Bolesti po kyretáži, máte zkušenost?

kristyna90
8. pro 2013

ahojte, nemate nekdo zkusenosti s bolestmi po kyretazi? nechci hned plasit u doktora. jsem den po kyretazi a citim bolest v podbrisku pri sezeni, chuzi, moceni,kychnuti a zivani.. stale jeste krvacim ale to je asi normalni,sem tam se mi tam objevi kusy krve... nemate nekdo podobnou zkusenost? diky za kazdou odpoved...

jesterka85
20. pro 2013

@terrorkax no u nás jsou Vánoce úplně v p.... protože mi umřel na Štedrý den táta...takže jsme se těšili, že to letos bude zase jednou veselejší..no já jsem byla spokojená, já jsem si teda zaplatila pokoj na doporučení a chovali se ke mě moc hezky...akorát to jídlo bylo strašný...jinak sestry a doktoři fajn...

terrorkax
20. pro 2013

@jesterka85 No ja byla na pokoji sama v noci a dopoledne mi tam privezli nakou babicku, ale to mi bylo uz jedno, protoze jsem vedela, ze proste jdu domu at se deje co se deje..doma mi bylo hned lip...
Akorat se s manzelem nemuzeme dohodnout co udelame s fotkama z ultrazvuku..manzel si je chce nechat, ale ja nevim..
krvacis jeste? ja vubec, hned rano po zakroku to prestalo, ale ta kamoska co byla na potratu mi psala, ze taky nekrvacela a za par dni zacala a bylo to pry strasne..Tak mam taky strach, ze to jeste muze prjit :-/ Ja uz bych nejradsi porevizni MS at vim, ze zase funguju

jesterka85
20. pro 2013

@terrorkax no já právě taky jen maličko a othel jsme taky slyšela, beru teda ještě dneska ATB, ale divně mě píchá v břiše...no doufám, že už je to všechno OK a že už nebudu muset do špitálu...prej mám ležet v teple v posteli podle doktora..no já jsme fotky založila a možná s e na ně někdy podívám až přijde správný čas...

terrorkax
20. pro 2013

@jesterka85 taky mam atb :-/ No snad uz bude lip..ja teda ten klidovy rezim moc nedodrzuju, musim neco delat, protoze jinak na to porad myslim a nici me to..dneska jsem pekla cukrovi a jeste musime do kramu..ale citim se teda fajn, nic mi neboli, krome srdicka ☹

ovce11
23. pro 2013

@kristyna90 u mě to teď v lednu budou tři měsíce, ale pořád nevím, jestli doktoři myslí tři měsíce nebo tři menstruace...ta by byla teď první...nemáte zkušenosti? 🙂

kristyna90
autor
23. pro 2013

@ovce11 ja byla minule pondeli u doktora na kontrole a ptala jsem se ho.. rikal mi, ze snazit se muzeme po 2. menstruaci🙂) coz u me bude az v unoru:( preji hodne stesti do noveho snazeni🙂

doko
23. pro 2013

@ovce11 mně všichni doktoři řekli to samé co kristyně: dvě menstruace (tím pádem tři měsíce). 😉

ovce11
23. pro 2013

@kristyna90 já bych taky už chtěla po druhé MS, to by bylo v lednu...já psala, že to v lednu budou tři měsíce, ale to budou dva, nějak jsem se přepočetla 🙂...ale říkám si, jak by se na mě tvářil doktor, když mi několikrát opakovat počkat tři měsíce a já doufám, že to říká, protože to má důvod. Tak asi vydržím do toho února...snad se to vyplatí počkat 🙂 ...tak se pak můžeme v únoru podporovat navzájem 😉

ovce11
23. pro 2013

@doko jo takhle, děkuju 🙂

kristyna90
autor
23. pro 2013

@ovce11 urcite🙂 tak musim vydrzet do unora ale to cekani je ubijejici:(

ovce11
23. pro 2013

@kristyna90 to je...ale abych řekla pravdu, tak já s tím už nějak smířila...nechci to prostě podcenit. Mezitím jsem si ještě dořešila nějaké "zdravotní" restíky , takže v únoru budu snad zdravá a připravená na mimčo 🙂 ... ono to fakt uteče, teď začnu cvičit, doufám, že shodím, to jsem přibrarala při těhu a po potratu a bude to fajn 🙂

kropikova5
8. led 2016

@kristyna90
@doko prave dnes jsem prijela z nemocnice,taky mam po kyretazi.uz po druhe ☹ jedno dite mam,rok 2009,a v zari 2015 jsem mela 1 potrat ve 4 mesici,miminko umrelo,vypudila jsem sama,bylo to hrozne(spadlo mi rovnou do dlani) druhy potrat(uz zamlkly) byl po 3 mesicich ted v lednu 2016 ,nekdo rika pockat 1 MS,nekdo 3 MS,nekdo pul roku,ja chtela pockat 3 Mesice, po 2 mesicich se mi podarilo otehotnet 🙂 necekala jsem,ze tak brzo,ale trvalo to do 8tt a dalsi potrat,tentokrat se zastavil rust plodu,na potreti si dam pozor,bojim se 3 sklamani.