• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
@herbie jee, Herbi, tak to máte tento měsíc jedinečnou příležitost :dizzy_face: tak ať se povede :wink: jinak k tomu kafi a vínu, říká se, že kafčo denně, zvlášt pokud byl člověk zvyklý ho denně pít, neškodí. A vínko sem tam taky ne, ale samože jen tak decka a nejlépe červené na krev a železo. Já si pamatuju, že jsme s kámoškou sem tam zašli v rámci oběda na malou čepovanou desítku :sweat_smile: ňam ňam :sweat_smile:
11. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
natul už má asi miminka v bříšku :slight_smile:
@jane84 sakra , to štve, viď. Negativní test a opožděná mrcha. Já to teď měla přesně nastejno. Dorazila až 34DC, normálně 28-29, minulý měsíc dokonce 25. Nejhorší je, že teď teda nevím, jak na tom jsem a kdy mám čekat další mrchu :angry: :angry:
11. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. to vubec netusim, nechala jsem to na nahode, jen jsme se s manzou poradne snazili
11. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. vubec netusim, nehlidala jsem se, jen jsme se poradne s manzelem snazili
jen me stve, ze nevim na cem jsem
11. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram to je presne, ani me tak nemrzi cistej testik, stejne jsem necekala, ze to hned vijde prvni mesic, ale fakt me stve ten rozhozeny cyklus
11. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki aha, tak teď nezbývá nic jiného než čekat, co z toho bude :confused: buď je opravdu ještě brzy, pže jsi mohla mít ovulku později nebo MS dorazí :unamused:
11. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki nejhorší je, že mi fakt mrcha šlapala jak hodinky a teď nevím, co se děje. A navíc se mi tím prodloužil cyklus, tak nevím, kdy testovat příště. Asi čekat minimálně na 35DC :angry: :angry: :unamused: :unamused:
11. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram ja to mela taky celkem hodne presny 21-22 a i po revizi 2x dorazila presne 21, takze ted nevim vubec co se deje, mozna je na testovani hodne brzy a nebo se mi to fakt pekne rozhodilo, je mozny ze to proste udelala ovulka, ze dorazila pozdeji, ja fakt nevim, jen je mi divny, ze 2x po revizi ok a pak do treti ...
11. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno kočky!!! myslíme na Natulku!!!
@herbie tak to muselo být pro tebe těžké. ale kafe ani víno se nezakazuje. mně ho doktorka vyloženě povolila, dvě kafe denně s mlíkem, občas víno i pivo. možná i proto, že mám nižší tlak, který v těhu ještě více klesá. a zase jsem totéž četla v časáku. takže těhotná nemusí abstinovat.
@endie ahojky, co ta tvoje dlouhá ms??? nějaké překvápko???
@a.j.a. jo Kler vypadá divně, ale čte se tak Clair z angličtiny a to se mi moc líbí. asi je to teď pro mě favorit mezi jmény :slight_smile:))
meiki, jane, jak tolik z nás může mít zpožděnou ms... tak u mně se ten cyklus asi ještě neustálil.. ale je to divné!!!!
11. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herbie tak konečně že by to vyšlo? jen držet přítele doma :slight_smile:
11. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice Ahojky, úplně chápu, jak Ti je. To je normální. Nestačila jsem dočíst všechno, kdy se Ti to stalo. U mně to budou dva týdny a prnví dny jsem nenáviděla skoro všechny, kdo vozili kolem kočárky. A nejvíc mě sr... (pardon) na facebooku takový ty statusy jako "moje zlatíčko za který dýchám" a tak. Byla to směs závisti, sebelítosti, pocitu šílený nespravedlnosti atd. Teď už je to lepší. Dnes třeba nevíme, co nás čeká a proč to nemělo vyjít.
11. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram @meiki mi taky po revizi 2x MS dorazila přesně a pak když jsme si řekli, že se začneme snažit, tak se ta potvora o týden zpozdila, pže se mi opozdila ovulka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale další cyklus už byl zase ok. Tak třeba to je jen nějaká výjimka a příště zase bude všechno v pořádku. Nebo už žádné příště nebude :dizzy_face:
11. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, tak jak žijete, jak je v ČR? Konečně jsem definitivně přestala krvácet po revizi a určitě mi dáte za pravdu, že tohle je asi první okamžik, kdy se to člověku přestane furt připomínat. Už jsem v Moskvě, je mi mnohem líp, protože tady mám přítele. Požádal mě o ruku, tak se zdá všechno nádherné. Jediné co nevyšlo - můj pejsek. Ačkoli už dvakrát letěla s ruskými aerolinkami, české ji nepustili se mnou do kabiny (protože se v přenosce nemůže volně posadit a otočit). Tak teď řešíme, kdy a kdo by mi ji mohl dovézt. Je mi bez ní hrozně smutno.
11. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova jo jo, já si domyslela, že to bude z Claire. To je taky krásné :dizzy_face: Klárinku jsme dlouho a pečlivě s manžou vybírali :slight_smile: klučičí jméno jsme nebyli moc schopni vybrat, ale na těch holčičích jsme se vyřádili :slight_smile: už se těším, až budeme vybírat zase :sunglasses: :dizzy_face:
11. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova žádné překvápko , test bílí jak lilie, zase mám asi poblblé hormony :angry:
11. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ten srpen/září je zatím nějak zakletý :confounded:
11. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. @lucie.krajcarova asi o tom začnu přemýšlet, pokud by ten psycholog fungoval jako u Lucky... jen nevím, jestli by mě v motole ještě dodatečně vzali nebo ne, když jsem to původně odmítla, příští týden tam zkusím zavolat. stejně jsem to měla v plánu, chci se zeptat, kdy budou mít výsledky histopatologie, případně jim říct, jakému novému doktorovi to mají poslat. při té příležitosti se na to zkusím zeptat...

@rozum do hrdinky mám hodně daleko, hrdinka bych byla, kdybych se s tím dokázala vyrovnat a nevyšilovala tak, jak občas vyšiluju :unamused:

@herbie já teda v prvním těhu brala vitamíny jen když jsem byla nastydlá, jinak jsem nebrala taky nic. faktem je, že nekouřím a alkohol prakticky nepiju, takže v těhotenství jsem si to minimum odpustila úplně a snažila se hodně pít a pravidelně a zdravě jíst. toť vše a těhotenství bylo v pořádku. teď jsem už dost flákala pití i jídlo, s malou prostě nebyl prostor na to, hlídat si, že bych se měla najíst. pro příště si na to dám sakra pozor. ale kolem sebe mám známé, co si v těhu dají klidně sklenku vína nebo vůbec neřeší, co jedí. nedávno k nám jela známá s tehdy asi 4měsíčním chlapečkem a když jsem řekla, že jsem původně chtěla dělat nivovou omáčku, ale udělám něco jiného, aby se mohla naobědvat s náma, byla děsně překvapená - že celý těhotenství i kojení jí běžně zrající sýry. a taky bylo všechno v pořádku. ono to je fakt hodně v hlavě, ale jakmile se něco stane, člověk se asi od obav oprostit nedokáže.

@barbarik v úterý to bude 14 dnů, takže je to ještě hodně čerstvý. 5 dnů jsem si pobyla v izolaci nemocničního pokoje a pak přišla realita - novorozenci a těhotný všude okolo. ale tys to definovala naprosto přesně - sebelítost. A přiznám se, že jsem si myslela, že každý pozdní potrat probíhá takhle, až teď mi dochází, že asi ne. Ale co už - co se stalo, to se stalo a nic na tom nezměníme, že? Jinak gratuluju k nastávající svatbě, aspoň budeš mít spoustu důvodů myslet na pozitivní věci :wink: Co máš za pesana, že s ním měli takové problémy?
11. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice já myslím, že ten psycholog je rozumný nápad. Aby jsi pak náhodou neměla ještě větší problémy :frowning2: však když ti to nebude vyhovovat, nemusíš už tam jít.

Já v těhu s Klárkou jedla tak jako předtím, akorát teda játru jsem si odpustila a zrající sýry jsem myslím taky nejedla, i když je mám moc ráda. Ale nedávno jsem četla, že pokud jsou tepelně upravené, jako třeba smažený hermelín nebo ta nivová omáčka, nevadí to. Jo a párkrát jsem měla určo i paštiku. A všechno bylo v naprostém pořádku. Myslím, že nic se nemá přehánět.
11. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice nemáš pravdu, jsi hrdinka, už jen tím, čím jsis prošla a že to zvládáš obtížněji? No není se čemu divit! Na to máš nárok a bohužel je to tak silný zážitek, že to jen tak nezmizí. Tak jak píšou holky, bylo by dobré si o tom s někým promluvit!
Já ten cyklus mám taky holky po....ý. Minulý cyklus jsem to dostala za 25 dnů, předminule za 35 takže teď nevím, kdy a jak. Doufám, že nic...ale mám ještě čas do toho 35 dné. Chjo.
No na to krásné počasím to opravdu nevypadá. Já jedu na většší výlet, tak se ozvu až někdy v polovině týdne. Tak se mějte a samé dobré zprávy!
11. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. Ono je asi na každým šprochu pravdy trochu. A taky záleží na odolnosti organismu, přece jen to ty hormony všechno rozbouří. Já jsem třeba od přírody chcípák, takže mě první těhotenství naprosto rozhodilo imunitu. Ta gynekoložka, u které jsem teď byla, mi vyprávěla, že ten zánět mohl přijít odkudkoli a že se jí staly dva případy - v jednom paní potratila prý s největší pravděpodobností proto, že měla zánět pod zubem, aniž by o tom věděla, a ten se rozlezl do těla. V druhém si prý paní dala někde ve stánku gyros a dostala listeriozu. Jenže to aby ses bála do té pusy vůbec něco strčit :unamused:
11. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice Zánět zubu, do prdele, ten jsem měla teď i dásní! Mě fakticky mrdne!
11. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice tak v těhu bych venku u stánku moc jíst neriskovala. Doma si to člověk přece jen pohlídá a hned jí. Takže z toho bych strach neměla. Ty si to holt budeš muset více pohlídat, když máš sníženou imunitu. Určo nějaké vitamíny a dr by ti taky mohla poradit, jak se více ohlídat, aby se příště nic takového nestalo. I když teda ten zánět je fakt sviňa :frowning2: nejhorší je to, jak píšeš, že může přijít odkudkoliv :frowning2:
11. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak hlásím zatím špinění, tak snad už MS přijde i když bych raději //, ale když už, tak ať se teda MS nikde neloudá
11. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem doma,všechno šlo v poho,ale mrazáčky nemám,nebyly takové kvality a pan doktor byl dneska taky nějaký negativní ,prostě nám řekl,že nám zavedou dvě ale že jsou jen střední kvality ,něco mezi nějakou morulou a blastocystou,takže tak noo,mě to zdeptalo a pak furt mluvil až dostanu mrchu a tak, v té chvili mi hlavou proběhlo,že proč tam vubec jsem ,když je to tak na hovno,dneska bohužel službu ta moje doktorka neměla ,takže pocity velice smíšené a nějak nemám pocit,že to vyjde

11. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Naty, takže Ti je chtěl dát, a pak se rozhodl, že ne?
11. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa zkus být pozitivní, víš kolik toho dobrá víra často udělá. Třeba měl doktor jen svůj den :wink: Hlavně ODPOČÍVEJ. Kdy budeš moct testovat?
11. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum ne ne,dali mi 2 embrijka

@jane84 já nevím,kdy budu,já ho pak už moc nevnímlala,prostě za 10-14 dní by měla dorazit ms mi řekl a tak nějak i testovat
11. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Natul, musíme doufat v lepší. Nechci, aby to znělo necitelně...když tak mě pošli do prdele. Ale, když ty embrijka nebyly 100%centní, tak proč se nepočkalo na další odběr vajiček, až budou ukazkové. Možná jsi se ani neptala v tom šoku, co? Ale zase víš, jak to bylo s našima hokejistama! Podceňovaní a jak všem vytřeli zrak! Tak tokové by mohly být i ty embrijka, co :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa tak moc drzim palecky, ale moc nerozumim tomu, ze Ti ma dorazit ms. Nebo cekat na termin kdy by mela dorazit ms?
11. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja hlasim, ze stale nic, ted tvrdim, ze uz ani tetsovat se mi nechce, ale stejne jestli rano nebude nic, tak zas budu testit
11. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek