Špatné těhotenství i po revizi?

demukla
12. lis 2016

Dobrý den holky, treba uz ta diskuze na mou otázku probíhá, ale neumím v tom tady moc hledat... zajímalo by me jen, zda-li jste tu některá , co prodělala revizi po zamlklem těhotenství a při dalším otěhotnění potom jste potratilA znovu?Nebo těhotenství proběhlo uz v poradku? A za jakou dobu jste se začaly opět snažit ? Myslim po te prvni revizi.... děkuji

kalutedi
12. lis 2016

My jsme počkali na další menstruaci a pak jsme se snažili dál. Podruhé už bylo všechno v pořádku.

misao
12. lis 2016

První těhotenství 2009/10-bez problémů, další 2015 -duben MA v 10tt.První ms došla po 8 týdnech a hned to vyšlo. Ale znovu MA v 10tt. Vyšlo nám to až v únoru letošního roku, první cyklus "snažení". Do té doby jsem se dávala do kupy fyzicky i psychicky.

demukla
autor
12. lis 2016

@misao tak jeste ze to dopadlo , gratuluji... me to prave děsí, zjistit ze bych musela znovu ... nevíte proč se to tak stává?

versy
12. lis 2016

První tehotenstvi 02/2014, v 7tt spontánní potrat. Druhé 09/2014, v 9tt zamlkly potrat. Pak pauza, genetika.. Třetí těhotenství 02/2016, opět v 9tt zamlkle. Poté vyšetření na hematologii, imunologii, endokrinologii. Zjištěna snížená funkce štítné žlázy, od srpna hodnoty v poradku ale další tehu se zatím nedaří 😳

misao
12. lis 2016

@demukla po druhém neúspěchu mě poslali na hematologii, kde nic nenašli, se štítnou žlázou jsem se léčila už před prvním MA a kompenzace hormonů byla v pořádku. Tak závěr byl 2 špatné a nesouvisející náhody. Nikdo neví, proč se to stane, bohužel to tak prostě je....Spoustě holčin, co si také prošly revizí se podařilo hned další těhotenství 😉

crown
12. lis 2016

Poprvé revize 12/2015,pak spontánní potrat asi 6 týden v 04/2016,teď probíhající těhu a snad už konečně úspěšně 😉

prostejina
12. lis 2016

Já zamlkle prosinec 2015, počkali jsme dvě menstruace a třetí už nedorazila. V unoru pozitivní test, a ted se nám 1.11. narodila naprosto zdravá holčička 🙂 cely těhotenství jsem byla uzlicek nervů, hrozně jsem se bala, aby se zas něco nepokazilo. Pořídila jsem si i angelsound... Drzim palce 🙂

prostejina
12. lis 2016

Jinak jak tu píší ostatní - jakmile jsem otěhotněla znova, šla jsem si nechat nabrat štítnou a mela jsem spatny hodnoty. Hned jsem začala brát léky a dr mi dala i utrogestan (preventivne). Možná to byla příčina prvního nezdaru.. Ma to tak dost zen :-/

lucinka58
12. lis 2016

Já první těhotenství zamlklé v 9tt, poté měsíc pauza a další už jsem byla těhotná a donosila zdravého syna. Třetí těhotenství znovu - tentokrát spontální potrat v 6 tt a teď čekám a doufám, že to další co je v bříšku bude v pořádku 🙂

alicie_k
12. lis 2016

První těhotenství anembryomola, revize 12/2015.
Pak přelom leden/únor 2016 biochemické těhotenství - potvrzeno z krve.
Třetí těhu 7/2016 opět biochemické - potvrzeno z krve.
Teď jsem ve 12.tt. a zatím vše v pořádku... A měla jsem od začátku léky (Utrogestan, čínskou medicínu, Fraxiparine...). Čekáme na 1. screening a doufáme 🙂

medulinek
12. lis 2016

Prvni tehu v poho a pak 6/15 anembryomola,revize, 11/15 zamlkly potrat, 4/16 opet zamlkly potrat,vse po IUI

demukla
autor
13. lis 2016

Teda to jsou věci u některých z vas 😞... ja mela 5/11 spontánní potrat, pak 11/2013 syna císařským řezem a ted v říjnu zamkle tehu, tak se trochu bojím , aby uz to zase dopadlo! Ja si furt myslela ze jak je to dole jakoby pohnojeny, tak uz to bude vse v poradku a nemůže se uz nic stát 😕...Ale stává se to ... versy- tobe přeji ať uz to konecne vyjde a je vse v poradku...😊

demukla
autor
13. lis 2016

@prostejina 1.11, akorát tedy 2013... to se mi narodil syn 😄... byl planovane, tak vám moc gratuluji😉

nutricnihodnota
13. lis 2016

@demukla My začali zkoušet po šestinedělí a zadařilo se ve třetím měsíci. Zatím vše OK. Sestřenka začala zkoušet po půl roce a po 10 měsících to vyšlo ( není úplně zdravá a bere léky, které trochu komplikují otěhotnění). Momentálně je s těhotenstvím měsíc za mnou a zatím vše OK.

hribek
13. lis 2016

Ahoj, ja mela zamlkly tehu 3x z toho 2x v jednom roce, tedkom sem zjistila // na testu tak doufam ze to konecne uz vyjde

yerry
13. lis 2016

@demukla ahoj. Prvni ZT bylo v rijnu 2010, nasledovala revize. Pak jsem v dubnu 2011 objevila // na testu a v prosinci se nam narodila dcera. Dalsi tehu opet nedopadlo - ZT v cervnu 2014 a revize. Cekani bylo dlouhe ale v dubnu 2016 se objevily // na testu a ted mo zbyva cca posledni mesic 🙂

demukla
autor
13. lis 2016

@hribek teeeeda 3x 😳To jde jo? Moc přeji, ať uz to konecne vyjde!... dítě jiné nemáte?

medulinek
14. lis 2016

@hribek mela jsem to uplne stejne - v cervnu a listopadu loni a aby toho nebylo malo, tak letos v dubnu znova. A ted se jen modlim at uz to vyjde

hribek
14. lis 2016

@demukla
@medulinek mame 5,5letou dcerku, chteli jsme dalsi a zatim to nevychazelo, ja mela kveten rijen 2015 a letos cervenec. minulou stredu jsem mela dostat MS, ale zatim carka na testu sili tak doufam ze tedkom uz to dotahneme. Jinak hematologii mam v poradku a cekam nekdy na prosinec jak bude genetika. Snad to nic nebude, treba jen blba shoda nahod....

medulinek
14. lis 2016

@hribek a my mame 4,5 letou holcicku,ta sla sama,ani jsem sii nevsimla,ze jsem tehu,u nas teda problem jak v imuno tak i lehcec na hematologii,takze ted rano misto snidane do sebe nacpu kilo prasku,pichnu injekci a doufam. jednou se to prece zlomit musi.

hribek
14. lis 2016

@medulinek tak to drzim pesti, ono nekdy je lepsi vedet ze je nejakej problem pokud se da resit a ne ze to mam jen v hlave, to je pak horsi ☹

demukla
autor
14. lis 2016

Holky stejne je to nespravedlive 😡... někdo po dítěti tak touží, snaží se pro to udělat vsechno správně a pak nic😰.!!! Někdo se otre o trenky a ma hned zdravé dítě, které ani nechce atd... 😞.. to je smutne

medulinek
14. lis 2016

@hribek to kazdopadne,půrotoze z hlavy si to nevyhodis a cim vic si budes rikat,ze na to nemas myslet,tim to bude horsi

hribek
14. lis 2016

@medulinek jo no uz sem si rikala ze bych klido zasla i k psychologovi si popovidat. Vedomne na to nemyslim ale podvedomi to je mrcha😞

fialovakobyla
15. lis 2016

@misao ahoj, moje kamarádka si prošla asi třemi potraty a nakonec se přišlo na to, že problém je v krvi. Dělali jí testy už dřív, ale ten problém s krví se vždy objevil až v momentě, kdy byla těhotná. Neznám přesný název, ale byl to problém s hustotou krve. Při otěhotnění jí měla příliš hustou, ale když těhotná nebyla, tak krev byla v pořádku a proto se na to přišlo až později. Teď už se taky dočkala a má zdravé miminko 🙂

lucijejeje
15. lis 2016

Ahoj holky, dneska jsem byla po týdnu u Dr., na UTZ viděla jen gestační váček a hodnota hcg jenom 390. Minulý úterý 200. Dr. mi řekla, že mám přijít v pondělí a že znovu vezme krev. Jedná se tedy o zamlklé těhu? A v pondělí mě čeká už jen potvrzení a nástup na kyretáž? Děkuju, jsem z toho špatná :(

medulinek
15. lis 2016

@lucijejeje nerada davam plany nadeje,ale hcg by melo stoupat dvojnasobne co dva ax 3 dny,takže to uplne nejlip nevypada,ae kdovi,musis cekat :-/

demukla
autor
15. lis 2016

@lucijejeje mohu vedet v jakem jste týdnu? S přesně jak píše medulinek- nechci strašit, ale zase vám nechci delat naděje...

lucijejeje
15. lis 2016

@demukla podle posledni MS by to melo byt 6+3,ale Dr rikala ze to bude spis 5+3

demukla
autor
16. lis 2016

Tak jestli je to takto brzy, tak naděje plodu , ze se objeví tam je 😉... myslim na vas