Snažíme se s jedním vejcovodem, pojďme se podpořit

maice
21. pro 2017

Ahoj, hledám spřízněné duše, co se snaží o mimino po mimoděložním těhotenství, bez jednoho vejcovodu. My přišli o miminko v listopadu. Pojďme se povzbudit a podpořid...ať v tom nejsme samotné.

janushtek
21. pro 2017

Po mimodeloznom tehot. mi vzali cely vajecnik v r. 2012, dnes mam syna 2mesiace, bez asistencie, na prvy sup :D Antikoncepci som nikdy nebrala.

maice
autor
21. pro 2017

@janushtek Ja ted jen doufam... pravy vejcovod je fuc...byla to dominantni strana...

janushtek
21. pro 2017

Taky mam preč pravý, aj vejcovod aj vaječník, nikdy som neriešila ze by som mala mat problém počať. Syn nebol v plane bola ta najkrajšia náhoda, ako vždy je treba hodiť hlavu do pohody a užívať si to ;)

1306
28. pro 2017

Jsem na tom podobne, pred rokem potrat v 7rr a leton v unoru mimodelozni, vzali mi pravy vejcovod...Zatim se nedari. Tak nevim, jak dal ☹ Ztracim trochu nadeji ☹

sarivojvodova
28. pro 2017

Holky jdu Vás podpořit! Vzali mi levý vejcovod po mimodeloznim a do 2 let jsem porodila dvě děti. Přestante na to myslet a ono to peijde! Jde to. Myslím na vás 😘💕

luci_ela
28. pro 2017

Holky nebojte. Snažili jsme se o mimi 3 roky, podle mého bývalého gynekologa jsem byla v pořádku. Bohu6el jsem jednou v práci zkolabovala a v nemocnici my zjistili nezhoubný nádor na pravém vaječníku. Bohužel byl velký a musely mi odebrat vaječník i s vejcovodem. K tomu byla zjištěná rozsáhlá endometriosa. Nastaly 2 roky léčby endometriosy a minulý rok jsem otěhnotněla. Sice jsem o mimi v 7 tt přišla, ale v prosinci se nám zadařilo znovu a teď máme krásnou a zdravou holčičku, které jsou už 3 měsíce pryč ❤️ A tím vám jen chci říct, nezoufejte a věřte, že se zadaří. Takécjsem byla zoufalá po tolika letech snažení(celkem 5let) ale dočkaly jsme se a vy budete jednou taky držet ten svůj uzlíček štěstí. Držím pěstičky ať se vám zadaří co nejdříve 👶❤️

mendy84
29. srp 2019

@1306 já sem na tom stejně už 3 roky se snažíme a nic

mendy84
29. srp 2019

@sarivojvodova jo nemislet to nejde

luciebelohradska31
29. srp 2019

Ahoj taky se snažím teprve druhým měsícem tak snad se brzy zadari

vkatu
30. srp 2019

Ahoj v říjnu 2018 jsem měla mimodelozni, byl mi odebrán pravý vejcovod, v lednu 2019 jsem samovolně potratila v 5tt a nyní jsem v 23tt a čekáme zdravou holčičku 🙂 urcite se zadari!!!! 🙂

ajulamamula
30. srp 2019

2015 mimodelozni. Pravy vejcovod pryc.. do 2017 nic.. pak chromopertubace a hned po ni //... bohuzel v 6tt konec..
A takhle prakticky co 4 mesice. Zpozdeni //,pozitivni krev a pak konec. Ale u me to bylo i dalsima přidruženýma nemocema jako hyperlipoprotenemie a endometrioza..Diagnoza infertilita a sterilita.... jedina moznost IVF. Celkem 4 prirozene otehotneni a 4x konec v 6tt..
Vztah to bohuzel po poslednim potratu na jare 2018 neustal..
Nicmene v lednu 2019 jsem zcela neplanovane a prirozene otehotnela s novym pritelem a za 6tydnu mam TP.. Nevzdavejte to 😊👌🏻

luciebelohradska31
30. srp 2019

@ajulamamula wow gratuluji máš u mě velký obdiv

romanazi
30. srp 2019

Také jsem po mimoděložním těhotenství přišla o levý vejcovod a po 6 měsících snažení těhotenství přišlo... a ten výsledek těhotenství - naše malinká/veliká, už půjde v pondělí do školy! Posílám podporu, nevzdávejte se!

hanny1994
30. srp 2019

V roce 2015 mi vzali vejcovod pravy z duvodu mimodelozniho, tri mesice po operaci jsem otehotnela s ted uz 3,5 letou dcerou, minuly rok jsem bohuzel potratila v 9 tt ..Cekalo nas ted ivf a svete div se, zacinam 21 tt s dvojcaty a prirozene, takze hlavu vzhuru!!! Me moc pomohl gynex, kontryhelovy caj a delani ovulacnich testu

mendy84
30. srp 2019

@romanazi já mám to sami ale snažíme se 3 roky a zatím. Nic

hanach93
30. srp 2019

letos v březnu mimoděložní s odebráním jednoho vejcovodu s vaječníkem teď jsem v 7 týdnu 🙂

2hanah
30. srp 2019

@ajulamamula Tak to je naprostà bomba, hrozně Vám to přeju a tak ráda tady čtu a musím říct, že už jsem se s tím taky setkala, známá 5 let snažení a nic, vyměnila partnera a za rok přirozeně těhotná.

2hanah
30. srp 2019

Holky, mně taky diagnostikovali mimoděložní, dnes je mu skoro 12 roků a jmenuje se Honzík - doktoři se tehdy sekli🙄

luciebelohradska31
30. srp 2019

Krásně se to čte holky já jsem po mimodeloznim tři roky ale az ted se snažím zatím druhým měsícem doufám že i mě se podaří otěhotnět

kikimaruska
30. srp 2019

Ahoj. Také se k vám přidám. Dnes jsem 15 dní po mimideložním těhotenství v 6tt. Odebrán byl levý vejcovod plus kyretáž dělohy. Jsem úplně na začátku, ještě ani snažit se nesmím... Tak snad nám to pak dr.posvětí....

marcelina14
31. srp 2019

V listopadu 2018 jsem přišla kvůli mimoděložnímu o pravý vejcovod. A v lednu 2019 jsem hned otěhotněla, teď jsem ve 34.týdnu 🙂 Dokonce mám od doktorky potvrzeno, že jsem otěhotněla z pravé strany, zdravý vejcovod si to vajíčko stáhl. Byla jsem v tom cyklu na kontrole a doktorka mi dělala folikulometriii, dozrával na pravé straně 🙂
Takže hlavy vzhůru a držím palce, ať se všem brzy zadaří 🍀

mijecka
31. srp 2019

Ahoj, já byla těhotná dokopy 5x, antikoncepci jsem nebrala, 1 tehu netlouklo srdíčko,2 se povedlo a kluk má 8 let, pak zase 3 bez srdeční akce, 4 bylo mimoděložní- brali levou stranu, a nakonec 5x a dcerka a jde do školky v září, do toho srůsty, porod sekci první i druhý, obrácená děloha....vím že je to těžké ale nemyslet na to, oni nervy a stres pracuje ...

sjsjsjsj
31. srp 2019

Sestra byla na mnoha umělých oplodnění, mnoho let se snažili, až se jednou povedl, ale bohužel mimodelozni. Přišla o vejcovod, hned na to chytla slepak. Přišla úplně o naději a šířila se s tím a pak najednou má 2 zdravé děti přirozenou cestou. Porodila je ve stejný den, jen s dvouletým rozestupem.

mendy84
1. zář 2019

@sjsjsjsj mně taky braly slepak

adenka84
1. zář 2019

Ahoj ja jsem pet tydnu po mimodeloznim. Prvni MS mam za sebou. A uz opet snazime. Jsem sice po laparotomii mela bych tomu dat vic casu, ale kdo vi co bude a kdy se zadari. Jestli se vubec zadari.

sjsjsjsj
1. zář 2019

@mendy84 hlavní je na to nemyslet, všechno bude snazší 🍀🍀🍀🍀🍀

mendy84
1. zář 2019

@adenka84 já to taky tak mněla a zatím se nedaří

mendy84
1. zář 2019

@sjsjsjsj jo to právě nemislet to nejde

adenka84
1. zář 2019

@mendy84 ahoj také jsi byla operovaná z vitální indikace (tedy buď a nebo) a také jsi masivně krvácela a podávali tě transfúze? Zatím jsem v diskuzích a někoho takového nenarazila. Jak dlouho jsi po operaci?
Máš už dětičky?
Já mám dvě děti, obě za pomocí CARU. Nyní se po 12 letech podařilo přirozeně, ale bohužel to dopadlo jak to dopadlo.
Byla to má 6 operace břicha. Prim mě řekl, že otěhotnět klidně mohu. Ošetřující lékařka taktéž, po první MS prý klidně můžeme.
Ale můj gynekolog je jiného názoru. Dle něj je další těhu velké riziko. Obává se opakování GE. Těhotenství by bylo extrémně rizikové. (ale rizikové těhotenství jsem měla i ty dvě předchozí a vše dobře dopadlo) Taktně mě naznačil, že na další těhu jsem stará. Ne věkově, ale co se mého těla týče. Obě děti mám CS takže i třetí by automaticky bylo CS. Nedoporučuje mě to a naznačil, že ani moc šanci stejně nemáme :(
Všichni lékaři jsou ze stejného pracoviště. A přesto mají odlišné názory.

mendy84
1. zář 2019

@adenka84 já ešte děti nemám