• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: ale moc mi to nejde. Se tady ne me mraci. :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Natul, no já se ho vzdala právě proto, že jsem furt byla "mokrá" :sweat_smile: tak mi to přišlo až moc. No ale tenhle týden jsem si ho opět koupila, že to jako ještě jednou zkusím :sweat_smile: přece jen je mi chuťově blíže než grep :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a jestli toho hlenu bude zase tak moc :sweat_smile: tak zkusím grep. Ono jako skoro týden čvachtat v kalhotkách byl fakt zážitek :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
29. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela699 he he, tak musíš pak přítele zasvětit do tématu, aby se pak taky mohl zasmát :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se pro dnešek loučím,manžauž kafrá :angry: :grinning: ,tak papa
29. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajo, tohle mi nemuzes delat, prej cvachtat. :grinning: :grinning: :grinning: On vi, cemu se chechtam, jsem se podelila, akorat jak pracovne telefonuje, tak se nemuzu chechtat nahlas. Nebo aspon ne u komplu. Tvari se hrozne dulezite. :grinning: :grinning: A ten malinik teda bude asi caj, ze jo? To se kupuje jakoze samotny malinik? Udelam pokus, uvarim malinik a zapijet to budu grepem. :grinning: :grinning: No abych se neutopila. :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, ze vy dete zase keksovat. :wink: Tak dobrou.
29. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, cetla jsem na miminu, no jasne ze vyvolej ficak, at vi zac je toho loket. :slight_smile: Tak hodne zdaru. :grinning:
29. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jdu k vam po nejakem case-je tady neco noveho?Ten kdo vi co se mi stalo-potrat-samovycisteni a doporuceny cekani na ms,alespon na jednu-tak hups-v pondeli nam to ujelo,ale myslim,ze z toho nic nebude-zitra bych to mela dostat-tedy pokud mrska prijde po 28dnech a ne jak posledne-to teda ale vyplavila i miminko po 35dnech..A tentokrat pokud to nedostanu-zadny testovani..Bude to tezky,ale budu se muset zabavit jinak.. :wink: Ale uprimne receno-mela jsem divnej pocit,kdyz mi doktorka rekla,ze mam pocat nez ms dorazi,ale na druhou stranu kdybych nebyla tak aktivni,takk bych ani nevedela ze jsem tehu a myslela jsem si,ze jsem mela jen zpozdeni..No snad se toho tak nestalo..Jo a jak jsem vam psala o ty kamaradce-tak uz to prede mnou moc neresi,ale uz je alespon rozhodnuta,ze si mimi necha,tak alespon ze tak..No nic,par radku napsano a manza na me vola at mu jdu umyt zada,tak se s vama loucim..Pa a dobrou..
29. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela699 jo jo, je to sypaná směska. Koupila jsem ho u nás ve Zdravé výživě. No já ho zapíjet grepem, tak se mi pipka asi utopí :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: he he, tak pak dej vědět, jak na tom jsi po té kombinaci :grinning:
29. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. - Ajo :grinning: :grinning: :grinning: tak ja to testnu. Zitra valim pro grep a pak nekam do bylinek. Kdyz tak me pak prijdte zachranit az budu volat ... pomoooooc ja se topiiiim. :grinning: :grinning:
Tak krasnou dobrou noc holky. :zipper_mouth:
29. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,to slimáci mají něco do sebe.hodně slizu a je je jich jak nasr....ch.asi ožíraj listy maliníku-ludry. :grinning: a na nás pak nezbude... :angry:
29. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela699 neboj :wink: kdyby něco, hodíme ti záchranný kruh :wink: :grinning:

Dobrou :dizzy_face:
29. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl jo jo, slimáci jsou hodně odolná a nenažraná zvířátka :grinning: :angry:
29. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vampire diaries dokoukán, fičím spát :pensive:

Dobrou všem :dizzy_face:
29. črc 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani žádný fičák se nakonec nekonal,jsme si trochu vyměnili názory a vypl to. :grinning: :grinning: :grinning: no a pak byl teda ten sex nooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak dobré ránko,u nás leje jako z konve :angry: :angry: ale na druhou stranu mi to až tak neva,budu péct,tak se aspon neuvařim :dizzy_face:
30. črc 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko u nás taky lije a lije ( olo ). Vypiju kontryhel a fičím do nemocnice pro vysledky z histolky.
30. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak se tady bavím tím, co jste psaly večer :grinning: fakt výborné, už se těším na čvachtání :sweat_smile:
Pet, dobré pořízení přeju!!
holky, dnes je to 14 dní, co už nejsem těhotná... je to hodně nebo málo? docela to letí a jsem ráda, přece jen čas je teď náš nepřítel... teoreticky bych se už mohla koupat a sexovat :slight_smile: asi to prubnem.
jinak jsme už vybrali dovču - pojedem na mallorcu jako loni. oběma se nám tam moc líbilo. akorát jsem nejdřív nechtěla, že jsme tam byli tak bezstarostní a teď je to tak jiné.. ale manžel mě překecal a navíc, když se mě psycholog ptal na nějaký příjemný zážitek, vzpomněla jsem si na tu dovču, takže to je asi dobré znamení.
30. črc 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja, tak to je super, kousek od Kauflandu bydlí naši, tak to tam zajdem :slight_smile:
30. črc 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, sice ubrecene, ale zato je paaaatek. :slight_smile:
Natul, takze vse se v dobre obratilo. :grinning: :grinning: Vy nezmari. :grinning: To bude ta tvoje oslavicka?
30. črc 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ja se chechtam jeste ted kdyz si na to vcera vzpomenu. Aja teda valela. :grinning: :grinning: Ja myslim, ze cokoliv hezkyho muzes zazit, tak to je ted potreba. Ja jsem na Mallorce akorat mela mezipristani pri letu do Lisabonu, ale z vrchu ten ostrov vypadal zajimave. Pri letu zpatky si pamatuju ze byla nejaka bourka, a pilot byl zrejme byvaly valecny a mel v krvi jeste ty manevry, tak to s nama naklopil dolu, no mazec. :slight_smile: Me muj doktor po 14 dnech a neco co jsem byla na kontrole rekl taky ze uz muzu vse. Takze spis ted uz jen jak se citis ty.
30. črc 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jsem na tom stejně - já mám taky dneska 14 dní, kdy nejsem těhu. Teď jsem se vrátila. Tak nejdůležitější info pro mě od dr., která mi výsledky předávala - nic, čeho bych se měla obávat v příštím těhu. Uff tak to jsem si oddychla.jinak sama jsem si výsledky ani nepřečetla - zatím nechci. Na té dovči si aspoň pořádně odpočineš :slight_smile: a kdoví, s jakou přijedete :wink:.
Dani: já jdu k dr. v pondělí na kontrolu - tak jsem zvedavá. Sama se fyz. cítím ale úplně o.k. Dodržet šestinedělí, když se člověk cítí dobře je něco nemožného :wink: .
Máte zkušenost s kontryhelem? Já ho piju ráno a večer - čekám od něj ukázkovou sliznici :slight_smile: .
30. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré upršené ráno,

dneska jsem měla divnej sen, furt nad ním přemýšlím. Zdálo se mi, že jsem šla za týden na ten kontrolní utz, jestli už je to všechno v pohodě a bylo tam mimi :astonished: :sweat_smile: . Prostě takový kraviny se mi zdaj, člověk ví že to není možný, ale podvědomí se tomu pořád brání a doufá :pensive: .

Jak se tak bavíte o tom, jak dlouho nejste těhu, tak mě ted došlo, že dneska je to týden :pensive: :frowning2: .
30. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t
@lucie.krajcarova
ahoj holky, můžu se zeptat- vy jste byly na revizi? A začnete se snažit už po první ms?
Já budu mít 14 dní v úterý :unamused: , ale asi poslechnu dr a počkám až po 3 ms :fearful:
Kdyby se zase něco podělalo, nejspíš bych si to vyčítala...
30. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: u nás taky prší a prší. Už od večera. To je hnus. Myslela jsem, že půjdeme s malou ven, ale takhle na to kašlu a skákneme jen k nám do obchodu a hurá zpátky domů.
30. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela699
@lucie.krajcarova jo jo, včera bylo veselo :grinning: :grinning: :grinning: to bysme tu někdy večer mohly dát sraz u sklenky vína a bude ještě veseleji :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova Luci, tak to je super, že to budete mít kousek. Tak třeba se tam potkáme :wink: kdy sem vlastně jedete ?
30. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yfka30 super sen :wink: já jdu příští týden taky na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Teda, jakože jsem těhu, to neočekávám, ale zajímá mě, jak se vede mojí sliznici :sweat_smile: :grinning: tak doufám, že bude narostlá a budeme se taky moct v klidu pustit do dalšího snažení.
30. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bohužel ano - mám 14 dní po revizi. S tím snažením - popravdě nejsem z lékařů moc chytrá. Moje dr. mi říkala, že by bylo dobré nechat 3MS. Jiní nevidí problém po 1.Standartně se taky doporučují 3 MS. jinak jak jsem četla a četla, spousty holek otěh. po šestinedělí. Teda po 1MS. A těhu bez problému. Já piju kontryhelový čaj ( na růst sliznice ) a beru Femigard ( na srovnání hormonů v tělě). Cítím se dobře, v PO jdu na kontrolu k mojí dr. Chceme začít po první ms. Samozřejmě zvažuju kolem a kolem, ale jak všechno možný na serverech čtu, mám pocit, že po zkušenostech jiných ......nevím, do jaké míry mělo vliv kdy otěhotněly. ...je to jen můj pocit z toho všeho...nevím
30. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. to jo, jen škoda, že to byl jenom sen :unamused: :slight_smile: . Teda na sliznici mě nikdy nenapadlo se ptát, ale dr vždycky řekne, všechno v pořádku, tak to asi dobrý bude :confused:
30. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yfka30: tak to je pozitivní sen :slight_smile: náhodou moooooc hezký. Sny se nemusí vztahovat na bezprostřední nejbližší dny... :slight_smile: Já měla bohužel sen s touto smutnou zkušeností dva měsíce dozadu......zasmála jsem se tomu že blbnu a jsem zbytečně vyděšená, protože nic tomu nenasvědčovalo ....tak to byla síla. Ty jsi měla sen krásnej!!!!! :slight_smile:
30. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek