Jak dlouho jste se snažili, než se to povedlo?

nicol244
5. led 2018

ahoj,
chtěla jsem se zeptat jak dlouho jste se snažili o miminko než vám to vyšlo? já jsem totiž už tak trošku zoufalá.....se snoubencem se snažíme od září minulého roku a pořád nic....
děkuji za odpověď

nicolajuhaszova
5. led 2018

Nám to trvalo 9 měsíců než jsem otěhotněla. Úplně jsem se na to upla a když jsem konečně polevila, zadarilo se, když ono na to nejde nemyslet, když si to tak moc přejete. Tak přeji brzké otěhotnění 🙂)

fallingstars
5. led 2018

Jako od září 2017? To by nebyl zatím moc důvod k zoufalství...nám se povedlo třetí cyklus a byla jsem příjemně překvapená, jak to bylo brzy 😉

leymea
5. led 2018

Rok a ctvrt 🙂

petuliss
5. led 2018

Mne to trvalo 8let než se zadařilo.První mimoděložní,ale i tak jsem to nevzdala.Par měsíců na to druhé (to už bylo v pořádku)a po roce a půl znovu a to už bylo hned napoprvé.😂😂 Takže rozhodně nestracejte naději.😊😉

jaja01k
6. led 2018

Nam to trvalo rok, zadarilo se 12. cyklus. Cely rok jsem myslela na to, co kdyz to nepujde, sledovala ovulaci, pocitala plodne dny apod. Pak prislo leto, chystali jsme svatbu, planovali dovolenou a rekonstrukci bytu, koupila jsem si nove kolo... Manzel dostal od moji doktorky zadanku na spermiogram. A ja mu rekla, at s objednanim pocka jeste mesic, ze tomu dame posledni sanci, nez to zacneme resit. A ze vim, ze miminko mit budeme a to bez pomoci lekaru. Na spermiogram manzel nesel, za mesic uz jsem byla tehotna 🙂 Psychika je pekna mrcha a ma vetsi vliv, nez si vetsinou uvedomujeme nebo pripoustime. Nebudu ti radit, at na to nemyslis, protoze vim, jak je to tezke a ze to nejde na povel, k tomu se musi tak nejak dospet. Drzim palce, at se brzy zadari 🙂

treasurka
6. led 2018

Nejdele dva cykly (mame 3 deti).

bielanevesta
6. led 2018

Prvé tehu bolo hneď, takže 1 mesiac. Druhé tehu za 9 mesiacov, s pomocou clostilbegytu, ale skončilo nezdarom. A tretie tehu sa podarilo až keď mala staršia dcéra 9 rokov, takže než sa mi narodilo druhé mimčo, trvalo to 8 rokov...

pajinka333
6. led 2018

Asi půl roku. Přestala jsem se snažit a nechala to tak, že až příjde tak příjde a zaměřila se na něco jiného a vyšlo to. ☺

pavlinar
6. led 2018

Půl roku. Zas tak moc jsme se nesnažili, jen vysazená HA. Ale je fakt, že už chvílema byla nervozní, aby se zadařilo. A zadařilo se v létě, když jsem si řekla, že na to kašlu, a aspoň si užiju super léto bez omezení. A na podzim to když tak nějak začnu řešit..

martulka6188
6. led 2018

13 mesicu. Zrovna jsem se zacala soustredit na profesni zkousky, co jsem mela pred sebou, misto na miminko a v tom to prislo. A jeste k tomu to muselo byt uplne mimo domnele plodne dny 🙂

linusha
6. led 2018

My začali teď v lednu 4. rok. A nevzdáme se 🙂

alexkisss
6. led 2018

My se snazime od brezna 2017 a zatim nic ale nevzdavame to vime ze se povede

rory_g
6. led 2018

Poprvé jsem otěhotněla 3 měsíce po vysazení HA, skončilo to zamlklým. Potom 10 let, chodili jsme i do CAR, podstoupili umělé a nakonec vyšla inseminace. Druhý syn byl počat přirozeně po 4. letech - nijak jsme se nechránili - jsem přece neplodná 😀

aimer
6. led 2018

Tři měsíce 🙂 ale to jen proto,že jsme se domluvily,že už by to chtělo druhý,ale nechaly jsme tomu volný průběh,že až to přijde,tak to přijde 🙂

zerog
6. led 2018

Poprvé i podruhé hned pokaždé tak, že jsem byla v klidu a nehrotila, byl čas, v obou případech jsem i myslela, že až déle třeba, že jen pomalu začneme.

apple_tree
6. led 2018

Zacali jsme se snazit loni v unoru. Takze ted uz to bude rok. Zrovna vcera dorazila ms. Na konec ledna uz jsem objednana k doktorovi a zacnem to resit, hlavne kvuli veku, je mi ted cerstve 33. Ze zacatku jsme to snazeni dost hrotili, od podzimu tomu uz nechavame volny prubeh, nic jsme neresili, jen pritel bere porad selzink, ale stejne se nezadarilo. A cyklus mam pravidelny 29 dnu jako hodinky.

markethy235
6. led 2018

V dubnu se budeme snazit uz 2.rok, zaroven v dubnu budeme rok vedeny v CAR. Ale nevzdavame se a verime, ze letos se dockame a zadari se 😍

elenadavis
6. led 2018

My jsme se snažily 4 měsíce 😉 Hodně my pomohlo plánovat svatbu, přestala jsem na to tak myslet a ono to opravdu vyšlo.😍 Přeji hodně štěstí a trpělivosti 🍀

niki1107
6. led 2018

@nicolajuhaszova To je prave ono - jak se ti podarilo polevit? Sama to vim, ze psychika je mocna, ale prijde mi, ze to nejde vypustit 😐. My se snazime od cervna minuleho roku, predtim jsem 11 let brala antikoncepci. Cloveku z toho hrabe...

sofinka84
6. led 2018

Snažili jsme se rok a půl. Pak jsem nás objednala do CARu a druhý měsíc jsme už věděli kde je problém a já otěhotněla.

pikl
6. led 2018

Nám se zadařilo po měsíci, což vzhledem k mé nepravidelné MS bylo nečekaně rychlé. Přeji, ať se miminko brzy podaří

laurinka2016
6. led 2018

Nam to trvalo tri roky

cosimamvybrat
6. led 2018

Prvni dite 2. mesic, druhe hned napoprve

jaber
6. led 2018

Nám to šlo tak nějak samo... 😀 Jsme se s manželem dohodnuli, že se pokusíme o miminko - že to může nějakou dobu trvat a tak.. No a já tou dobou byla už těhotná 😀

lola88
6. led 2018

My se snažili 8 měsíců, ale v prosinci jsem to nějak vyhodila z hlavy, neupínala jsem se na to tak moc a ejhle....našla jsem // na tt 🙂 Tak přeji, ať to brzy vyjde 😉

annebebek
6. led 2018

Vyslo to 4.cyklus od zacatku snazeni, ty predchozi nebylo moc dobre nacasovani 😊

pajule88
6. led 2018

Cca 3,5 roku. Máme za sebou bohužel zamlklé těhotenství (po ET), 2x biochemko (přirozeně + KET). Teď jsem v 10tt a zatím snad dobré (po 2. KET). Jinak už 3 roky jsme v péči CAR.

sunnurse
6. led 2018

První těhotenství přišlo po dvou letech. Hormony ani nic podobného mi nepomohlo, až maliník tinktura a homeo. A druhé přišlo cca tři čtyři měsíce po obnově cyklu, čili rok po porodu.

bylinka36
6. led 2018

4 mesice, jsem zvedava jak nam to bude dlouho trvat ted...

dzogobela
6. led 2018

Jako od zari 2017? Tak to je v poho ne? Nam to trvalo pul roku...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru