• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

25. července 2012 
@sissi26 chi to se mi zdálo už taky :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 ale je to krásný.... :grinning: ted premejslim, jestli jetče na rychlovku objednat ty třricka nejlepsi babicka a nej dedeček a dat jim to pod stromeček :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk a kdy to máš správně dostat?
20. pro 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 už sem to měla dostat...jenze u mě nidky nevís no.. :confounded:
20. pro 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk no vidiš, tak neboj, bude to dobry;)....
20. pro 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 no říkam si, že do soboty to budu snad vědět tutově...
20. pro 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk jo určitěěěě!!!! budeš to říkat rodičům? já zrovna vymýšlím přání pro mamku:grinning: na vánoce to chci říct jen mamce a příští týden máme jít k Dr. tak to pak řekneme malé, protože ta si napsala ježíškovi, že chce sestřičku:grinning: tak ji řekneme, že máme bublinku a že z toho nějaké miminko vyroste:grinning:... no a pak to řeknu i taťkovi:grinning: no pak vlastně asi všem jako v rodině, protože malá to hned vykecá:grinning:
20. pro 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 tak ja du shánet :grinning: :grinning: :grinning: ja bych jim to prave bud chtela dat takhle, kdyz nesezenu, tak koupim capáčky a dudlíčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a v týdnu se objednam k doktorovi...az budu mit silnejsi čáru
20. pro 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 a řeknu...ja bych to nevydrzela :grinning: :grinning: nasim a milanovejm rodicum urcite...ale premejslim komu dal, zas nechci, aby to vedelo moc lidi...kdyby nahodou :frowning2:
20. pro 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning: ty trička by tež byly super:grinning: ty jo ti to přejuuu faaakt:slight_smile: super:slight_smile:...aspoň můžem probírat ranní nevolnosti:grinning:
20. pro 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 vid :grinning: děkuju moc... ja z toho nemohla ani spat...dneska mam jit na pohovor, je mi to uplne u prdele :grinning: :grinning: :grinning: a nevolnosti...na ty sem sama zvedava, pze ja bleju jednou za dva roky a to jeste predem dva dny trpim.. jo hele bereš nějaký vitaminky? :confused:
20. pro 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk no já nebliju ani jednou za dva roky:grinning: takže viš jak:grinning:...ale normlaně mi ani kafe nechutná:grinning: což je divný:grinning: Beru kyselinu listovou:slight_smile: - ale tu jsem brala už předtím:slight_smile: Dr. říkal že to je dobře že to beru,b o se mě ptal jestli něco beru:grinning:....a švagrová od moji kámošky má prý pro mě odložené nějaké vitamíny těhotenské, které ona nedobrala:grinning: prý že mi je dá až je budu potřebovat:grinning: (ještě jsem ji to totiž neřekla:grinning: bo je drbna:grinning: ale už mám choutky, bo má taky malého bobečka teď 2 měsíčního:grinning:)
20. pro 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 no asi vyrazim dneska do lekarny...nakoupim testy a kyselinu :grinning: boze ja bych nejradeji sla pochcat i ten clear blue :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 hele ještě mě tak napadá...že bych udělala přáníčka a napsala bych tam něco jako ahoj babičko a dědečku, jmenuju se bublinka a za devět měsíců vykouknu na svět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning: neznam clear blue:grinning: jo nakup kyselinu, tu jsi měla ale baštit už před!!! :grinning:
20. pro 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 to je takovej ten test, co ti ukaze i jak dlouho si v tom... je drahej teda no... ale asi ho pochčiju
20. pro 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk to jooo:grinning: kolik to stoji?.-D neznam takove vymoženosti:grinning:
20. pro 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 180korun a je to srááááč... ukazal mi že nejsem tehotna... a pritom na tom testu, jak sem ti fotila je uz pekna carka...jak to doschlo
20. pro 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk ty vole:grinning: jsi měla chvili vydržet pár dnů:slight_smile:.,...ale mě se to říká:grinning: testovala jsem dopoledne i odpoledne haha:grinning: nevěř na testy.... po vánocích běž k Dr.;)
20. pro 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk já doufáím, že mi po vánocích dá fotku:grinning: bo teď nedal:grinning: hajzlík:grinning:
20. pro 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 já se spíš nachlastala takhle po ránu víš :grinning: a já sem prutokáč... no mamatest je znamej presnosti, tak budu verit tomu :grinning:
20. pro 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 já chci taky fotku...holka, já sem blb, ale já už mám i výbavičku :grinning: :grinning: :grinning: ted koukam na postylky a premejslim nad kocarkem :grinning:
20. pro 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk buď v klidu, co myslíš, že já furt dělám v práci????:grinning: když tu je nuda:grinning: a dneska jsem tu sama, tak se můžu klidně dívat aniž by mě někdo načapal:grinning: jakože kupovat nic nechci... zatím...:slight_smile:... teď jsem volala do naši ordinace, tak příští týden budou odpoledne a bude tam pan primááááář super:slight_smile:... bo my tam máme ještě jednoho slizouna fuj tajbl, vypadá jak úchyl:grinning: a pak mladou doktorku, tak radši primáře, ten má zkušenosti:grinning:
20. pro 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 uuaaa ted se mi smazal asi prispevek... :fearful: jen doufam, ze to nebude falešně pozitivni kruci...
20. pro 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 a uchyla znam taky... bohuzel
20. pro 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk snad neeee!!!!!.....
no jo co zrobiš, ja ma i uchyla v praci:slight_smile:.... a dneska tu bude jen on - šef:grinning:...bleeeee:-/ achjo... by mi mohl dat pul dne volno:grinning: hihi
20. pro 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 koupim další testy a uvidíme :grinning:
no ja se chystam na ten pohovor...du si je poslechnout, je mi to jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. pro 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 sem zjistila, že to mám kilák od baráku chi... tak po devátej půjdu na procházku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk to máš super:slight_smile: jej tež bych se šla projít:grinning:..... kdyby mě tak šéf fakt chtěl pustit dřív dneska když tu nikdo není:-/.... achjo:slight_smile: bo posledně jak chlapi jeli na akci tak jsem měla dovču, abych tu nebyla sama:grinning:
20. pro 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek