Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
3. čer 2010

já jsem ho taky měla pravidelný, teď ale nevím, uvidíme. snad to bude ok.
jinak s manžou už dobré, oba te´d někdy reagujeme přemrštěně, ale zase se to naštěstí brzo spraví.... 😉

jahudka80
3. čer 2010

natulaaa , herbie Ahoj holky no tak mrcha dorazila ☹ a to to vypadalo tááák nadějně. Asi si zajdu k Dr. ať zas pomůže. Kontrolovala mi ovu. já jí mám blbě 10-12den po MS. Všem přeji krásný den 🙂

leheckova
autor
3. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................59DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................45DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................45DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 42DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................37DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................33DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................31DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................30DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 21DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................20DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................18DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................17DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................14DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................11DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................11DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................9DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................7DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................1DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

leheckova
autor
3. čer 2010

Jahůdko to nevadí důležíté je jakou maš LF to znamena fázi po ovulce dlouhou aby se vajíčko stihlo zahnízdit jinak je jedno kdy to mas podle mě někdo to ma 18DC a otěhotní LF je v tomhle případě důležítější aby byla dostatečně dlouhá 😉 🙂

natulaaa
3. čer 2010

Jéééé Lehe žiješ 😀 😀 ,kurník myslím,že te naši tabulkářce dáme padáka 😀 😀 ,včera to odbyla 😀 😀 😀

natulaaa
3. čer 2010

Jahudko,to máš v poho 10-12 DC,to já měla i dřív 😉 .Jahudko a jak dlouho se teda snažíte,my už od prosince 😠 😠 , a už mě to popravdě nebavíí,žiju jen od MS k OVU a od OVU zase k MS 😠 😠 😠

jahudka80
3. čer 2010

natulaaa: No antik.jsem po porodu tedy 1rok a 9měsíců žádnou nebrala. Ale je to asi 2 měsíce co jsme si řekli, že budem chtít druhé. Myslela jsem ,že to bude v pohodě, že na to nebudu tak myslet, jako u prvního to jsem fakt jen odpočítávala dny kdy to mám dostat a kdy už zase ovu.no prostě do zblbnutí ☹ a říkala jsem si až budem chtít druhé nechám to na přírodě a prdlajs. Teď jsem měla pocit, že jsem těhu. - boleli prsa, chtělo se mi furt spát ...a nic ☹ a jsem zas tam kde jsem byla před 3 roky 😒 . Je to na nic člověk na to nemá myslet a jak na to nemám myslet když vím, že musím otěhotnět do půl roku 😖

kasperli
3. čer 2010

...vím že je to asi blbá rada...ale co se na to vyfláknout? Nějaký měření a stresování, ono to moc ta psychika tomu nepřidá a pak to nejde....stará známá věc.

kasperli
3. čer 2010

Já vím, že se měřit nebudu...protože bych z toho byla jedině na mrtvici a já bych byla tak protivná, že bychse ani tomuchlapovi nedivila že "to" nechce, protože by semnou bylo k nevydržení....
Takhle jsem na to tlašila při prvním těhotenství a řeknu vám,bylo to strašné... Já věřím, že až to má přijít tak to příjde... Ale zase je to každého věc a kdo se chce měřit a tak, tak samozřejmě je to každého věc, jak se k tomu postaví.
Ať to děláte tak či onak, tak přeji ať to výjde co nejdřív, tak jak si samy přejete 😉

jahudka80
3. čer 2010

kasperli: souhlasím s tebou žádné měření u prvního jsem měřila a stejně jsem prd poznala až Dr. mi řekla že mám ovu.hned po MS. Je fakt když už jsem si řekla ,že je mi to jedno a , že si najdu novou práci, že žádné mimi nebude tak to najednou vyslo 😀 . No holky přeji ať se dočkáte co nejdříve // a i když dělám stejnou chybu, že na to myslím, tak vám radím přestaňte se soustředit na to , že chcete otěhotnět a pujde to, já tomu věřím - musíííííím 🙂

natulaaa
3. čer 2010

Holky tak nemyslet na to ,to už asi nepujde 😒 ,ale co se týká toho měření,ono to je těžko,jámám naštěstí manžu,který sexuje skoro furt,tak se trefíme,ale jsou páry,kde toho sexíku není moc a když to ta ženská trošku nepohlídá ,tak se asi fakt jen tak lehce nezadaří,ono moc hlídání je na škodu,ale kdo má trochu problém,tak se to zase naplánovat trošku musí

natulaaa
3. čer 2010

Holky ted jsem seděla s našima venku na terase a najednou nad náma zakroužil čáp 😕 😕 😕 ,já se nejdřív lekla,protože jsem cítila,že nademnou letí nějaký obr 😕 😕 😀 😀 a ono to čáp,hned jsme ho volali zpátky 😀 😀 😀 😀 ,no nevrátil se,tak uvidíme,jestli to něco přinese 😀 😀

kasperli
3. čer 2010

@natulaaa jééééééééééééééééééééééééééééééééééé

mircisek
3. čer 2010

Ahoj, právě jsme se vrátili z genetiky. Hodinu a půl trval pohovor, dvě zkumavky krve a výsledky za 2 měsíce. 😒
Jinak mám dneska termín prvního porodu. ☹
Ovulaci 18DC mám já a s otěhotněním nikdy žádný problém (klepu na dřevo).
Jahůdko, já jsem asi natvrdlá. Ty jsi přišla o miminko?

natulaaa
3. čer 2010

Mirci tak to je super,třeba se už konečně dovíš v čem je problém a v případě dalšího těhu se tomu zabrání,já bych to vyšetření taky chtěla,ale dva měsíce to je teda doba,no ale je to tak bohužel.

mircisek
3. čer 2010

To mi povídej, ale zase mi to vyjde přesně tři měsíce po potratu, takže je to vlastně akorát. 😝

natulaaa
3. čer 2010

Jo to máš super,já se chci taky na te klinice pozeptat,já sice potrtila jednou,tak jsem zvědavá,co mi na to řeknou,já se totiž nebojím,že neotěhotním,to si myslím,že klapne,protože u nás není žádný problém jako zdravotní,ale jen v te cestě,ale mám strach z toho potratu,aby se to zase neopakovalo třeba z nějakého genetického duvodu,tak uvidím co mi řeknou 😒 😒

breberuska
3. čer 2010

mirci, to je teda doba, ale hlavně, že se hledá problém...
já jsem se zítra objednala k dr. bolí mně pravá strana podbříšku čím dál víc a je to taková ostrá bolest, hlavně když sedím a pak vstanu...někdy se mi to "rozlije". tak nevím, nikdy jsem to nezažila a jak furt čtu na internetu různé diskuze, tak jsem doblblá, jestli to není nějaký zánět nebo cysta...prý je to po těch vyvolaných potratech časté... ☹

endie
3. čer 2010

čao holky

já mám ted tk pomalej net teda fofr net 😀 můj pc má tatík omylem jsem smazala všechny fotky malé ☹ tak se je snaží zachránit a manža mi tu nechal notas ale s netem který má pokrytí jenom v Praze (on tam pracuje tak proto) no ale spíš mě tím chtěl nasr...t než pomoct 😠 😀 takže jsem úpln mimo 😀

breberuska
3. čer 2010

holky tady je dneska nějak mrtvo...kde jste všechny? na sluníčku, co 😀 ?!

silvidee
3. čer 2010

Ahojky všem 🙂

natulaaa
3. čer 2010

ahojky no já si pomaličku dneska uklidila terasu,byl tam strašný binec a obrala jsem všechny kytky,chuděrky jsou z těch deštu uplně nanic,tak mi ten den pěkně utekl 😉

silvidee
3. čer 2010

čauky Natu 🙂

natulaaa
3. čer 2010

Silvi čauky 🙂
Holky já jsem tak štastná,že už se do toho brna nemužu dočkat 😵 ,včera tam byla jedná z jiné diskuze a je na tom podobně jako já,muže otěhotnět,má ovulku,pravidelný cyklus,prostě jako já ,ale oni mají špatný spermio a ona dostane na stimulku jen clostil,což je uplně super,já se bála že těch hormonu musí být hodně,ale néé 😵 a my ještě k tomu máme super spermio,tak uleva jako blázen,tím pádem nás to nebude ani tolik stát,já už přišla na to,kdo tak moc doplácí,jen holky,co nemají ovulky,nebo špatný HP a tak,tak za to jsem strašně ráda,samozřejmě na 100% nevím,co dají mi,ale už si to tak skládám,kdyžse porovnávám s jinýma holkama 😵 😵 ,promintě jestli vás tím obtěžuju,já to musela někomu říct 😵 😵 😵 😵

breberuska
3. čer 2010

natu, to je super, pěkně se to u vás všechno rýsuje!

julie123
3. čer 2010

Holky co jste mely samovolny potrat ...jak dlouho jste krvacely? A budete se nekdo snazit hned prvni mesic po potratu? 🙂 Dekuju 😵

kasperli
3. čer 2010

Mircisku, jak jsme šli na tu první genetiku taky to tak dlouho trvalo!!!

natulaaa
3. čer 2010

Juli já měla zamlklý 😔 ,takže já nekrvácela a myzačali po šestinedělí 😒 ,i když příroda to stejně zařídila jinak 😕

mircisek
3. čer 2010

Juli, já jsem taky měla zamlklý, takže jsem nekrvácela. My jsme dodrželi ty doporučený tři měsíce (to prý je kvůli tomu, jak otevírají krček, aby se zase zavřel) a teď je dodržíme taky.
Já vím, genetika trvá vždycky dlouho. U genetiky plodu to trvalo taky dva měsíce. ☹
Lepší jak genetika na onko, ta trvá rok.

fram
3. čer 2010

Ahoj holky,
jahudka, vítej
breber, držím palce,ať ta pitomá mrcha konečně dorazí
julie, já neměla samovolný, musela jsem na revizi, pozor jsme si přestali dávat po druhé mrše a natvrdo se snažit po třetí mrše, ale myslím, že pokud je samovolný, tak se může začít se snažením hned po první ms
natul, ty máš určitě obrovskou naději na otěhotnění a to je super 😉 všechny nás tady předběhneš 😀