Hledáme náhradní maminku

xxtinaas
27. led 2021

Dobrý den, s manželem hledáme dobrou duši ve formě náhradní maminky pro naše dítě ❤️. Já si miminko odnosit nemůžu. Mám vrozenou vadu srdce a plic, těhotenství mi tedy nikdy nebylo doporučováno s tím, že je velké riziko mé smrti a těžkého postižení miminka. Zamlčený potrat odhalil další vážnou vrozenou vadu, tentokrát dělohy, která nedávno vedla k hysterektomii, abych nevykrvácela, nic jiného se nedalo dělat. Vzhledem k tomu, že mi bylo před pár dny teprve 26 a jsem nevlastní matka (manžel je starší), i já bych chtěla zažít mateřství a rodičovství naplno, být opravdová máma, mít vlastní dítě, které vás zbožňuje nejvíc na světě a o které se můžete s láskou starat. Vždy jsem se považovala za rodinný typ, pořád jsem se o někoho starala, vypomáhala zadarmo ve školce, už jako malá jsem chtěla mít tři děti a když jsem byla těhotná, čekala jsem dvojčata. Ale vzhledem k mojí situaci bych byla šťastná i jen za jedno, aspoň to jedno. Prosím, kdyby se nějaká taková hodná duše našla, ať mi napíše zprávu do SZ, anebo na tel číslo: 607 765 714 (používám Viber, Signal, Telegram i Whatsapp), děkuji moc 😊. Žádná embrya ještě nemáme připravená, takže jsme flexibilní ve výběru kliniky.

klajil
6. únor 2022

@hankaw12 Dobry den jsem take ze stredních cech, a rada bych touto cestou pomohla k miminku, sama jsem 2xmatka a jiz 7x jsem darovala i vajicka a ted chodime s manzelem darovat i plazmu, predem dekuji za odpoved S pozdravem Klara

nasemiminko1
6. únor 2022

Dobrý den, pokud jste se rozhodla pomoci manželskému páru s náhradním mateřstvím, ozvete prosím na nase.miminko@post.cz děkujeme za odpověď

hankaw12
8. únor 2022

@klajil
Psala jsem vám zprávu.
Email nmhledam123@centrum.cz

katanovobran
8. únor 2022

@codal co to je do haje za odpověď ? Každý má svou karmu nezapomínejte na to. Tohle je hnus,mám na vás vztek.

codal
8. únor 2022

@katanovobran to by mě zajímalo, co vám tak zvedlo mandle 🤣🤣🤣...

shanak
8. únor 2022

@katanovobran každý má na to svůj názor. Když jsem dělala NM, tak také to v mém okolí spousta žen nechápaly. Ale je to opravdu na tem jestli to ta žena dá.

katanovobran
9. únor 2022

@shanak svůj názor ? Trosku drsný názor,taky mám na věci svůj názor ale chovam se jako člověk

katanovobran
9. únor 2022

@codal vaše hloupá a zbytečná odpověď.Jste zla to si uvědomte

codal
9. únor 2022

@katanovobran já jsem na nikoho zla nebyla, svědomí mám naprosto čisté... Možná reagujete na někoho jiného, v mé odpovědi není absolutně nic špatného! Jste si jistá, že jste si nespletla nick???

codal
9. únor 2022

@katanovobran mě by zajímalo, která konkrétní zpráva ode mě byla hloupá a zlá...

katanovobran
9. únor 2022

@codal spletla a velice se omlouvám,měla to byt zprava pro tu paní co psala úplně jako první,strašně moc se vám omlouvám preklikla sem jméno,vy jste ji naopak odpovídala a jak sem byla naštvaná tak sem odpověděla omylem vám.Omlouvám se vám moc,nepatřilo to vám

klajil
14. únor 2022

@xxtinaas jeste je inzerat aktualni???

lujdaa
25. bře 2022

Dobrý den,také bych se ráda nabídla jako NM. Více informací do emailu janinkaprecanova@seznam.cz

moni2710
23. lis 2022

@xxtinaas pekny vecer rada odnosim babatko

hledamenm
16. čer 2023

@milan_pytel
@moni2710 Hezký večer 💛 s manželem jsme spolu 13 let a moc toužíme po miminku. Bohužel já kvůli vrozené vadě otěhotnět nemůžu. Vše již máme připravené na klinice už jen najít tu pravou, která nám splní naše vytoužené přání... 🙏
Pokud je tady žena, která se chce stát náhradní maminkou, ale i tetou a rodinnou přítelkyní do konce života 🩵 prosím ozvi se nám na email ds.xxx@seznam.cz
Děkujeme moc 🙏💜

lujdaa
18. zář 2023

Dobrý večer, ráda bych se znovu nabídla jako NM, více info do zpráv.. Pěkný večer.. LUCKA

hledamenm
29. pro 2023

@lujdaa dobrý den, je to stále aktuální? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru