4. zamlklé těhu - končíme!

peetta
1. říj 2013

zdravím mamky.dnes sem si šla k dr pro utrogestan,že mi došel a hned že šup nahoru,gatě dolů-úplně nečekaná kontrola, no a byla chvíli ticho už sem něco tušila,a aby ne,opět to zamlklo,v 8týdnu.tak a dost!!!!končíme!!!! máme báru děkuji pánubohu za ni!!!!je mi 37,sem prostě"asi už stará"...příčina??nikdo neví,testy gene.ok-manža-ok.
chjoooo

fram
1. říj 2013

To je mi moc líto, já měla zamlklé "jen" jednou a i tak to bolelo ☹ Příčinu ti nezjistili?

cabalkova
1. říj 2013

@peetta To me moc mrzi, ze se to stalo uz po tolikate, to by nemelo... drzim palce, aby ses z toho brzy vzpamatovala a pokud bude touha po dalším mimi, aby to priste klaplo az do konce. A co všechno ti delali za vysetreni, imunologii, genetiku... ja jsem o mimi petkrat prisla, ted picham injekce na redeni a moc doufam, ze uz nas nic zlého neceka.

maybe72
1. říj 2013

... znám ten pocit, kdy člověk prohrává boj bez vlastního přičinění, ten pocit bezmoci, vzteku na těhotný zbytek světa... Už jsem si to odžila, odplakala, odvztekala, je to za mnou... Jsem sice o trochu starší než Ty, jsem taky úplně zdravá a NIC... Stokrát jsem se rozbíhala proti zdi a pak mi došlo, že cest k cíli může být víc... Máme podanou žádost o adopci dítěte, třeba to taky nevyjde, ale třeba jo a já budu mít konečně po tom všem pocit, že už mi doma nikdo nechybí...
Kdyby sis chtěla popovídat víc, ozvi se do IP, zatím přeju klidný večer a noc bez bolesti a slz, drž se!!!

pisisvori
1. říj 2013

@peetta ahoj, moc mě to mrzí a napsalas to úplně tak jak to cítím i já. Je mi 38 a v červenci jsem podruhé potratila(první v 9tt a teď už v 6tt) a přesně takhle to taky citím, že mám být ráda, že mám jednu krásnou zdravou ...uličnici a už to víc nepokoušet. Pak mě zase přepadne pocit, že když to nezkusím budu později litovat. Genetiku nám dělali před týdnem a výsledky budou až za 2 měsíce a taky nevím, jestli pak chtít něco dalšího nebo to nechat osudu. Přeju hodně síly ať to dlouho nebolí.

zofka44
1. říj 2013

@peetta ahoj, úplně chápu, potratila jsem 7x, vždy v 1. trimestru, pak už jsem ani nechodila k doktorovi, a počkala, až si tělo poradí samo, nebavilo me pořad dokola chodit na kyretaze. Z vyšetření, všech možných i nemoznych, se nic nezjistilo, dle doktoru jsem zdravá, no holt na přírodu jsme ještě pořad kratci☹

@maybe72 to napsala moc dobře, prohra, bezmoc, vztek, pocit selhání.
Adoptovali jsme chlapečka, je proste úžasný a nedovedu si představit, ze bych dítě mohla víc zboznovat🙂
Přeju klid v duši...

dlabinecka
1. říj 2013

@peetta Ahoj, to mě moc mrzí, ale určitě se nevzdávej!! Věřím, že to bolí, že srdce puká. Moje segra potratila 3x, z toho jednou dokonce až v druhém trimestru. Změnila doktora, ten se zamyslela a napadlo ho, že když je genetika o.k., vše vlastně děsně o.k., tak zkusí ještě hematologii. TAm zjistila příčinu a problém byl vyřešeno, okamžitě po otěhu si segra začala píchat injekce na ředění krve a donosila bez problémů dvě holčičky. Zjistili jí nějakou dědičnou vadu krve, při které se se zvyšujícím HCG v těle víc a víc sráží krev, až přestanou jít živiny k plodu a těhotenství tak zamlkne... Držím palce, hodně sil...

daisyjane
1. říj 2013

@peetta Jak psala @cabalkova a @dlabinecka, pomoci může i ředění krve. Dělali Vám testy na hematologii? Příčina může být ve srážlivosti. Hodně dělá i psychika. O tom se lehce mluví, ale hůř dělá. Chápu. Zkuste si odpočinout, zkusit nějaké kroužky, sport a myslet pozitivně. Zobání listovky taky ničemu neuškodí. Posílám hodně sil a držím palce!

sonka.77
2. říj 2013

@peetta Taky moc doporučuji hematologii, kamarádka to dělá a už pomohli hodně ženám s opakovanými potraty. Pokud se příčina najde v přílišné srážlivosti krve, tak je léčba snadná a úspěšná. Držím moc palce, ještě není pozdě. 🙂