Dlouhý cyklus po revizi. Je to normální?

azeret11
11. bře 2020

Ahoj, na konci prosince jsem byla na revizi(prázdný gestační váček), po 40 dnech jsem dostala první menstruaci a teď čekám na druhou a zatím jsem 36 a nic nenasvědčuje tomu, že by měla přijít...chtěli jsme se po 2.MS už snažit, ale to bych ji musela někdy dostat🙈tak jsem se chtěla zeptat, jestli si mám už volat doktorovi nebo je to normální, vždy jsem měla pravidelnou 28 dní🤔

volodka162
11. bře 2020

No, já měla revizi 9.1.2020 a od teď ještě nic (tj. aktuálně 62 dní)....stále čekám na PRVNÍ MS. Sestřička po telefonu řekla, že se nic neděje, ale kdybych měla nějaké problémy, ať volám. Kontrolní - preventivní prohlídku mám až za 14 dní, tak to asi vydržím do ní a uvidíme co mi zjistí.

azeret11
autor
11. bře 2020

@volodka162 teda, tak to je dlouhá doba, tak to ještě počkám, tak snad vám už konečně dojde😳

volodka162
11. bře 2020

@azeret11 No už bych taky chtěla mít první MS za sebou...takové to čekání s kalhotkama a vložkama v kabelce není super 😀 😀 😀

fafetka
11. bře 2020

Každé tělo je jiné a revize je dost velký zásah do těla 😔každému pak trvá ruzne dlouho než se vzpamatuje. Mne přišla první ms po revizi po 37dnech. Druhá po 30ti což je plus minus už normální stav. Od revize jsem ale brala vitaminy a pila kontryhel a kapala gynex aby se to tělo dalo do pořádku co nejdřív. Držím pesticky do dalšího snažení ať je úspěšně a hlavně v pořádku až do konce/začátku ✊🏻✊🏻🍀🍀🍀🍀

azeret11
autor
12. bře 2020

@volodka162 tak mi dnes po 36.dnech dorazila🙏Tak vám držím palce✊

hajglish
23. bře 2020

@azeret11 Zdravim moje zkusenost zase byla takova kdy jsem byla na revizi 31.10 a prvni Ms dosla 31.1 s tim,ze jsem byla v prosinci uz na gynde a dr.mi doslova rekl ze jsem divna a ze nevi co semnou s tim,ze oba jsme to brali stylem humorem chtel to odlehcit,aly pry vse bylo nachystane,ale bohuzel vajecniky nechteli nejak pracovat,tak mi pichl vyvolavacku s tim,ze do 14 ti dnu bych to mela dostat.Cekala jsem 14 dnu a nic a presne 14 ty den od vyvolavacky jsem to dostala to bylo 31.1 a druha prisla uz normalne.Takze ja cekala na svou prvni ms 3 mesice a to byli muka.Urcite to nevzdavejte a ona prijde az telo bude pripravene 💪😉

azeret11
autor
23. bře 2020

@hajglish teda to je pěkné....už mi dorazila 12.3.🙏

romcajda
22. dub 2020

@azeret11 ahojky já měla zamlkle tehu a řešila jsem to tabletkama bez revize, už je to přes 6 týdnu a MS pořad nikde 😏

azeret11
autor
23. dub 2020

@romcajda ahoj, já jsem to nakonec po revizi dostala po 5 týdnech, asi bych být tebou počkala ještě týden a případně bych si zavolala doktorovi 🙂