První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 chi to se mi zdálo už taky 😃 😃 😃
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 ale je to krásný.... 😃 ted premejslim, jestli jetče na rychlovku objednat ty třricka nejlepsi babicka a nej dedeček a dat jim to pod stromeček 😃 😃 😃
sissi26
20. pro 2011
@lgsk a kdy to máš správně dostat?
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 už sem to měla dostat...jenze u mě nidky nevís no.. :-S
sissi26
20. pro 2011
@lgsk no vidiš, tak neboj, bude to dobry😉....
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 no říkam si, že do soboty to budu snad vědět tutově...
sissi26
20. pro 2011
@lgsk jo určitěěěě!!!! budeš to říkat rodičům? já zrovna vymýšlím přání pro mamku😃 na vánoce to chci říct jen mamce a příští týden máme jít k Dr. tak to pak řekneme malé, protože ta si napsala ježíškovi, že chce sestřičku😃 tak ji řekneme, že máme bublinku a že z toho nějaké miminko vyroste😃... no a pak to řeknu i taťkovi😃 no pak vlastně asi všem jako v rodině, protože malá to hned vykecá😃
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 tak ja du shánet 😃 😃 😃 ja bych jim to prave bud chtela dat takhle, kdyz nesezenu, tak koupim capáčky a dudlíčky 😃 😃 😃 😃 no a v týdnu se objednam k doktorovi...az budu mit silnejsi čáru
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 a řeknu...ja bych to nevydrzela 😃 😃 nasim a milanovejm rodicum urcite...ale premejslim komu dal, zas nechci, aby to vedelo moc lidi...kdyby nahodou 😞
sissi26
20. pro 2011
@lgsk 😃 ty trička by tež byly super😃 ty jo ti to přejuuu faaakt🙂 super🙂...aspoň můžem probírat ranní nevolnosti😃
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 vid 😃 děkuju moc... ja z toho nemohla ani spat...dneska mam jit na pohovor, je mi to uplne u prdele 😃 😃 😃 a nevolnosti...na ty sem sama zvedava, pze ja bleju jednou za dva roky a to jeste predem dva dny trpim.. jo hele bereš nějaký vitaminky? =-)
sissi26
20. pro 2011
@lgsk no já nebliju ani jednou za dva roky😃 takže viš jak😃...ale normlaně mi ani kafe nechutná😃 což je divný😃 Beru kyselinu listovou🙂 - ale tu jsem brala už předtím🙂 Dr. říkal že to je dobře že to beru,b o se mě ptal jestli něco beru😃....a švagrová od moji kámošky má prý pro mě odložené nějaké vitamíny těhotenské, které ona nedobrala😃 prý že mi je dá až je budu potřebovat😃 (ještě jsem ji to totiž neřekla😃 bo je drbna😃 ale už mám choutky, bo má taky malého bobečka teď 2 měsíčního😃)
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 no asi vyrazim dneska do lekarny...nakoupim testy a kyselinu 😃 boze ja bych nejradeji sla pochcat i ten clear blue 😃 😃 😃 😃 😃 😃
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 hele ještě mě tak napadá...že bych udělala přáníčka a napsala bych tam něco jako ahoj babičko a dědečku, jmenuju se bublinka a za devět měsíců vykouknu na svět 😃 😃 😃 😃
sissi26
20. pro 2011
@lgsk 😃 neznam clear blue😃 jo nakup kyselinu, tu jsi měla ale baštit už před!!! 😃
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 to je takovej ten test, co ti ukaze i jak dlouho si v tom... je drahej teda no... ale asi ho pochčiju
sissi26
20. pro 2011
@lgsk to jooo😃 kolik to stoji?.-D neznam takove vymoženosti😃
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 180korun a je to srááááč... ukazal mi že nejsem tehotna... a pritom na tom testu, jak sem ti fotila je uz pekna carka...jak to doschlo
sissi26
20. pro 2011
@lgsk ty vole😃 jsi měla chvili vydržet pár dnů🙂.,...ale mě se to říká😃 testovala jsem dopoledne i odpoledne haha😃 nevěř na testy.... po vánocích běž k Dr.😉
sissi26
20. pro 2011
@lgsk já doufáím, že mi po vánocích dá fotku😃 bo teď nedal😃 hajzlík😃
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 já se spíš nachlastala takhle po ránu víš 😃 a já sem prutokáč... no mamatest je znamej presnosti, tak budu verit tomu 😃
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 já chci taky fotku...holka, já sem blb, ale já už mám i výbavičku 😃 😃 😃 ted koukam na postylky a premejslim nad kocarkem 😃
sissi26
20. pro 2011
@lgsk buď v klidu, co myslíš, že já furt dělám v práci????😃 když tu je nuda😃 a dneska jsem tu sama, tak se můžu klidně dívat aniž by mě někdo načapal😃 jakože kupovat nic nechci... zatím...🙂... teď jsem volala do naši ordinace, tak příští týden budou odpoledne a bude tam pan primááááář super🙂... bo my tam máme ještě jednoho slizouna fuj tajbl, vypadá jak úchyl😃 a pak mladou doktorku, tak radši primáře, ten má zkušenosti😃
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 uuaaa ted se mi smazal asi prispevek... 😕 jen doufam, ze to nebude falešně pozitivni kruci...
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 a uchyla znam taky... bohuzel
sissi26
20. pro 2011
@lgsk snad neeee!!!!!.....
no jo co zrobiš, ja ma i uchyla v praci🙂.... a dneska tu bude jen on - šef😃...bleeeee😕 achjo... by mi mohl dat pul dne volno😃 hihi
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 koupim další testy a uvidíme 😃
no ja se chystam na ten pohovor...du si je poslechnout, je mi to jedno 😃 😃 😃 😃
sissi26
20. pro 2011
@lgsk 😃😃
lgsk
20. pro 2011
@sissi26 sem zjistila, že to mám kilák od baráku chi... tak po devátej půjdu na procházku 😃 😃 😃 😃
sissi26
20. pro 2011
@lgsk to máš super🙂 jej tež bych se šla projít😃..... kdyby mě tak šéf fakt chtěl pustit dřív dneska když tu nikdo není😕.... achjo:-) bo posledně jak chlapi jeli na akci tak jsem měla dovču, abych tu nebyla sama😃

Začni psát odpověď...

Odešli