Asi potrat...Volat na gyndu?

1. říj 2023

Ahojky, radsi anonym, mam tu zname a citlive tema.
Nevim, co mam delat. Asi jsem potratila pred 11 dny. Klasicke tehu, boleni prsou, ranni nevolnost, nevolnost v aute, smrdelo mi maso, silici druha carka na tehu testu. Pak jsem rano vstala a strasne krve a na vlozce fazolka velka asi 1,5 cm 😢🙈 krvacela jsem slabe asi 3 dny, pak trochu spinila ale ted krvacim zas tyden v kuse. Asi menstruace? Je to mozny? ALE!!! Mam telisko nehormonalni. Mam volat zitra na gyndu? Nebo mam pockat az prestanu krvacet? Asi i zkontrolovat telisko jestli je tam, kde ma byt? Ja vubec nevim, zatim jsem z toho lehce v soku 🙈🙈🙈😢

miryp
1. říj 2023

@denski24 a tak je to s tím místním trollem vždy - vyhodí diskuzi tak, aby tupostí dotazu vyburcoval ostatní k reakci, pak to kratší či delší dobu přihřívá dalšími tupými komentáři, na které se nabalují další diskutující a pak už ani nepřispívá a jen sleduje, jak diskuze žije bez něj. A on se pak jen dobře baví. Vždy je to buď nový profil nebo anonym a vždy to má shodné rysy...

mama_mila
1. říj 2023

No to teda jsi. A já ti poradila hned na začátku. Takže nemáš zač.

lencaa11
1. říj 2023

Určitě lékař to je jasný

autor
1. říj 2023

@miryp a nebo to je uplne obycejna zenska, ktera chtela jen podporit a vypustit nekde svuj problem a jen nevericne zira, jak se tady slitavaji slepice, aby ukazaly, ze jsou nejchytrejsi a nejlepsi a pohonily si svoje ego 🤦😢

miryp
1. říj 2023

Slepice, co si honí ego? To si mylně vykládáš komentující. Troufám si říct, že na celém koníku nenajdeš žádnou jinou ženu, která by v popisované situaci nebyla už dávno po vyšetření. To nemá nic společného s egem, to má co dočinění s ochranou vlastního zdraví a zdraví plodu, když je zavedeno tělísko. Což bys jako zdravotnice věděla, nebo chtěla a uměla dohledat.
Pokud je ta slepice namířená na mě za můj názor, že jsi místní troll, tak s tím dokážu žít...

autor
1. říj 2023

@miryp jaky zdravi plodu? Me vubec nejde o zdravi plodu... musela bych na potrat, tak jako tak, jen nechci zbytecne na cisteni delohy... verim tomu, ze pokud telo muze samo porodit, tak dokaze i samo potratit...

lencaa11
1. říj 2023

Myslím že k lékaři bys te měla jít i z toho důvodu zda se jednalo o tehotenstvi ? Dělala jste test ? možná taky jste mohla mít cystu nebo to může bejt od endometriózy je 100 a jiných věcí už proto bych šla hned k lékaři ...

autor
1. říj 2023

@lencaa11 ja byla na gynde na kontrole v srpnu, zadna cysta tam nebyla, ani endometrioza, ale je fakt, ze me tohle vubec nenapadlo. Ukazoval mi i ze je telisko pekne na svym miste. Popravde ani tehotenstvi me vubec nenapadlo, vzhledem k ty kontrole az pak zpetne mi davalo vsechno smysl, proc mi bylo zle, proc me tak bolely prsa. Na testu byl duch, ted uz tam neni nic, prsa neboli, blbe mi neni ... i jsem si nejdriv rikala, ze jsem to dostala o tyden driv, ale nikdy mi nezacina MS takhle, nejdriv jen spinim a ne takhle hodne krve 🙈 asi jsem fakt blba, ale proste sok no ...

lencaa11
1. říj 2023

To mohla klidně bejt cysta pokud tam byl jen 👻 měla jsem též nehormonalni a jednou se mi Ms zpozdila 10 dni test 👻 krev negativní a ultrazvuk cysta pak se mi to stalo ještě jednou ale tam zas byla Ms jiná a též cysta endometrioza může někdy bejt a lékař ji hned jen tak nepozná může to dělat i hyperplazie endrometria opravdu pokud těhotenství nebylo jasné z TT testu a nebo lékař že by vám neřekl že jste byla těhotná tak to na 100% nelze říct

autor
1. říj 2023

@lencaa11 proto pisu asi potrat, asi tehotenstvi, proto jsem chtela volat az si budu jista, az bude na testu 2 silny carky. Proste momentalne vubec svoji vagyne nerozumim 🙈🙈🙈

sanyy22
1. říj 2023

No, ti lékaři nejsou v ordinacích jen tak z prdele.
Já už bych seděla v ordinaci.

bara88
1. říj 2023

Ty si teda dobrá vagyna ale aspoň je sranda že?🙂

lusiana777
1. říj 2023

@bara88 nejen vygyna, ale i histerka 😉😃

denski24
1. říj 2023

@lusiana777 upřímně doufám, že je to vážně nějaký výmysl.. nechce se mi věřit, že tohle individuum pracuje ve zdravotnictví..

mimi1004
1. říj 2023

Jestli jsi zdravotnice, tak potěš koště. Děláš ve zdravotnictví a ptáš se jak školačka, co máš dělat 🙈 Nic, seď na zadku a čekej, až zahřmí.

honatko092
1. říj 2023

Autorko, prosím, prozradíš nám, na jaké pozici konkrétně pracuješ? Jsem fakt zvědavá 😵

autor
2. říj 2023

Takze jsem volala na gyndu, mela jsem si udelat test, ktery je ted uz negativni a mam prijit 9.10. na kontrolu a mrkne na me.. kdyby nejaky komplikace, tak na pohotovost.

lusiana777
2. říj 2023

@denski24 přesně tak 👍

lencaa11
2. říj 2023

Tím pádem bych řekla že těhotenství to nebylo opravdu to mohla bejt cokoliv 🙂

autor
2. říj 2023

@lencaa11 tak je mozny, ze prdla cysta, ktera me vubec nenapadla, tim ze jsem tam byla v srpnu a nic tam nebylo 🙈 ale ty tehu priznaky 🙈🙈🙈 hlavne me tady zensky uplne vypsychovaly a ja z toho byla fakt v prd...

irmamala
2. říj 2023

Vsak co by nedelala ve zdravotnictvi, hajzliky taky nekdo musi uklizet🤷‍♀️

lencaa11
2. říj 2023

Měla jsem takové příznaky při té cystě proto jsem taky zmatkovala jelikož jsem měla tělísko 4 roky a vše ok pak jsem byla na konizaci a pak se udělala cysta někdy jsem ji neměla tak jsem si říkala že by se před telisko a konizaci něco nepovedlo někdy to tak tělo má uvidíte na kontrole a pak jsem měla PMS ( jako kdybych byla těhotná prsa ,chutě ,jedla jsem jen sladký atd ..) a Ms vždy normálně přišla

autor
2. říj 2023

@lencaa11 ja vam strasne moc dekuji za normalni odpoved 🙏🙏🙏 ja nikdy cystu nemela. Hold jsem jen individuum, ktery se hodi na vytirani zachodu 🤣🙈 posilam 💙

irmamala
2. říj 2023

Tak s neznalostí tvrdých a měkkých souhlásek jste se doufám na jinou pozici nedostala 😀

autor
2. říj 2023

@irmamala 🤦🤦🤦🤦