15 po potratu bez revize, ukázková ovulace

pro89
14. čer 2019

Ahoj, potrebuju podporu nebo spis názor . Jsem 15 dnů po potratu , vše odešlo samo ult hned po potratu + teď ve ve středu kontrolní ult a vše v pořádku , hcg už z krve zjištěno ze je na 0. Chtěla bych na to jít hned . Názor ? Dekuju

barulina
14. čer 2019

Ja su 4 tydny po revizi. Jen cekam na 1.ms a idu na to. Po potratu bez revoze bych na to asi vlitla hned kdyby lekar urcil ze je vse v poradku

klea81
14. čer 2019

Bez revize lze hned

snahnah
14. čer 2019

Mi se to povedlo 🙂 Jedna stará Dr. sice pindala, ale tenkrát se mě zastala i sestřička, že bez revize to není problém.

montelvina
14. čer 2019

@pro89 mě můj gynekolog řekl že když to bylo v 7tydnu tak třeba ani čekat nemusím .Když se mi to ale stalo poprvé ještě před synem tak v nemocnici říkali 3 měsíce až pul roku nejdéle ,byla jsem ale po revizi a to i když se mi to stalo po synovi .Dle mého záleží jak se na to taky citiš psychicky .Protože já prostě psychicky hned nemohla musela jsem se nejdříve stím srovnat ☺️

terezuka
14. čer 2019

@pro89 Po potratu bez revize mi gynekolog rikal, ze cekat neni treba, telo vi, co dela. Revize je jina vec, to je chirurgicky zakrok, tam je potreba pockat, aby se vse dalo do poradku.

smudlyp
Autor odpověď smazal
Zobraz
pro89
autor
14. čer 2019

Pred chvilkou mi volali , ze hcg není úplně na 0 ale hodnota je 2,3 a proto sekce um ti jevilo jako negativní . Mam počkat až bude úplná 0?