Kdy po revizi dutiny děložní do práce?

anicka1211
1. bře 2017

Ahoj holky, včera jsem prodělala revizi po mém třetím zamlklém potratu a jednom spontánním. Když jsem prodělala první revizi,už jsem se neměla kam vracet,ukončili se mnou smlouvu. Po druhé revizi jsem neměla kam jít,jelikož od první revize jsem byla nezaměstnaná,takže jsem otázku kdy po revizi do práce neřešila a to stejné po spontánním potratu. Nyni mám ale práci a teď nevím,kdy po revizi do práce,abych si nějak neuškodila,nevim jak dlouhá má být rekonvalescence. Do teď jsem to nemusela řešit,když sem neměla praci a měla čas na rekonvalescenci. Na kontrolu mám jít za tři týdny, v případě potíží kdykoli.

g_m
3. bře 2017

@anicka1211 Na revizi jsem byla v pátek a v pondělí už jsem byla zpátky. Doma by mě to jen deptalo...

kaculik007
3. bře 2017

@anicka1211 Ten klid bych za nic nevyměnila. Je to paráda bydlet ve svém. Být si svým pánem.

anicka1211
autor
3. bře 2017

@g_m jj, taky jsem si říkala, jestli nejít do práce ještě tento týden, ale každá to máme nastavené jinak, teď vidím, že bych to nedala. Po prvním potratu jsem se neměla kam vrátit, protože jsem ten měsíc přišla nejen o miminko ale i o práci a tak jsem měla čas se dát do pořádku, ale to jsem byla tak v šoku, že sem potratila, protože to bylo zamlklé těhotenství a já do té doby než se mi to stalo o něm v životě neslyšela a tak jsem se s tím nemohla vyrovnat a nechápala proč se mi něco takového stalo a jak je to možné. Nevycházela jsem z domu a na neschopence jsem byla dohromady měsíc, takže mě sice propustili tím, že se mnou ukončili poměr, ale platné to bylo až mi doktorka ukončila neschopenku a to jsem opravdu potřebovala měsíc abych se z toho dostala. A tak mě to sebralo, že jsem začala mít tři měsíce po potratu problémy se spánkem a skončila na antidepresivech a prášcích na spaní a docházím od té doby pravidelně k psychiatrovi na kontroly. Takže mě první potrat sebral tak, že jsem od něj nebyla schopna nastoupit ani do práce jinam, hledat si ji. Mezitím jsem pak znova potrácela a zase se z toho musela vylízat. Takže to bylo kolotoč bez konce a neumím si představit, že bych do toho pracovala. Navíc problémy se spánkem se strašně vlekly a tak jsem nebyla schopna ani fungovat doma, když sem celou noc skoro nespala. Teď jsem pořád na antidepresivech, po druhém potratu jsem si zkusila změnit je za jiné a tím pádem vyzkoušela jaké to je, vydržet to než nastoupí účinek nových léků a vrátily se mi takové deprese, takže mi doktorka vrátila předchozí antidepresiva a léky na spaní a už jsem na poloviční dávce než loni když mi je dala,ale vysadit si je netroufám, zatím se na to necítím připravená. Sem ráda, že zabírají a že díky nim jsem schopná všechen ten stres aspoň nějak zvládnout. Ale do práce jít dva dny po revizi bych nezvládla Rozhodilo mi to zase spaní, takže jak psychika tak spánek potřebují čas, ale v pondělí už bych chtěla jít, tak to snad zvládnu.

jezz13
3. bře 2017

Dělám v administrativě a šla jsem po obou revizích hned třetí den. Jsem sama v kanceláři, takže v případě problémů si můžu dát pauzu. práci za mě stejně nikdo neudělá a lepší než sedět doma a brečet do polštáře.

loylii
28. dub 2019

@anicka1211 já Ahm 0,3 a poté jsem otěhotněla 2x, z toho jedny dvojcata. Myslím, ze pomohl Femibion a injekce Clexane. Píchala jsem si od pozitivního testu. Jinak mi kvůli ahm taky byly doporučený darovany. Já na ne přistoupila ale už nestihla transfer😉

lachtanice86
Autor odpověď smazal
Zobraz