Za jak dlouho zabere Clostilbegyt?

misutka007
5. únor 2011

Mám dotaz týkající se užívání clostilbegytu. Moje doktorka mi ho předepsala na pět dní a to od 5.dne MS. Takže mi vychází, že ho doberu 10.den cyklu. Nepozvala mě na žádné vyšetření, jestli dochází k ovulaci, mám to prostě zkoušet. Chci se zeptat na vaše zkušenosti s tím za jak dlouho po dobrání léku může k ovulaci dojít. Měřím si sice BT, ale i s tím mám celkem problém. Téměř celý cyklus je teplota nad 37°C. Doktorka mi řekla, že to dělám špatně, že to není možné, že bych musela být už těhotná. Vyměnila jsem teploměr a poctivě dodržuju hodinu, ale pořád je teplota vysoká. Takže nepoznám, jejsli u mě dochází k ovulaci a hlavně kdy. Proto můj dotaz ohledně možného načasováné tulení? Moc děkuji 🙂.

luska__
20. bře 2017

@boure888 ani jedno. utros až po otěhotnění, jelikož jsem odlítala na 3 týdny na dovolenou

pasteta
20. bře 2017

@boure888
Nejdříve jsem brala pět dní Clostík a pak jsem si jeden den musela sama píchnout injekci pregnylu.Tři dny po té injekci jsme měli nařízeno snažit se každý den.

boure888
20. bře 2017

@pasteta to je zklamání,ale do třetice všeho dobrého a co dál se bude dít?Já mám pregnyl poprvé...

boure888
20. bře 2017

@pasteta já to měla také tak,tak doufám tiše...a dala mi utrogeston na udržení ..tak snad to výjde🙂

pasteta
20. bře 2017

@boure888 Tyhle pokusy jsou dva a ted chce třikrát zkusit inseminxaci. Když ani tohle nevyjde, tak nezbývá nic jiného než umělé oplodnění. Do toho se mně ale vůbec nechce, kvůli zdraví, vedlejším účinku atd. Ale pokud mně nic jiného nezbyde, tak jiná možnost není.Takže u tebe se zadařilo a ted jen čekáš, jestli to dobře dopadne?

boure888
21. bře 2017

@pasteta zatím čekám po pregnylu a doufám tiše,

makyna91
23. bře 2017

Mě clostik nezabral. Rozházel mi ms. Dostala sem to 6 den po tom co mi meskala ms. Takže z 28dni jsem měla 33dni ☹

minnie86
24. bře 2017

Dnes beru uz 6ty den Utrogestan a musim ho teda zavadet, protoze se po nem motam jak opila. 🙂 Doktorka mi od dubna zvysila davky Clostiku z 1-0-0 na 1-0-1, tak uvidim jestli vubec probehne ovulace. Na leto si dam pauzu a na podzim CAR.

boure888
24. bře 2017

já beru týden utrogeston a taky si tak připadám,přemýšlím o závadění, mám ho 3 krát denně po pregnylu, jaké je zavadění?Musíš mít slipovku?

estel22
1. dub 2017

Dosť neskoro na upozornenie tam už je tucet predaného inofolicu anosifolu

minnie86
3. dub 2017

@boure888 Tak zavádění je lepší, všechny negativní účinky pominuly. Jedině, že musím mít tenkou vložku, protože to během dne ze mne vytéká. Jinak jsem to dostala 3tí den po dobrání. 1DC klasická MS, 2 a 3DC špinění s krví...5DC mám opět nasadit Clostil, tentokrát v dávce 1-0-1, tak jsem zvědavá...Jinak všem přeju hodně štěstí, ať se vám brzo ukážou dvě čárky na testu...

minnie86
3. dub 2017

Jo a ještě jsem od 1DC začala pít kontryhelový čaj z lékárny a začala jsem brát 400mg vitamínu E, víc pro to zatím udělat nemůžu 🙂

minnie86
6. dub 2017

Dnes jsem měla druhý den vyšší dávku Clostilu a musela jsem dřív odejít z práce, protože mne celý den šíleně bolel pravý vaječník, mám návaly, bolí mne hlava a byla jsem celkově dost podrážděná. Taky vás tak bolel podbřišek při braní Clostilu?

makyna91
6. dub 2017

Mě jen trosku. Vše bylo jiné než před braním. Akorát mě moc nezabral.

pasteta
9. dub 2017

Tak já se řadím taky bohužel mezi ty, kterým clostík nepomohl. Víceméně mně doktor odmítl udělat inseminaci, že v mém věku je malá pravděpodobnost,že se to podaří, ale chci to alspoň zkusit, tak ve středu ráno jdeme na to. A pak v červnu umělé oplodnění:((

boure888
9. dub 2017

@pasteta Máš PCO a ještě bez dětí?Kolik ti je ,že odmítly inseminaci??mě to nejspíš také čeká :(

8karolina4
10. dub 2017

@pasteta iui je malá šance u každého. Je to jako snažení doma. Nám vyšel 3 pokus s clostikem mini dávky

pasteta
10. dub 2017

@boure888 co je PCO?Je mne 34 roku a podle doktora je v tomhle veku minimalni sance na uspech pri inseminaci.Jen nevim,jestli to neni jeho taktika jak vydelat vic penez.Za inseminaci pry skoro nic nemaji😄

pasteta
10. dub 2017

@8karolina4 Ja mam kamaradku,ktera byla dvakrat a pokazde otehotnela.Ale podle doktora je v mem veku 34let minimalni sance.

elvira
10. dub 2017

Nám nepomohl clostil begyt a později ani dva pokusy inseminace.
A to nás ty dvě stimulace na IUI vyšly / před 10 lety ve Zlíně/ na 6500. A kamarádka v Brně neplatila za IUI nic...

boure888
10. dub 2017

každé tělo je jiné a věk je číslo,je i důležité..Kamarádce vyšla inseminace na 4 a má zdravou holčičku...PCO je polycistycké ovária..
@elvira Jak to dopadla,šla jste na umělé nebo se to podařilo přirozeně??Slyšela jsem o případech ,kterým nevyšlo umělé a na dovolené sami do toho přišli...Nejhorší je to čekání..

elvira
10. dub 2017

@boure888 - my jsme měli v plánu po 4 letech neúspěchu jít na IVF - plánovali jsme to někdy v září a v květnu jsem otěhotněla přirozeně. Teda rok před tím jsem těhotná byla, ale nedopadlo to.
Já moc těm "veselým příhodám" o dovolených a nepřemýšlením na tím nevěřím.
Já jsem se na to těhotnění zpočátku neupínala - mamka onemocněla, pak zemřela, takže na nějaké extra myšlení na otěhotnění nebyla moc nálada - a stejně nic.🙂

8karolina4
10. dub 2017

@pasteta to je blbost, to by znamenalo, ze ve tvym veku uz nemuzes otehotnet ani prirozene? mam kamosku, 38, segru 36 a uplne v pohode, zalezi jaky mas AHM

pasteta
10. dub 2017

@8karolina4 Já ho taky nechápu.Třikrát mně dal clostík a řekl ve které dny se máme snažit sami a ted mně řekne,že už jedině umělé oplodnění. Tak pokud jsem na tom tak špatně,že neotěhotním normálně proč ty tři pokusy s clostíkem a ztracené tři měsíce:0,(((

pasteta
10. dub 2017

@8karolina4 A co je prosím AHM? Já se v těch zkratkách moc nevyznám.Jsem tady chvíli, tak se teprve učím co co znamená.

8karolina4
11. dub 2017

@pasteta ahm je zásoba vajíček. Nám to dlouho neslo. Šli jsme na různé testy, imuno, genetika,.... a s clostikem vyšlo iui. Měla jsi jen clostik, bez pregnylu? To pak nemá moc cenu.... sledoval jestli mas vůbec ovulaci?

minnie86
11. dub 2017

Tak třetí den braní vyšší dávky clostilu se negativní účinky zmírnily, jen občas ty navály zůstaly. Co se mi teda ale hodně zhoršilo je pleť...sem jak v pubertě. Zítra jsem 12DC a jdu na kontrolu, tak uvidím jak mi ne/zabírá vyšší dávka. Přikládám ještě graf BT...Ten veliký skok byl stres a pár skleniček vína 🙂

sophien
12. dub 2017

Ahoj holky, poprvé jsem teď brala Clostil. Včera kontrola 11 DC a hned tři folikuly, jeden už 18 mm, ale na druhé straně se vytvořila 4 cm cysta☹ Jinak jsem opupínkovaná, jako jsem nebyla ani v pubertě. Kéž by se jedno vajíčko uchytilo🙂 ovulační test zatím bílý jak nikdy dříve, plodný hlen taky nemám, tak nevím, co si myslet.

pasteta
12. dub 2017

@8karolina4 No sledoval.Byla jsem pokaždé jednou na ultrazvuku a řekl, že je ještě brzo, že ještě tak 2-3dny. Pak už nechtěl abych přišla znovu.Jen nám řekl ve které dny se máme snažit.Pregnyl jsem si píchala taky. Ted mně dal Ovitrelle a dneska jsem byla na inseminaci. Ovvulační test byl pozitivní a on ultrazvuk už znovu nedělal.Od začátku inseminaci nedává naděje, tak bych byla ráda kdyby to vyšlo.

minnie86
26. dub 2017

@pasteta Ahoj, jak jsi dopadla?