MS po samovolném potratu biochemického těhotenství

rennni
3. kvě 2016

Ahoj, zajímalo by mě, za jak dlouho vám přišla normální menstruace po samovolném potratu.
U mě to skončilo v 6 tt, dnes jsem 40DC od posledního krvácení (z potratu) a další MS v nedohlednu. Jinak těhu testy jsou negativní (ani jsme se tento cyklus nějak zvlášť nesnažili). Jen by mě zajímalo, jak jste to měli vy 🙂 jestli mám ještě na MS čekat a nebo už jít k dr.
Moc děkuji za příspěvky 🙂

rennni
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
liska01
3. kvě 2016

Tak 40 dní ještě snad není taková hrůza, tělo může být rozhozené. Mě tedy další menstruace nedorazila, neb byla na cestě dcerka. 🙂 Já bych si na gyndu cinkla a zeptala se, nejspíš tě objednají a buď to do té doby přijde nebo ne a doktor tě zkoukne...

zuzanaxx
3. kvě 2016

@rennni mě přišla přesně na den. Já už bych šla k MUDr

arielka222
3. kvě 2016

Me přišla za 6 týdnů

efijil
3. kvě 2016

Doktor mně ale říkal, že by měla v ideálním případě dorazit 4 - 6 týdnů od té inkriminované chvíle. Je to dáno tím, jak se Vaše tělo popere s hladinou hcg. Mně se dostavila po 33 dnech. Potratila jsem v 11. tt :(

rennni
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rennni
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
liska01
3. kvě 2016

@rennni Tomu rozumím! Mě kdysi gynekolog vysvětloval, že k početí jsou vhodné jarní a letní dny, kdy je člověk nabuzený a nespí zimním spánkem. U nás to tak vyšlo, takže držím palce. Jaru zdar! 🙂

rennni
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz