Jsem po revizi protivná. Co to se mnou je?

dancicka
28. črc 2010

Ahoj holky, jsem po samovolném potratu (8tt), revizi dělohy (před 14 dny) a fyzicky už se cítím dobře 🙂 . Ale mám nervy na pochodu 😅 Každou chvíli mě něco rozčílí, naštve, rozhodí... a já jsem pak úplně běsná, vztekám se, křičím a tak podobně. Normálně jsem taky nervák, ale posledních pár let jsem se zklidnila a změnila jsem hodnoty ve svým životě, ale poslední týden jsem tak hnusná 😒 a hlavně na manžu, což hrozně špatně nesu 🤐
Např. dneska ráno jsem mu nadávala a byla jsem tak zákeřná, že se za sebe stydím.... Co to se mnou je? ☹
Dělá Vám to taky?

mv
28. črc 2010

@dancicka tak já to samé.A to mám o týden více od revize.Občas se neudržím a ječím, kvůli prdu.Manžel je úplně v pohodě, nic mi neříká.Prý se to časem zlepší, ať si z toho nic nedělám.
A asi ještě více mi vadí, že nejsem od té doby schopná se nakopnout k jakékoliv aktivitě.Nic mi nebaví,na nic nemám náladu. 😒

dancicka
autor
28. črc 2010

@mv naprosto souhlasím, ale fakt se nenávidím a hrozně se za sebe stydím... ☹ Chci aby to přešlo co nejdřív, ale nevím, jak to udělat ☹ Já už se zase těším, až začnu cvičit... to asi bude to pravé odreagování 😀

vecernice
28. črc 2010

ahoj holky, tak ja jsem pres pet tydnu po revizi a jsem podrazdena, ne vylozene protivna, ale vnitrne neklidna, nerovzni a podrazdena a sebelitostiva (to posledni dny, predtim jsem byla dosti v pohode). tak si to pricitam tomu, ze treba konecne dorazi ta porevizni potvora ... ☹

cocoska
28. črc 2010

za to se vubec nemusis omlouvat a jako budouci plodnice na to mas narok - se takhle vztekat.

dancicka
autor
29. črc 2010

@cocoska máš pravdu 🙂 ale jsem strašně ráda, že v tom nejsem sama 😀