• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
@eva518 no to je kráva - no to je to jee já nemam slov :zipper_mouth: :zipper_mouth: :frowning2:
17. zář 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Jestli ti to do rána trochu nepřejde, jd radši do nemocnice. Dají ti kapačku a nebudeš dehydrovaná.. Ať se ti nic nestane, víš.
17. zář 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl každopádně držím pěsti :wink:
17. zář 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak Verunka si zavolala záchranku a jela do nemocnice! Snad bude v pohodě!
17. zář 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Verunko držím palce ať je líp!!! :slight_smile:
17. zář 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Ahojky Martinko,
píšu doporučení kamarádky, která měla problém s bradavkama měla je zapadlé a nešlo kojit. doktorka doporučila ať to veme chlap do parády....ať začne sahat na prsa jako ji vzrušit neboli ji je tak mnout bud rukou nebo pusou a ji se krásně bradavky zvedly a pak to šlo se i rozkojila byla hodně nešťastná, také ji nešlo kojit...tak to zkuste :slight_smile: i když věřím že na žádné vzůšo není ani pomyšlení...
17. zář 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 a jak ty Eviku? MS nikde? a žádné příznaky?
17. zář 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka před maminkou velice smekám ,že se tak krásně o tatínka starala...a tatínkovi moc přeji aby už po tom trápeničku přišlo vysvobození...hodně síly celé vaší rodině, drž se!
17. zář 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka Jeeej, tak to snad dobře dopadne.
@fykyska Myslime na tebe i s kubikem!!!
@kolino Nevim, jestli tou pusou, když uz mi trochu tece mliko :grinning: Ale mnout si je muzu i sama, když by se mu nechtělo :slight_smile: Tak dik za radu, zkusim vse, co se da... Odbourani kloboucku by asi bylo idealni.
17. zář 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl no co aspoň zkusí co má papat Kubíček! :grinning:
17. zář 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl ještě poradím, na začátku je lepší manuální odsávačka, protože tak moc netahá a taky toho mlíka není tolik.
@pavlina26 ne gynekoložka mi neporadila... normálně jsem si našla homepata blízko bydliště a domluvila návštěvu a paní doktorka mi vymyslela léčbu na míru. spíš tedy na psychické problémy, ale od té doby mám cyklus spíš kratší než delší! kdysi to bylo 32-35 dní, teď kolem 30.
@fykyska ty jo, s tebou si to malé ale zahrává.. ještě můžeš zkusit piškoty, oříšky... no hlavně pít... mně to ale připadá, že jsi přiotrávená...
17. zář 2012 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino ty jo, s těma bradavkama.. já manželovi pár týdnů ani nedovolila na ně sáhnout... dost byly citlivé na dotek. takže na každého to nefunguje.

tak jsem to odhadla dobře u Verči, to teda nebylo normální zvracení :confused: :confused:
17. zář 2012 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Chudák Verunka, snad ji dají kapačku, určitě bude dehydrovaná:-/ snad bude brzo zdravučká a plná energie a příjde nám tady zazářit tou svoji energii :grinning:
17. zář 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Marti jen bacha na kojící čaje, dodržuj doporučené množství. Já se předávkovala a měla jsem z toho málem zástavu... byla jsem hospitalizovaná a rvali do mne kortikoidy a tím bylo celé kojení v trapu.... tak pozor prosím Tě!
17. zář 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska ty jo drž se...!!! At to nic není a at to neublíží miminku!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@maximka33 když to dočítám tak jsem to přesně chtěla napsat, že to už je nějaké "divné" to zvracení...
17. zář 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka díky za optání, k dr. jdu ve čtvrtek.. a čípek asi dobrý, už ho necítím. Vůbec netuším čím to mohlo být apod... fakt jsem z toho jelen... zeptám se dr.
Každopádně se cítím už fakt lépe... jen dnes mne tedy šíleně tlačí břícho z jeanů ve kterých jsem hooodně seděla:( a tlačila si pupek...
17. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu do sprchy a do peří jsem hotová...
To zase bude do rána stránek :grinning:
17. zář 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj slunička :frowning2: tak jsem doma dostal jsem fízak (kapačku) O,5l do žilky jsem dehydratova dostala jsem nějakou injekci do prdelky moc hodnej a milej starší pan doktor uf uf aspoň že tak DG. akutní virová gastroenteritida ... Musím si koupi kulíška (iontový nápoj) a uvařit odvar z ryže a jak vodu tak ryži zkoušet jist/pít a ješte dneska vybumbat 5 tabletek živ. uhlí rozpuštěných ve vodě :unamused: ještě nějaký prašky na žaludek - všechno můžou těhulky protože všechno je pro dětičky říkál pan dr. že se mnou musí zacházet jak s miminkem když už v sobě jedno mám... Jsem unavená a vyčerpaná - taky si musím nechat udělat testy na toxoplazmozu apod kvuli kočice a taky jak jsem léta dělala v zoo :confounded: :confounded: raději ať se vše vyloučí no jsem kantáre myšičky úplně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. zář 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky DĚKUJU
17. zář 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska tak super, že ti tak pomohli a už jsi doma. už bude líp. kulíšek ti určo pomůže!!
17. zář 2012 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Ty jo, chudinko :frowning2: Tak snad bude brzy lip... Drzim moc pesti.
Jinak testy na toxo protilatky se delaji standartne v tom zakladnim odberu (u me nejak v 10t). Vysly mi negativni protilátky, coz je blby, kdyby kocourek toxo fakt mel a ja se během tehu nakazila. Ale u kočiček, co bydli v byte uz několik let, je téměř nulova pravdepodobnost, ze by byly prenasecky.
@lenickan Tak to teda cumim jak puk, co muze ten caj způsobit.. Ja ho piju, ale opravdu jen 2-3 pytliky denne, jak tam pisou.

Malej je v postýlce, snad brzy usne, tak ja jdu tez, pac ocekavam za cca 3 hodky probuzeni :slight_smile: Tak dobrou noc!
17. zář 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Davísek dostal rýmu (nic hroznýho - průhlednou, tekutou), Filda pak taky a já jsem to chytla od nich. Znáš to, oni rýmu a já rýmu, bolest v krku, mně to vždycky sleze dolů a tak jsem dostala kašel a bolehlav jako prase. A k tomu s žaludkem na vodě. Kombinace jako blázen. Nasadila jsem Bioparox, protože si moc nemůžu dovolit ATB (v těhotenství se může PNC a na ten já jsem alergická). Od včerejška je mi konečně líp.
18. zář 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl to je dobře, mne každej říká hodně pijte, kojící čaje jsou výborný, tak jsem pila i různé druhy, uvařila si třeba 4 velké konvice a reakce přišla s odstupem 3-4 týdnů... ale fakt hustý... pusu jak černoch, skvrny po celém těle, které šíleně svědily a putovaly z místa na místo... oči jak rak, a nejhorší bylo, že jsem fakt nemohla dýchat... takže i byliny jsou zrádné...
18. zář 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska kulíška jsme dávali Anince když měla průjem:slight_smile: bude to OK, držím moc pěsti at je to za tebou a mimčo je OK...!!!
18. zář 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan no snad vše zabere :frowning2: zítra jdu k lékaři ve 12:00 moc se bojím snad bude mít bojovnik srdíčko :frowning2: :frowning2: děkuju
@martinakl děkuju
@maximka33 doufám v něj v kulíška - děkuju
18. zář 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holly, tak jsem dorazila z gyndy....probrali jsme s doktorem moje výsledky z hematologie+standardní prohlídka (všechno OK),ani nic neříkal na ten můj delší cyklus (38DC) - říkal,že je to v pořádku a ať beru těhu vitamíny po půlce a hlavně ať to doma nehrotíme Mám si hlídat cyklus a jakmile budu mít zpoždění 6-7dnů,tak mám okamžitě přijít, udělal by mi ultrazvuk,jestli tam nějaké prďolka je nebo není, popř. by mi vzali krev a poklud bych byla těhu, tak hned bych mazala na hematologii.Podle výsledků bych si pak musela v prvním trimestrum píchat heparinové injekce,což mě sice děsí,ale třeba to ani nebude nutné.....A zítra hurá na kontrolu k homeopatovi
18. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 děkuju za radu :slight_smile:
18. zář 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarucha jojo je to mozny, prijde mi ze si to vzdy natahnu kdyz myju vanu, mame rohovou a ja jsem prcek tak stojim na jedne noze, opiram se a naklanim do vany. Tak mozna tim, dnes to jeste trochu citim, ale lepsi se to, zkusim cvicit na míči aby to povolilo. Je to proste neprijemné
18. zář 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, ŽE MUZU ZITRA NORMALNE NA GYNDU ZE JO ?? JSEM OBJEDNANÁ NA PROHLÍDKU OD LEKARE A VLASTNÍ MATKA TADY NA MĚ KŘIČÍ ŽE JSEM NEZODPOVĚDNÁ A PARANOIDNÍ - KDYŽ SEM JÍ ŘEKLA ŽE NIC ODKLÁDAT NEBUDU ŽE JSEM TAK OBJEDNANÁ A JE TO DULEŽITÉ VYŘETŘENÍ :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ŽE MU BUDE KONTROLOVAT SRDÍČKO :frowning2: ŽE JO ŽE TAM MŮŽU ?????????? :frowning2: :frowning2:
18. zář 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 Takové věci, jak to může byt schopna udelat, jenom to čtu a trhá mi to srdce.
18. zář 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek