• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
@fykyska tedy ty jsi doma nebo v práci? Bych tě chtěla zaměstnávat :grinning:
27. srp 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan jsem v práci :confused: , ovšem bez klientů není práce a pak se vymýšlí ptákoviny - nebo se jen papíruje, a umírá v hroudě papíru :angry: :grinning: a já nechci umírat -- nééé :grinning:
27. srp 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska aha:slight_smile: a kde děláš?
27. srp 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan Pracuji na Hůrce v Nových Butovicích :slight_smile: v malinké firmě kde jsem něco mezi poradcem- sekretářkou asistentkou v oblasti pojišťovnictví :slight_smile: od každého trochu protože nás je málo a tak musím umět všechno možné :slight_smile:
27. srp 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, potřebuju poradit, píšu gratulaci novomanželům, musím to poslat poštou, ale nevím jak je nazvat. V sobotu se berou. Jmenují se Petra Navrátilová a Jan Bohadlo. Jak byste t napsali na tu blbou obálku??
27. srp 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
štastným novomanželům
ulice xy
město xy :wink:
27. srp 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan držím moc moc palečky a stěhovat se do patra budeš až po tom NT?? Nebo kdypak to máš už konečně v plánu holka :slight_smile:
27. srp 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska myslíš že bez jména to pošťačce nebude vadit??
27. srp 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi

rozhodně nebude :slight_smile: stačí adresa správné popisné číslo správne psč a jak je nazveš to už poštu zajímat nemusí :wink: :wink:
27. srp 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska ještě je ale otázkou jestli nebydlí třeba v paneláku :slight_smile: ? víš kde jsou hromadně schránky :slight_smile: protože to bys asi musela napsat novomanželé Bohadlovi nebo Petra nNavrátilová Jan Bohadlo - štastní novomanželé
27. srp 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi Já bych jim napsala jejich nové společné jméno... jsou to první okamžiky, kdy to mají stejné a je to hezké vidět (aspoň mě se to líbilo, ikdyž úplně stejné příjmení nemáme :grinning: )
27. srp 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladydi Já bych napsala
Vážení snoubenci Novákovi (podle příjmení chlapa) pokud předpokládám, že přání dostanou ještě před svatbou a nebo
Vážení novomanželé Novákovi - pokud až po svatbě...

a jelikož je to přání asi koncipováno post - takže bych psala
Vážení novomanželé
Jana a Jan Novákovi:slight_smile:
27. srp 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladydi no asi po tom screeningu nooooo...
27. srp 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi jsem to zase poslala sobě :rolling_eyes:
27. srp 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska
@terulin
@lenickan no to je právě to co mě napadlo, jenže já nevím zda se budou jmenovat Bohadlovi, logicky by měli, že jo :grinning: Jina je to na vesnici kde nemaj ani ulice, natož panelák :grinning:
27. srp 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi Kdoby kdy řekl že se tolik hlav zapojí do jedné obálky :grinning: :grinning: Tak bych napsala :
Vážení přátelé (třeba) nebo jen Novomanželskému páru víš něco neutrálního :wink:
neználkov xy
neználkov
000 00
27. srp 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska tjn :grinning: když já nechci být za trubku, oni nám koláče dali už před měsícem a já teď teprve smolím přání :grinning: tak bych v tom nerada udělala chybu
27. srp 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi No ták to je jasny, ale jak to vymyslet vid když člověk neví na jakém způsobu uživání jmena se tedy dohodli :grinning: :grinning: jestli jsou to dobří přátelé tak j osobně bych se tam nebála vrazit něco na ten způsob dobrým přátelům pro spokojený pár - šťastný pán a spokojená paní (bez jmen) apod :slight_smile:
27. srp 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska a šupla jsem tam Novomanželům a je to, je fakt , že je to vesnice a že to jistě nebude první přání co jim tam přijde. Tak pošťačka snad nebude blbá, když je jinak adresa OK :grinning: Jinak koláčky byly tůůze dobrý :grinning:
27. srp 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi TAK A HOTOVO :slight_smile: :slight_smile: ona to paní pošťačka snad pobere :grinning: mňamky nooo to věřím hned bych jeden dva tři deset :grinning: slupla
27. srp 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska hlavně abych to taky nezapomněla hodit do schránky :grinning: Já a pošta, to nejde moc dohromady, nic moc neposílám
27. srp 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi No, však on si dopis cestu najde jestli ho nějaká kráčmera pošťácká někde neztratí :grinning:
27. srp 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase mě přepadla nervóza estli mám doma čůrat na papírek :grinning: :angry:
27. srp 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska kolik máš dooma papírků??
27. srp 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska ono je lepší čůrat ráno, ale zase kdybych jich měla doma víc, asi bych to nevydržela a počůrala ho i večer, ale opkud máš jen jeden, tak bych fakt asi zatla zuby a čůrala ráno
27. srp 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi či mám čiii papírky :grinning:
27. srp 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska hele císaře se tak neboj, já měla lokální anestezii -spinál a užila jsem si to dokonale, dokonce jsem si na broučka mohla i šáhnout. a furt jsem byla při vědomí. ale na hruď ho tedy dostal manžel, já až mě zašili. no a co se týká tvých pocitů, určitě prožíváš i to, jak se to minule nepovedlo. můžu ti říct, že taková lítostivá jsem taky, u mně se podle toho těhu nepozná. reklama mi dere slzy do očí běžně..
27. srp 2012 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska či jako 3?? :grinning:
27. srp 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi ták ták :grinning: :grinning:
27. srp 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 a znova bys šla do spinálu?? já četla už vícero zážitků, že je blbě napíchli a pak měli holky problémy, asi bych se nechala usppat úplně, nevím, je to těžký.
27. srp 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek