První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 mu řekni, že je ti nějak divně a naznač 😀 ježiš já mám radost... no za chvilku budu muset jit, klouze nam to tu jako sfin, tak at se muzu šourat pomalu

sissi26
20. pro 2011

@lgsk no já mu to chci naznačit až tak v březnu nejdřív!!😀
tak opatrně!!!!🙂 já málem hodila mrchu cestou do tesca, máme před dveřma klouzačku😀

silverskylady
20. pro 2011

@lgsk Ahojky, teda to jsou změny... Jsem zvědavá, jak ti to testování půjde dál 😵 Tak snad ..........
A co pohovor? 😉

silverskylady
20. pro 2011

@sissi26 Koukám, že jsme na tom podobně, u nás v práci taky ani noha... Skoro se tu bojím 😀 Naštěstí volal kamarád, že jede do Prahy, tak zajdem na oběd, tak mě na chvíli vysvobodí... 🙂
A to tu i nějakou práci mam, ale táááákkk se mi do ničeho nechce... Už se prostě transformuju na vánoční pohodu... 😀 😀 😀

sissi26
20. pro 2011

@silverskylady no ja se tu taky rano bala😀
jojo je třeba se přetransformovat - no stress😀

anurev
20. pro 2011

Ahoj holky, chtěla bych se k vám přidat 🙂 chcete mě?🙂
v půlce srpna jsem dobrala poslední Ha, na podzim jsme se s manžou vzali a rozhodli se, že už bysme rádi mimíska🙂 tak jsem se v listopadu začali snažit🙂 ale v neděli přišla sviňa mrcha :(
Chceme tomu nechat volnej průběh...nechci měřit BT ani testova ovu....to až když by nám to dýl nešlo...nechci se z toho zbláznit a upínat se na to...ale to víte všechny, že když něco chceme, jde to blbě na to nemyslet:(
Zvolili sme metodu snažení se co nejvíc🙂 Někde jsem četla, že se doporučuje mít sex ob den a na to jsem četla nějakej článek kde doporučovali sexovat každej den, že pak spermií sice míň (což prý nevadí) ale za to jsou kvalitnější...máte s tím nějaká zkušenosti? jakej na to máte názor?

silverskylady
20. pro 2011

@anurev No jasně že tě chceme... 😀 Tady je každá nově příchozí vítána 😉
A pokud došla, mrcha, tak holt příště... A podle toho, jak popisuješ vaše snažení, tak jste si to pojistili hned na příště 😀 😀 😀
Jak píšeš, tak na tu četnost jsou názory různé, těžko říct, jestli tak, nebo tak. Ale já bych volila zlatou střední cestu, takže si to užít a neuhnat se při tom... 😀
My se s manželem moc nevidíme, takže nemůžeme jít ani tou střední cestou, tak uvidíme. Ale i tak, myslím, že i v tomhle případě to nebude úplně o kvantitě, jako o kvalitě 😉

anurev
20. pro 2011

@silverskylady no my si to právě užíváme, neberem to jako povinnost ale motivaci🙂 on i každej doktor říká něco jinýho...někdo tvrdí že spermijka se musí nechat "uzrát" a proto ob den je ideální a jiní zase říkají, že žádný uzrávání, že to je blbost a že čím dýl tam "leží" tím se víc "kazí"....tak já nevím no:D ale zatim teda volíme taktiku, děláme téměř každej den a s chutí🙂

Ještě sem na sobě začala pozorovat zvláštní věc....Jsem poslední dobou šíleně přecitlivělá...a to tak, že mě tu na koňovi rozbrečí články, nebo i nějaká zpráva v tv....to se mi dřív vůbec nestávalo...a poněvadž těhotná určo nejsem, tak přemejšlím, jestli nemám nějaký poblázněný hormony....no nechcu se vidět, až budu těhu, to budu asi bulet i na pozdrav :D :D :D

lgsk
20. pro 2011

@silverskylady pohovor? hele šaškárna... dva arogantni typci, jeden vyřval nejakou pani, ze mela v ruce mobil.. ale jak... pindy pidny, tak sem šla pryč... zas tak blbe na tom nejsem teda

silverskylady
20. pro 2011

@anurev Je fajn, že vás to motivuje, tak jen tak dál 😀 Já nevím, někdy mi připadá, že čím víc toho přečtu a nastuduji, tak tím víc rozporů nacházím... Takže nic, žádný čtení, prostě to necháváme náhodě. Sice už jsem došla i k ovu testům, ale taky až po několika měsících snažení. Tím se nic nezkazí 🙂
A ty "stavy" můžeš mít možná opravdu z těch hormonů, po vysazení antikoncepce se dějou věci... 😕 To pozoruji i na sobě a to jsem ji vysadila už v červenci. Taky se bojím, co to se mnou pak udělá, když ty větší změny teprve přijdou... 😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 kurna mi dneska furt pada net... ale nevadiii 😀

silverskylady
20. pro 2011

@lgsk Ty jo... Tak to bych měla taky po chuti... A v jakém oboru sháníš práci? Něco konkrétního nebo zkoušíš lecos...? 🙂 Já už teď se bojím toho, až budu hledat práci po mateřský, se svým oborem jsem tam u nás bez šance, takže to bude asi boj zavadit o něco slušného... 🙄 Ale naštěstí to bude ještě za dloooouhoooo....

lgsk
20. pro 2011

jojo a když už sem byla v letu, tak sem zabehla do rossmana, vykoupila jim kosmetiku a mam nakoupeno komplet na vanoce 😀 jojo neni dneska krasnej den? ted vyndam maso a na obedovečeri bude kureci se zeleninkou a rejž...těšíííííííííííííííííííííím 😀

novina
20. pro 2011

@anurev Ahoj, my jsme se taky vydali cestou každý den 🙂 Někdy i dvakrát když je čas a chuť 🙂 Ovu ani BT si neměřím, jestli to má přijít, tak to přijde.

lgsk
20. pro 2011

@anurev vítej 😀 a hodně štěstíčka do snažení

anurev
20. pro 2011

@lgsk děkuju, bude moooc potřeba...

lgsk
20. pro 2011

@silverskylady hele tak nejak ta administrativa, ekonomika... mam statnici z marketingu, bavi me personalistika 😀 miluju lidi... to je proste podle mista no... já pujdu klidne zametat, když bude fajn kolektiv 😀 😀

lgsk
20. pro 2011

@anurev to zvlááádnete 😀 já sem to nejvic hrotila prvni mesic...pak uz to tak nejak opadavalo, ted sem to nehrotila a cekala na MS a vypada to nadějně

silverskylady
20. pro 2011

@lgsk Tak to jsi napsala moooc hezky 😀 Ale snad seženeš něco perspektivnějšího, s dobrým kolektivem 😉

lgsk
20. pro 2011

@silverskylady no ted si myslim, ze uz me nikde nebudou chtit... 😀 ale nevim, jestli to musim rikat... nevis?

sissi26
20. pro 2011

šéf odjel, nohy na stul a topení na plné kule! internet v plném proudu, kupa hroznového vína a hlavně NOTHING DOING!😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja hajam na gauci, mezi perinama a jedla sem...skocim s pesanem 😀 a pujdu obalit posledni darky, jen tu tricetikilovou bednu uz teda nepotahnu 😀

anurev
20. pro 2011

@novina jo tak to si přesně říkáme i my, až to bude mět přijít, tak to prostě přijde....manžel to bere dost s nadhledem a vůbec to neřeší...taky se snažim, ale to víš, su ženská...a když si něco umanu, že to prostě chci 😎 😀 tak to prostě chci🙂 takže se mi moc nedaří na to nemyslet...dokonce jsem se bála, že když přijde mrcha, tak budu zklamaná a smutná...a kupodivu ne, dokonce první co mě napadlo bylo: nevadí, za pár dní se zase začneme snažit. a dokonce se na to těším...ty hormony si se mnou vážně dělaj co chtěj:D
s manžou o tom zklamání a těšení moc mluvit nemůžu, přece jen je to chlap a tuhle mi říkal, že by nerad, aby mi z toho začlo magořit🙂 a tak se bojím cokoliv říct, aby si nemyslel, že už sem se zbláznila:D tak se ráda, že se o to můžu s někým podělit🙂 ani kamarádkám to nechci říkat, nechci nic zakřiknout, kdyby to nešlo...a rodině už vůbec ne...

sissi26
20. pro 2011

@anurev ahoj a vítám tě!... myslím si, o té kvantitě, že není třeba to přehánět, znám jednu paní, která z donucení jde do toho každý den - to se musí znechutit a jejího přítele to brzy určitě taky přestane bavit - tkaže radši jednou za 3 dny, ale v plné parádě🙂

silverskylady
20. pro 2011

@lgsk Já bych to nikde neříkala, jsi v začátku, tak to přece ještě nemusíš ani vědět 😉 A než to začne být vidět, máš po zkušební době......

sissi26
20. pro 2011

@lgsk ja chci taky na gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauč:( to mě doma čeká uklízení a pak ještě mám s kámoškama scuka v ostravě na vánočních trzích, přitom vezmu psa provětrat😀 ale už jen hodinu a padlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa😀

lgsk
20. pro 2011

@silverskylady no právě si taky myslím... 😀 a nikde snad není psáno, že těhotná nemuze nastoupit do prace

anurev
20. pro 2011

@lgsk nemusíš to říkat, ba naopak bych ti radila, to zatajit...nemuseli by tě kvůli tomu vzít... mě teď končí zkušebka a tak jsem se aktivně zajímala o to, co by se dělo, kdybych otěhotněla a zjistila jsem, že nemáme ze zákona povinnost to zaměstnavateli hned nahlásit....on ti ani nikdo nedokáže, že tys to vlastně v tu dobu už věděla... 😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 no ja musim taky uklidit... 😀 a hlavne musim hodne odpocivat, papat ovoce a zeleninku a hladit si brisko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
20. pro 2011

@anurev to je fakt, pže lékař to říct nemuže a já nic nepovím 😀 😀 😀 😀 no uvidime...kazdopadne bych nekam potrebovala jit na 3mesice, abych splnila odpracovanout dobu no...pze mi v tom udelala paseku škola