špatně :frowning2:
5. bře 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwu, na to pálení žáhy jsem ti něco napsala v tématu IVF :slight_smile:
5. bře 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juliet, zrovna jsem na to koukla, asi vyzkouším všechno, protože je to fakt otravný :unamused:
5. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem ti radila ty vločkya chvíli po tom mi začlo to pálení taky a ani vločky nepomohly ... ach jo ... tak dnes jdu do lékárny pro Rennie
6. bře 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejku, to mě mrzí, že jsem ti to přivolala :unamused: já si dala jablíčko a to pomohlo. neměla jsem na něj sice vůbec chuť, strašně mě bolely dásně a zuby když jsem ho kousala, ale přemohla jsem se a noc byla suprová - krásně jsem se po dlouhé době vyspala :sunglasses:
no ale to rennie si asi taky koupím do zásoby... některý holky psaly i jednou sodu, ale o té jsem výslovně slyšela, že se v těhu nesmí, tak nevím...
6. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, moc Vás všechny zdravíme. Dneska je tak krásný den, ale trochu zima :confounded:
Chiwule: holčičky jsme počali přirozeně. Mimnko jsme plánovali až někdy od ledna a prášky jsme vysadila minulý rok v lednu. Takže všechno přirozeně :wink: Holčičky si nás prostě vybrali dřív než jsme minko chtěli :grinning:
Zkušenosti s pálení žáhy mám a pomohli mi Rennie :slight_smile: Přejeme krásný den plný sluníčka :slight_smile: :sunglasses:
6. bře 2008 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lidun, to je krásný! prostě si vás našly samy :wink: :grinning:
6. bře 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem na rodině objevila hodně zajímavý článek o tom, jaké to je mít dvojčata, to se máme na co těšit :angry:
http://www.rodina.cz/clanek6208.htm
6. bře 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se nikdy nikoho na něco takého neptala, ale věřím, že jsou takoví lidé a hlavně otázka početí přirozeně nebo po UO mi přijde dost neslušná ... no snad mě toto často nepotká
6. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem dost háklivá na svoje soukromí, takže to bude asi boj. s cizíma lidma se fakt nehodlám nevybavovat o tom, kolikrát s manžou souložíme, jak jsem rodila nebo že jsem chudinak, když budeme mít dvojčata :angry: po dětech moc toužím a jsem ráda, že budou dvě, co kdyby nám to pak zas nešlo? už nejsem nejmaldší....
a nejvíc se mi líbila odpálkovací odpověď na to početí ve stylu : a vás rodiče vysouložili, udělali jak? dají se použít i tvrdší výrazy, pokud je tazatel hoodně nepříjemný :unamused:
6. bře 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule, tak já se hlásím po dnešní návštěvě MUDra do klubu - byly vidět dva gest. váčky, každý 7 mm :slight_smile:, ale fotku jsem ještě nechtěla. To bude teda nářez... mám z toho strach, ale na druhou stranu se tu usmívám jako blbec. Doufám, že se tady budeme moct srovnávat hezky až nejméně do půlky října :slight_smile:, i když vím, že zatím je těch rizik hrozně moc...
6. bře 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, náhodou jsem narazila na vaši diskuzi. Já už dvojčátka mám a chci vám jen pogratulovat a pořát hodně štěstííí!! :grinning:

Jo a ten článek je fakt pravdivej. Já mám dvojčata jednovaječná, po odpovědi na tuto otázku, zda jsou jedno nebo dvoj dokonce někdy následuje otázka jestli jsou z umělého oplodnění. Tak to se řežu. Lidi jsou prostě blbí a nevychovaní :grinning: :sunglasses:
6. bře 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek