Hledáme náhradní maminku

xxtinaas
27. led 2021

Dobrý den, s manželem hledáme dobrou duši ve formě náhradní maminky pro naše dítě ❤️. Já si miminko odnosit nemůžu. Mám vrozenou vadu srdce a plic, těhotenství mi tedy nikdy nebylo doporučováno s tím, že je velké riziko mé smrti a těžkého postižení miminka. Zamlčený potrat odhalil další vážnou vrozenou vadu, tentokrát dělohy, která nedávno vedla k hysterektomii, abych nevykrvácela, nic jiného se nedalo dělat. Vzhledem k tomu, že mi bylo před pár dny teprve 26 a jsem nevlastní matka (manžel je starší), i já bych chtěla zažít mateřství a rodičovství naplno, být opravdová máma, mít vlastní dítě, které vás zbožňuje nejvíc na světě a o které se můžete s láskou starat. Vždy jsem se považovala za rodinný typ, pořád jsem se o někoho starala, vypomáhala zadarmo ve školce, už jako malá jsem chtěla mít tři děti a když jsem byla těhotná, čekala jsem dvojčata. Ale vzhledem k mojí situaci bych byla šťastná i jen za jedno, aspoň to jedno. Prosím, kdyby se nějaká taková hodná duše našla, ať mi napíše zprávu do SZ, anebo na tel číslo: 607 765 714 (používám Viber, Signal, Telegram i Whatsapp), děkuji moc 😊. Žádná embrya ještě nemáme připravená, takže jsme flexibilní ve výběru kliniky.

shanak
29. led 2021

Dělala jsem NM minulý rok a to co tu čtu je hnus. Ano, někteří mi říkali, že to nedám, ale to si ta žena než do toho půjde musí sama v hlavě srovnat. A není to o penězích jak si tady někteří myslí. Můžu vám říct, že když jsem viděla pak v očích slzy rodičů jak drželi své miminko, tak to za to stálo. Mám bezbolestné porody, takže jsem nijak netrpěla. V dnešní době, kdy je mnoho párů neplodných bude toto běžné a jsem ráda, že jsem do toho šla a můžu teď radit druhým co o tom přemýšlí..

jirina58
29. led 2021

@martiniquest proc nefunguji adopce? Mimino jen protekcne, jinak nabidnou cikana nebo dite zavislych rodicu, ktere se s drogou v krvi uz narodilo. Do toho muze jit jen blazen. Jednu adopci znam, a kdyby mohli vratit cas, udelaji to.

terezfr
29. led 2021

@xxtinaas pokud peníze pro vás nejsou problém. Tak doporučuji zkusit to v zahraničí, třeba v USA. Je to tam lépe ošetřeno a legální. Zrovna na tomhle se nevyplatí šetřit. Přeji Vam, ať někoho najdete. Hodně štěstí a sil.

nazka
29. led 2021

@shanak a znovu do toho už nepůjdeš? Moc děkuji za to, že jsi to udělala. To se cení.

lalen1
29. led 2021

@klea81
@martiniquest uff, obe by jste zasloužily nejakej šok do klávesnice, aby jste se probudily a nepsaly svoje rozumy na něco cemu vůbec nerozumíte .. Podle vašich odpovědi mate v hlavě hodně na💩🙊

martiniquest
30. led 2021

@lalen1 Tvuj prispevek hlasim. Ze ma nekdo jiny nazor nez ty te neopravnuje psat, ze ma v hlave nas**no.

tridetiaja
30. led 2021

@shanak mas muj obdiv...Vzdycky rikam, je to o nastaveni v hlave...Ja si to treba predstavit dokazu, byt nahradni mamou, fakt jo...Takze dik za lidi jako jsi ty!

codal
30. led 2021

@tridetiaja já jsem si vždycky říkala, že asi jediný člověk, pro kterého bych to asi dokázala udělat, je moje ségra. A i tam si nejsem stoprocentně jistá. Jinak bych to nedokázala a taky to hrozně obdivuju, stejně jako hrozně obdivuji pěstouny na přechodnou dobu. Vzdát se pak toho dítěte zvládne jen opravdu vyrovnaný člověk, co to má v hlavě srovnáme.❤️

shanak
30. led 2021

@nazka v nejbližší době zatím ne. Je okolo toho hodně létání a než se to povedlo byly to nervy. Ale líbilo se mi být těhotná. Byla jsem zvědavá jaký bude druhý porod, když první byl zcela bez bolesti. A i když jsem z většího města hodně lidí se tu známe. Většina mě podpořila. Nikdy jsem se nesetkala s odporem. Toto dokážou jen lidi co se skrývají za anonymitou na netu. Do očí to řekne málokdo 🙂

shanak
30. led 2021

@tridetiaja děkuji a chystáš se být NM?

tridetiaja
30. led 2021

@shanak abych ti rekla pravdu, uplne do detailu jsem nikdy nezkoumala, co to obnasi "papirove" atd...Ale doopravdy si umim predstavit, ze nekomu odnosim miminko...Ja uz svoje nechci, mame tri 🙂

rootham
30. led 2021

@martiniquest zjavne chce dieťa geneticky svoje.. Pokiaľ má vajíčka v poriadku, prečo nie. A pokiaľ to u vás ide. Na Slovensku je to myslím nelegálne

rootham
30. led 2021

@klea81 to nebude dieťa náhradnej matky... 🤣

xxtinaas
autor
31. led 2021

@tridetiaja Pokud byste přeci jen to chtěla "zkusit" a udělat někoho šťastným, tak se mi prosím ozvěte, všechno bychom spolu probraly. Děkuji.

zelenaesmolda
31. led 2021

@gruyerre no podle nasich zakony je matka ta,ktera dite porodi takze sice geneticky jeji nebude ale po prwvni strance ano.

zelenaesmolda
31. led 2021

@shanak
A co to vsechno obnasi byt NM?

gruyerre
31. led 2021

@zelenaesmolda já vím dobře, jak je to po právní stránce. Ale pokud se někdo rozhodne, že chce být NM, tak to dítě nepovažuje za své (ano, vím, že si to pak může rozmyslet a biologicti rodiče s tim nic moc nenadelaji, ale to nesouvisí s tím, co jsem tady psala) . Reagovala jsem tím na ten výrok, co tady někdo psal, že přece žádná matka nedá svoje dítě cizí nemocné ženě. To byl naprosto nesmyslný blábol.

zelenaesmolda
31. led 2021

@gruyerre
Jo,v tom kontextu,ze je biologicky jeji to nesmysl je.

shanak
31. led 2021

@zelenaesmolda žena, která chce dělat NM si musí hlavně v hlavě srovnat, že to dítě, které bude nosit není její. Do její dělohy se vloží oplodněné vajíčko jiné ženy. NM jen pomáhá vynosit dítě- poskytne prostředí kde se z embryja vytvoří človíček, který bude geneticky rodičů. Nejlépe mít dobře propracovanou smlouvu. Ale samozřejmě dle zákona je matka ta, která rodila, takže pokud si to NM rozmyslí nic s tím rodiče nenadělají. V RL bude max uveden otec. Ale nejvyšší kompenzaci matka dostane po zřeknutí se práv na dítě.. Jestli ještě nějaké otázky, tak klidně do pošty, ráda zodpovím a popíšu..

martinececka
6. bře 2021

@holkaokomodra 9 měsíců je u někoho v bříšku bude cítit pohyby bude vyrůstat pod jejím srdcem a pak ho odevzdá 🤦 na to bych neměla

holkaokomodra
6. bře 2021

@martinececka no to já nejspíš taky ne, proto to obdivuji 😊

jako_mala_holka
6. bře 2021

Tohle bych nezvládla, ale držím moc palce, ať se vám to podaří 💕

veruuu_kubesovic
6. bře 2021

@klea81 a proc by paní nemohla mít dite???

artepbl
27. bře 2021

@shanak Dobrý den, nezlobte se, že Vás obtěžují, ale také hledáme nahradni maminku... Vy byste se jí už stát nechtěla? Nebo nevíte o někom, kdo by chtěl pomocí? Moc děkuji za odpověď, Petra.

shanak
27. bře 2021

@artepbl dobrý den, napište mi prosím na email: Nahradni-materstvi@email.cz a zbytek vám napíši 🙂

hankaw12
15. led 2022

Hledáme náhradní maminku 💖 která by nám splnila sen mít miminko .
Kliniku máme v Praze embryjka máme připravené.
Jsme manželé ze středních Čech .
Email Hanawena@seznam.cz

colita.22
17. led 2022

Dobry den
Ráda vám pomůžu k vysněnému miminku. Jiz dvakrát jsem delala NM
Vice Watshap
733304553

nazka
17. led 2022

@colita.22 holka ale aby ses minimálně zdesetinasobila, tolik lidí Tě potřebuje. Máš můj obdiv a díky za to že jsi. 👍😘

moni2710
24. led 2022

@artepbl rada odnosim.miminko

klajil
6. únor 2022

@xxtinaas dobry den je vas inzerat jeste aktualni???diky klára

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru