Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
24. lis 2013

@cital kup si angelsounds s budeš mít klid 😉 já bych se bez něho zbláznila a moje gyndr. zase ze mě

petulaho
24. lis 2013

@matysikovad od kdy se ten angelsound doporučuje používat?

matysikovad
24. lis 2013

@petulaho já nevím 😀 já ho od našich dostala v devátém týdnu a od té doby jsem ho používala, možná špatně, že často, ale lepší, než kdybych se celodenně bále a třepala, jestli je všechno v pořádku 🙂 a hlavně mi vychrtliny ( no ted už teda vychrtlina nejsem 😉 ) máme možnost to slyšet fakt brzy. 9+2tt jsem poprvé slyšela tlouct přes AS srdíčko

cital
24. lis 2013

@diginka29 Já ze začátku chodila taky častěji...Teď jsou ty prodlevy delší. No musíme doufat.
@matysikovad Já jsem si ho nekoupila z jednoho prostého důvodu...A to proto, že může mít mimčo jinou vadu a pak mě by angelsounds uklidňoval falešně, že je vše ok...a ono by nebylo tak. Pak by to o to víc bolelo. No dneska dojede muž...tak snad mě zas uklidní. Od kdy jsi slyšela první pohyb? 35tt...neuvěřitelné!!!! 🙂

matysikovad
24. lis 2013

@cital cítila jsem první pohyby od nějakého 14tt, já hrozně brzo, v 9tt už mi dělali UTZ přes břicho, žádně spodkem. měla jsem moře času se pozorovat, kdybych neměla, asi bych si první pohyby uvědomovala snad až někdy v 25tt, kdy už to byly pohyby a né bublinky a ,,zaražené prdy". Beruško musíš tomu svému broučkovi v bříšku věřit, že bude zdravý a krásný. Žádné kdyby měl vady... Na to se tady nehraje, ju? 🙂 😉

janiczka2011
24. lis 2013

@m_artasek velka gratulace k miminkovi, je nadherny 🙂
@kacernice to jsou nejmodrejsi ocicka krasne s tou cepici ladi ;)
@antana123 jako sud jo :D tak divej :D dnes jsem 36+4, jdeme vecer na kontrolu ta mozna uz padne termin cisare 🙂 uz se to nedaaa ale drzim 😎
@petulaho potichu gratuluji 🙂

antana123
24. lis 2013

@janiczka2011 krásný bříško máš tam 2 😵 já už termín mám sem zvědavá kdy to naplánují tobě 🙂
jinak můj aktuální sud 😀 +6kg

cital
24. lis 2013

@matysikovad Ano...musím věřit. Pořád si to v hlavě opakuju. Jsi zlatá! 😉
@janiczka2011 @antana123 To jsou teda pupíci 🙂.

matysikovad
24. lis 2013

@antana123
@janiczka2011 holky máte parádní pupíčky!!

matysikovad
24. lis 2013

@cital že sis tam teď hodila týden 🙂 vždyt už máš za sebou nt screening a tripply, jestli jsi byl. strach už poloviční, ne? 😉

antana123
24. lis 2013

@cital děkuju 😊 a neboj mimčo je určo zdravé 😊 ale chápu ty obavy taky sem se bála a bojím se pořad
@matysikovad děkuju 😊hod foto pupíku😉

matysikovad
24. lis 2013

@antana123 čerstvé jsou ty od fotografa 🙂 ale zkusím foťák, moc mi to s ním nejde 😖 je to takový starý šmejd

antana123
24. lis 2013

@matysikovad ty od fotografa sem viděla na fb jsou krásný😊ja si focení rozmyslela už sem obří a nebylo by to hezký

matysikovad
24. lis 2013

tak tady ho máš 🙂

cital
24. lis 2013

@matysikovad Týdny tam mám už snad od začátku 🙂. No to jo...uklidnilo mě to. Výsledky tripplů ještě nemám, ale nebojím se jich. Beru je totiž s rezervou. Ale tento rok byl děs...a asi proto zbytečně nervuju.
@antana123 Ty naše zkušenosti s potraty tomu asi nepřidaly, že....Co ten tvůj tlak?

matysikovad
24. lis 2013

@antana123 vždyt mám tady celé album, kukni

matysikovad
24. lis 2013

@cital tomu věřím, mělas to těžké 😒

antana123
24. lis 2013

@matysikovad Dančo krásnej malej pupík😊
@cital jj ty zkušenosti nepřidají... tlak fobrý spíš zlobí cukrovka😞
@matysikovad mrkni😊

winterska
24. lis 2013

@janiczka2011
@matysikovad
@antana123 holky, krásná bříška máte - já chci taky takové 😀

antana123
24. lis 2013

@winterska děkuju 🙂 budeš ho mít taky 🙂

pisisvori
24. lis 2013

@petulaho v pondělí jdu do těhotenské poradny pro průkazku a na nějaké odběry. A pak vím jen 3.1. screening. Mezotím bude asi ještě jedna kontrola u mojí dr. tak hned jak budu vědět tak tady upravím tabulku🙂

petulaho
24. lis 2013

@matysikovad fakt jo?to je super...myslela jsem, že j slyšet až déle a neměla jsi problém najít, kde srdíčko je?
@janiczka2011 děkuji🙂už jsem zvědavá na ty tvoje miminka🙂kluci vid?
@pisisvori super,závidím průkazku😉

matysikovad
24. lis 2013

@petulaho nejdřív jsem si ho musela pustit na youtube, abych si to nepletla se svým tepem. musela jsem dávat hromadu gelu,ale našla jsem vždy max do 3 minut, hledala jsem zpočátku až pod kostma pánve, a hoodně v podbřišku, ale našla 🙂

kifsepixam
24. lis 2013

@lyc Nebojte se zvladneme to vsechny, od toho tady chodime, abychom mely viru a velkou nadeji...Ja taky bojuji, ani ne v pritomnosti kamaradky s miminkem, ale ted me ceka navsteva me dobre kamaradky co mela rodit jen o 6 tydnu drive nez ja a to vim urcite, ze budu becet. Vim ale, ze se vyhybat tehotnym nemuzu, co chvili tehotni nekdo a tak to proste je...Taky se bojim unora, data, kdy se mela nase holcicka narodit. Tak si rikam, ze treba na to stejne datum se nam podari znovu otehotnet, ze nam posle brasku ci sestricku...je to nadeje a tak si to treba postav v hlave stejne jako ja...

kifsepixam
24. lis 2013

@petulaho
@matysikovad Holky ja nevim jak vy, kazda to mame jinak, ale ja uz bych si to nekupovala. Mela jsem to od sousedky a asi od 15 tydne jsem srdicko poslouchala, opravdu jsem ho nasla hodne dole vzdycky, posledni tyden nejak hure, ale nasla. Jednou i manzel mi rika pod spat a ja ze ne dokud ho nenajdu a nasla...to byla nedele a pak jsem neposlouchala, ze ve ctvrtek jdu na kontrolu na velky UTZ a ten uz nedopadl, srdicko uz nebilo...bohuzel tolik vycitek, ze jsem mela poslouchat denne apod., pak jsem si rikala, ze priste budu poslouchat denne, ale ted s odstupem 6-ti tydnu uz ho nechci, ze se zbytecne kazdy den budu stresovat a stejne neovlivnim to co se ma stat a myslim, ze by to bylo sileny, kdybych jeden den srdicko nesnasla. Uz si i rikam, ze na kontrolach budu zavirat oci a podivam se az tehdy az reknou, ze je vse v poradku...kazda to mame jinak, ale pozor na to, at stres neni jeste vetsi...

petulaho
24. lis 2013

@matysikovad no tak uvidim,pokud bude vse v poradku,tak asi poridim.
@kifsepixam dokud nejsou pohyby,tak mi to prijde jako dobrej pomocnik,uvidime.

ofina1
24. lis 2013

Holky ja ten angelsouds taky mam a myslím ,že mu to že začátku pomáhali se trošku uklidnit.i když vím,že člověk nic neudělá,ale prostě jsem to tak cítila . Tedka jak cítím pohyby,tak ho už míč nepoužívám .

@petulaho myslím na tebe a kdy jdes na kontrolu ?
@matysikovad @antana123@janiczka2011 ty jo holky vy už to máte za pár to je skělý jak se cítíte ?

@kifsepixam jo jo nejhorší he na tom to,že ničemu nezabráníme a i když budeme cítit vse ,tak se vždy může něčí stát .ale určitě budeš na řadě a za chvilku budeš mít // a budeme se ràdy všechnu radovat.musíme vydržet

antana123
24. lis 2013

@ofina1 já se cítím jako koule😃

petulaho
24. lis 2013

@ofina1 ve středu🙂

antana123
24. lis 2013

@petulaho držím palce 🙂 a ve kterém tt si???jestli se můžu zeptat