• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Za jak dlouho po revizi dělohy jste otěhotněly?

18. ledna 2017 
Ahoj holky, prodelala jsem revizi delohy po zamlklem tehu a rada bych vedela, za jak dlouho jste se znova zacali snazit a za jak dlouho se pak zadarilo... Diky.
5. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikov82 ahojky je mi líto co tě potkalo :frowning2: já měla MA předloni 3.11.2008 :frowning2: a hned 9.3,2009 se nám podařilo takže po 3 měsících jsme do toho šli a povedlo se :slight_smile: a 2.11 .2009 jsme porodila Sofii :wink: držím moc palečky at se brzo zadaří je to smutné ale přebolí to....počkala bych 3 ms A HURÁ DO TOHO :sunglasses:
5. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikov82 na revizi jsem byla 22.2. 2010, snažit jsme se začali po 3.mrše, v neděli čekám čtvrtou a modlím se, aby nedorazila. Bohužel už cítím příznaky ms :frowning2:
5. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dva měsíce po revizi jsme počkali a otěhotněla jsem plánované třetí cyklus nechráněného styku.
6. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já nečekal, všichni mi říkali, že tělo vědělo proč to miminko zastavilo. :frowning2: A tak já jsem si říkala že tělo zase bude vědět kdy je na mimnko připraveno! :wink: Dohodli jsme se tak s manželem, a hned po první bezproblémové MS jsme tomu nechali volnej průběh. Jinak MS přišla přesně 28 dní po revizi- podle mě známka toho, že je vše tak jak má!! No a druhou MS jsem už nedostala měli jsme //. :grinning: No a dnes mám doma skoro půl ročního Matýska!! Ono se říká, že po revizi je ženská jako ,,pohnojená" že to pak jde rychle!!! Tak přeju ať vše dopadne dobře a brzo máš ty vysněné // :grinning:
6. črc 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Po revizi jsme počkali tři cykly a pak se to povedlo napoprvé :slight_smile:.
6. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na revizi jsem byla v prosinci, začali jsme se snažit koncem února po 2.MS a otěhotněla jsem půl roku po revizi :wink:
6. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
4.10.2008 - zamlklé těhu a revize dělohy, únor 2009 - potvrzený sedmý týden těhotenství :wink:
6. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
První těhu v Květnu roku 2008 dva měsíce na to revize a přesně za rok 2009 další těhu :wink: Ale snad půl roku po revizi jsme se nesnažily.
6. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já měla MA duben 2009 a otěhotněla jsem v listopadu 2009 takže po 7 měsících. Já bohužel měla cyklus po revizi rozhozený dr. mi nasadil Clostilbegyt a po něm jsem hned druhý měsíc otěhotněla. A jak psala vendulasy, tělo samo ví kdy je připravené. Někomu to trvá dýl a někomu kratěji je to opravdu individuální. Tak hodně štěstí :slight_smile:
7. črc 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na revizi 21.10.2008 (MA ve 12. tt), první snažení bylo v lednu 2009, v únoru jsme měli nesnažící pauzu a v březnu se zadařilo. A malá je opravdu dáreček, je nar. 24.12.2009 :dizzy_face: . Držím palce ať se vám brzy zadaří :slight_smile:.
7. črc 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mikova, je to asi dost individuální. Nejčastěji se říká počkat 3 ms. Já měla první MA v červnu 09 (11.tt). Po revizi jsem otěhotněla hned po první ms, která přišla za 37 dnů. Tentokrát to byly dokonce dvojčata, ale bohužel v 9.tt opět MA :frowning2: Na další těhu jsme raději počkali 4 ms a zatím ťuk ťuk, rosteme a kulatíme se :slight_smile:
7. črc 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ...po první revizi jsme si dali 2 MS pauzu, za další 4 měsíce jsem znovu otěhotněla, ale opět MA a za další 3 MS jsme šli na IVF a jsem v 17. týdnu :slight_smile:
7. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se to povedlo hned 1.cyklus po šestinedělí. Ale nějak extra jsme se nesnažili.
7. led 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja potratila v 8tt v cervenci 2011 samovolny potrat a pauzu bez styku jsme dodrzeli cca 14 dnu MS po revizi naprosto v poradku i zhojeni, mela jsem doporuceno 6mesicu bez otehotneni zacali jsme se pokouset v unoru 2012 a zatim nic :confounded: :confounded: :confounded: ted cekam mrchu tak doufam ze tentokrat uz fakt nedojde a dockame se konecne miminka .. mate nejakou radu co bych mela dlabat atd aby se nam zadarilo?? dekuji:slight_smile:
9. led 2013 v 18:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
známá otěhotněla hned 3 měsíce po revizi...
9. led 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, po třech měsících, následné kontrole u Dr. a ujištění, že je vše OK a znovu se povedlo úplně na poprvé :wink:
9. led 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, ted jsem 2 a půl měsíce po revizi v 6tt. menzes jsem dostala cca 4 týdny po zákroku a od té doby se snažíme mám za sebou už třetí menzes ale pořád nic. jsou to strašně dlouhé dny čekání. máme doma již 2 letého chlapečka a přirozenou cestou nám to trvalo asi 5 měsíců než jsem zapadla, tak samo to bylo i druhého pokusu a uvidíme jak to bude ted. holky hlavu vzhůru tělo si samo řekne co je pro něj dobré,pokud dojde k tomu špatnému něco prostě nebylo v pořádku a vždy je lepší když se to stane co nejdříve než třeba kolem 20tt,je to vše o psychice a my se s tím musíme v sobě poprat. sama vím že je to jako na houpačce jednou se cítíme lépe a říkáme si asi to tak mělo být ale jindy je nám to zase líto a říkáme si proč zrovna já,v dnešní době revize není nijak nebezpečná,tělo se dá celkem rychle do kupy a je připraveno na další těhotenství Smile jen to někomu trvá kratší dobu a jinému delší dobu,proto nevěšte hlavu ono se to určitě podaří,důležitá je také opora v rodině a hlavně to trochu vypustit z hlavy...vše je o psychice. držím všem co nás toto potkalo palce at se to co nejdříve povede. Smile
14. led 2013 v 15:28  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja jsem otehotnela po revizi ten 3. mesic, ale mezitim prodelala zanet cipku a tak to tehotenstvi bylo slabe a brzy skoncilo. Jednodusse se telo jeste poradne nedalo dohromady. Takze ty 3 mesice bych opravdu brala jako minimum, i kdyz je to individualni :slight_smile: ted se zaciname snazit opet tak snad se zadari, drzim palce i ostatnim :slight_smile:
20. led 2013 v 15:38  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
po revizi jsem čekala 2MS a povedlo se to až 4tý pokus :slight_smile:
20. led 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My otěhotněli znovu za půl roku :wink:.
20. led 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
za 3 mesice a vyslo to :slight_smile:
20. led 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na revizi ze stejného důvodu. V nemocnici mi řekli, že máme čekat rok :angry: Moje gynekoložka řekla, že půl bohatě stačí, 3 měsíce po zákroku mi dělala kontrolní ultrazvuk, vše bylo ok, doporučila ale toho půl roku počkat..no nevydrželi jsme a 4 měsíce po revizi jsem otěhotněla hned na 1. pokus :wink:
20. led 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já otěhotněla cca 5 měsíců po prvním porodu, skončilo to v 10 tt zamlklým těhu. Už je to půl roku a teprve teď jsme se začali snažit a nijak to nehodláme hrotit. Myslím, že tělo by si mělo v prvé řadě odpočinout aby to nedopadlo stejně. Takže za mně, pokud nejsi fanatická snažilka, tak to nech na přírodě:slight_smile:
20. led 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na revizi jsem byla loni na začátku března a v půlce srpna jsem pak znovu otěhotněla - čili za pět měsíců - nečekala jsem déle i díky tomuhle článku - http://ona.idnes.cz/otehotnet-muzete-hned-po-potratu-je-to-dokonce-vhodnejsi-pz1-/zdravi.aspx?c=A100826_110231_zdravi_pet
20. led 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja to zkusim hned dalsi mesic...
20. led 2013 v 17:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky, já byla na revitzi v 9.tt.. V pátém týdnu šestinedělí jsem dostala menstruaci a teď mám jít ještě na kontrolu po měsíčkách k doktorovi. Nejsradši bychom se s manželem snažili o mimi už po této 1. menstruaci. Ale raději počkáme ještě jednu a pak se taky začnem snažit.
22. led 2013 ve 03:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tři měsíce po revizi jsme tomu nechali volný průběh a hned napoprvé to vyšlo :slight_smile:
22. led 2013 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já 22.3.2011 potratila ve 12 tt, 23.3.2011 jsem byla na revizi a porodní bolesti my začaly 22.3.2012 a Madlenka vykoukla na svět 23.3.2012. Takže já otěhotněla 3 měsíce po revizi, nevydržela bych čekat dýl - my vlastně dodrželi jen šestinedělí. Přeji ať se brzy zadaří:slight_smile:
22. led 2013 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nám se to povedlo po necelých 3 měsících a vyšlo to.
15. únor 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já otěhotněla po 5měsících snažení,poté v 7tt samovolný p.dnes je to 7měsíců od revize a stále nic :unamused: a snažíme se vlastně 1měsíc od revize...
21. led 2014 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek