Jak pomoct, aby se při samovolném potratu tělo vyčistilo?

kukujda
15. říj 2012

Ahoj holky, neexistují nějaké babské rady jak pomoct tomu, aby se tělo při rozjetém samovolném potratu samo vyčistilo a nemusela se dělat kyretáž? A za jak dlouho se kyretáž musí dělat? Je tam nějaké riziko zánětu nebo otravy nebo tak nebo se potrat prostě nechá běžet třeba několik týdnů?

kdanak
29. kvě 2017

@ruzovypuntik JJ, zkoušela jsem jiný. Dnes jsem zkoušela ten stejný a byl negativní. Dnes mám v plánu skočit do lékárny a koupit ten Clearblue, snad bude lepší. Dnes mám termín ms. Zatím nedošla. Správně by měla dojít už včera večer. Tak buď mám zpoždění, nebo za pár dní bude test pozitivní...

kdanak
22. črc 2017

Holky, tak jak žijete? U nás bylo včera ráno veselo. 😉

ruzovypuntik
22. črc 2017

@kdanak No to je boooombaaaa!!!!!!! 👏

kdanak
23. črc 2017

@ruzovypuntik Na gyndu jdu bohužel ale až za měsíc. ☹ Ale dnes večer mi tchyně vezme krev a zítra už budu alespoň vědět hladinu hcg. 😉
A co Ty? Jak se daří?

ruzovypuntik
23. črc 2017

@kdanak Proč až za tak dlouho? ☹ My budeme o miminko snažit asi od září, tak jsem zvědavá 🙂 Jinak se daří docela dobře, dej vědět jaká bude hladina 😉

kdanak
24. črc 2017

@ruzovypuntik Hladina HCG je 2654,8
Protože teta má teď dva týdny dovolenou. A pak mi to kvůli práci časově nevychází. Ale zkusím to teď u jiné doktorky, zda to vyjde, ať jsem v klidu, že je to tam, kde to má být...

ruzovypuntik
24. črc 2017

@kdanak tý jo, na takový začátek to je krásně vysoká hodnota!

brambora28
24. črc 2017

Ahoj holky 🙂
@kdanak Moc gratuluji a přeji, ať je vše v pořádku. Budu ráda, když nás budeš informovat 🙂
@ruzovypuntik Třeba nám to vyjde, myslím, že u nás by se mohlo září/říjen něco začít dít 🙂
My jsme teď na Šumavě i s pejskama, bohužel má pršet celý týden, tak snad se to změní 😀

ruzovypuntik
24. črc 2017

@brambora28 Tý jo noo, tak to by bylo super, kdyby nám to vyšlo oběma stejně 🙂 Jééé Šumavu miluju, je tam nádherně! To byla naše nejkrásnější dovolená v ČR. Snad bude hezky, užívejte! Příští rok už pojedete do dupy 😀

kdanak
25. črc 2017

@ruzovypuntik Nestraš! Aby tam nebyli dvě... 😀

kdanak
25. črc 2017

@brambora28 Budu budu. 😉