Jake jsou příznaky brzkého potratu?

Ahoj holky prosí vás jak by vypadal možný potrat třeba v 6 týdnu?
cabalkova
2. srp 2013
@veronikapigi Tim se vůbec nezabývej a nepanikar. Ja takhle teda prisla o mimi te v unoru a projevilo se to proste krvacenim.
veronikapigiautor
2. srp 2013
a bolest v podbřišku jsi taky měla?
sarkad2856
2. srp 2013
@veronikapigi já měla prvně šílené bolesti které začly jen jak na ms a pak sílyly a pak to krvácení
zvirka
2. srp 2013
@veronikapigi Pokud se necítíš, jeď na pohotovost. Ale třeba já měla bolesti první 2 měsíce, jak se malý uhnizďoval, ale teda bez krvácení. Pokud krvácíš, jela bych hned.
adeden
2. srp 2013
bolelo mě v podbříšku u obou těhotenství - jsou z toho dvě zdravé děti ... Takže fakt nekanikařte !!!!
ange_de_la_morte
2. srp 2013
podbříšek mě bolel celý prwní trimest a později občas taky, kolem 8tt jsem i špinila ( dostala jsem Utrogestan), každopádně pokud krwácíš radši si sjeď na pohotowost, a pokud si nejsi jistá skoč si w pondělí na gyndu, minimálně tě to uklidní 🙂 hlawně se dej do klidu a mysli pozitiwně 🙂 ( omlouwám se za ,w,)
veronikapigiautor
2. srp 2013
Děkuju holky,podbřišek právě bolí t a trochu krvácim ale zatím to jinak jde,tak uvidím jak v pondělí a kdyby se to zhoršilo jedu na pohotovost. 🙂 pokusím se nepanikařit
maximka33
2. srp 2013
@veronikapigi může to být cokoliv. mně šla bohužel hnědá krev a miminko už bylo pryč. podruhé byla červená a mimnko se udrželo, krvácel hematom. to se pozná na ultrazvuku. naštěstí jsem nemusela na pohotovost, jen ke své doktorce, bylo to ráno. držím palečky.
veronikapigiautor
2. srp 2013
@maximka33 já to ze začátku měla červený,pak hnědý a ted takový hnědočervený tak uvidíme no každopádně zajdu na gyndu 🙂 děkuju

Začni psát odpověď...

Odešli