Kdy se začít snažit po potratu?

nunu22
5. bře 2018

Ahojte,20.2 jsem prodelala SP.Bez nutnosti revize.Kdy se začít snažit?Psychicky jsem ok,fyzicky taky.Kdy příjde ovulace?Dnes jsem zkoušela test a je tam ken slebaj duch.Mockrát dekuji

kamcaajirka
14. kvě 2018

@veronikaburdova27 také jsem měla po prvním potratu MS po 4 týdnech, ale tam byla revize. Toto bylo bez revize, tak jsme na to hned zase vlitli 😂

kamcaajirka
14. kvě 2018

@ruzicka06 přesně přesně, co člověk, to jiný názor.. My jsme na to vlitli hned, neb mi to přišlo jako hodně silná MS 😊

ruzicka06
14. kvě 2018

@kamcaajirka Když se na to žena cítí, tak klidně hned 🙂 Když nemá nějaké potíže, také v tom nevidím problém.

svetty
14. kvě 2018

@veronikaburdova27 no ocividne ke krave a ne k doktorce pozdeji sem se dovedela ze to delat nechtela ale rodice ji donutili tak delala doktora pry snad 11let nez dostudovala....kdyz je problem neresi a nechce resit.... musim zavolat a objednat se jinam....nastesti jsem se po znamosti dostala az do brna na revmatologii kde mi udelala jedna super doktorka odbery a zjistila ze mam blby nejaky hormon tak jsem ted 2 mesic na kortikoidech...tak snad se brzo zase zadari....

lucievitackova
14. kvě 2018
veronikaburdova27
14. kvě 2018

@lucievitackova podle toho co jsem četla, tak máš svuj štastný konec, že se ti narodilo miminko potom, že?

lucievitackova
14. kvě 2018

@veronikaburdova27
Ano,tehotenstvi neprobihalo uplne bez problemu,ale nakonec se nam 11.11.narodilo nase stesti.