• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

23. října 2014 
@kajulka001 Máš příznaky jako těhotná, na testu máš 2 čárky a přitom těhotná nejsi.....
15. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincinnati aha tak to je zajimavy o tom jsem jeste neslysela ja mam ted priznaky uz asi druhy tyden bolest podbrisku a bolest prsou vystouply zili test(s vysokou citlivosti) jsem delala minuly tyden v sobotu a druha slaba carka tak jsem koupila v tydnu obyc a testovala kazdy den ale byl tam spis duch tak tomu moc neverim zitra bych to mela dostat a asi dostanu :frowning2:
15. říj 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 To vypadá nadějně, neházej flintu do žita :wink:
16. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kajulka001 ahojky, tak biochemické těhu je, když se ti embryjko uchytí, začíná se ti produkovat HCG, ale pak se zastaví vývoj , abys tomu rozuměla, je to v počátku těhu, žena ani kolikrát o tom neví, že byla těhu a dostala normálně menstruaci. Snad jsem ti pomohla. Já našla na testu //, HCG mělo nějakou hodnotu, ale pak druhá čárka byla slabší a slabší a HCG klesalo. :wink: Když tak se ptej
16. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, přeju hezké sobotní odpoledne :wink:
@cincinnati jak se cítíš?
16. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Normálně jako vždy :slight_smile: Jak bych se měla cítit ?
16. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cincinnati jen se ptám :slight_smile: já měla takové zvláštní pocity , ale je fakt, že jsem brala dost prášků, tak to možná bylo i tím
16. říj 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Já měla pocit, že jsem nafouklá ...
16. říj 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cincinnati tak to já taky a předposledně jsem se pátý den po vzbudila, a byl to takový jasný pocit absolutní netěhotnosti, neumím to vysvětlit, prostě prázdnota a nic :unamused:
16. říj 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy aha tak dekuju o tomhle jsem fakt neslysela je to dobry vedet :slight_smile:
16. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kajulka001 přeju ti, ať to nikdy nezažiješ, to zklamání je hrozné :unamused:
16. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy trosku jsem si vasi diskuzi procitala a nedokazu si to predstavit,znam tohle jen od vypraveni sve tety ktera ma 9letou dceru ale snazili se otehotnet pak ji bylo receno ze ona mit deti nemuze porad chodila na operace se spodkem a kdyz pak jednou mela jit zase na operaci tak ji rekli zenska co tu delate vy jste tehotna behem 5 minut se ji zmenil cely zivot,tak preji vam vsem aby se ten zazrak taky stal a vy ste ednou meli mimisky
16. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kajulka001 díky moc :slight_smile:
16. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincinnati Na 1. IVF jsem šla, když mi bylo 34 a rodila jsem v 35, tak nezoufej, máš ještě spustu času:slight_smile:
16. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajafra To si nemyslím. Nechci, aby moje děti byly v pubertě v době, kdy já už budu nad hrobem :frowning2:
16. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Vím, jaký pocit myslíš. Já se ráno vzbudila a cítila jsem se normálně jako každé jiné ráno. Před den měl ale píchá na levé straně. Já tomu prostě nerozumím.... celý roky mi jela jen levá strana, po léčiteli mi začala fungovat pravá strana a ovulace probíhala pak jen tam, doktorka na utz viděla vajíčko k ovulaci na pravé straně a najednou cítím zase ovulaci na levé straně. Já už asi ničemu nerozumím.....
16. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincinnati To já taky ne, ale v padesáti doufám, že nad hrobem ještě zdaleka nebudu....
16. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Dobré předpoledne :slight_smile: Zítra zas do práce :frowning2: Zajímala jsi se někdy o to, jak má vypadat čípek v různých fázích cyklu ? Podle něj se dá poznat, zda to vypadá na těhotenství nebo ne ....
17. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cincinnati ahojky, mě se do práce taky nechce :frowning2: tak co se toho čípku jsem jeden čas studovala, ale nějak jsem to pak přestala sledovat, ale podle čípku já hlavně poznám, že to dostanu. Co vím, tak těhotenství se dá taky poznat podle bradavek. je toho asi víc
17. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Cítím se úplně normálně, takže to asi nevypadá ... Asi nevydržím 14 dní do testu...
17. říj 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cincinnati ještě je brzo, abys něco poznala, tak vydrž :grinning:
17. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy No jo no :grinning:
17. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cincinnati no fakt jsem na tebe zvědavá :wink: :grinning: nezapomeň se pak pochlubit, až testneš :grinning:
17. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy No asi to bude bez úspěchu, když jsi ho neměla ani ty se stejným příběhem :slight_smile:
17. říj 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cincinnati nech toho a nesejčkuj :angry: nemůžeš to brát podle mě, každá jsme jiná. Víš co se říká? že když má mít žena dítě, tak otěhotní i kdyby byla nevím jak na tom. mě to prostě není souzeno. Tak hlavu vzhůru, nic není ztraceno :wink:
18. říj 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy To stejné může platit u mě...
18. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cincinnati uvidíme, zatím nebudeme dělat závěry :wink:
19. říj 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Opět čekání na zázrak nekonečné :wink:
19. říj 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cincinnati jóóó, to znám velice dobře :grinning:
19. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor