• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem po revizi protivná. Co to se mnou je?

29. července 2010 
Ahoj holky, jsem po samovolném potratu (8tt), revizi dělohy (před 14 dny) a fyzicky už se cítím dobře :slight_smile: . Ale mám nervy na pochodu :sweat_smile: Každou chvíli mě něco rozčílí, naštve, rozhodí... a já jsem pak úplně běsná, vztekám se, křičím a tak podobně. Normálně jsem taky nervák, ale posledních pár let jsem se zklidnila a změnila jsem hodnoty ve svým životě, ale poslední týden jsem tak hnusná :unamused: a hlavně na manžu, což hrozně špatně nesu :zipper_mouth:
Např. dneska ráno jsem mu nadávala a byla jsem tak zákeřná, že se za sebe stydím.... Co to se mnou je? :frowning2:
Dělá Vám to taky?
28. črc 2010 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dancicka tak já to samé.A to mám o týden více od revize.Občas se neudržím a ječím, kvůli prdu.Manžel je úplně v pohodě, nic mi neříká.Prý se to časem zlepší, ať si z toho nic nedělám.
A asi ještě více mi vadí, že nejsem od té doby schopná se nakopnout k jakékoliv aktivitě.Nic mi nebaví,na nic nemám náladu. :unamused:
28. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mv naprosto souhlasím, ale fakt se nenávidím a hrozně se za sebe stydím... :frowning2: Chci aby to přešlo co nejdřív, ale nevím, jak to udělat :frowning2: Já už se zase těším, až začnu cvičit... to asi bude to pravé odreagování :grinning:
28. črc 2010 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja jsem pres pet tydnu po revizi a jsem podrazdena, ne vylozene protivna, ale vnitrne neklidna, nerovzni a podrazdena a sebelitostiva (to posledni dny, predtim jsem byla dosti v pohode). tak si to pricitam tomu, ze treba konecne dorazi ta porevizni potvora ... :frowning2:
28. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
za to se vubec nemusis omlouvat a jako budouci plodnice na to mas narok - se takhle vztekat.
28. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cocoska máš pravdu :slight_smile: ale jsem strašně ráda, že v tom nejsem sama :grinning:
29. črc 2010 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek