Krvácení po kyretáži. Je normální, že skoro nekrvácím?

1. srp 2023

Zdravím,

Dnes ráno jsem podstoupila kyretáž kvůli zaniklému těhotenství,
Chci se zeptat zda je normální abych skoro nekrvácela?
Mám bolesti břicha plus mě to hodně prohání na velkou.
Ale krvácení vůbec, možná tak kapička dvě ale víc nic.
Bolesti jsou chvilkový, přijde mi to něco jako porodní bolesti než menstruační.
Zalije mě teplo a už běžím na záchod, tak to možná má jen něco společnýho se střevama, ale zajimalo by mě jak to probíhalo u Vás abych se třeba uklidnila a nebyla jen hysterka.

Předem děkuji za odpovědi

lencaa11
1. srp 2023

Ano je ok to lehké kravceni - spineni se klidně může ještě objevit během 6 neděli prvni Ms může přijít 4-8 týdnů po revizi

squezy
1. srp 2023

Ja taky po revizi spíše spinila a vážně jen malinko. Ale byla jsem i totálně bez jakékoliv bolesti

rnika
1. srp 2023

Ano po revizi jsem krvacela malo. Spis spineni nebo slaba ms.

chybadel
1. srp 2023

Nekrvacela jsem vůbec.. až přesně na den za 6 týdnu MS.. ale nic mě ani nebolelo potom jakoby nic..

ivkasolavova
1. srp 2023

Já teda měla tu smůlu že krvácela jak podřezaná ☹

janule0123
2. srp 2023

Taky me to prekvapilo, krvácení bylo minimální, prikladam to zodpovednemu vyčištění, za to před revizi jsem si toho krvácení užila neskutečně asi dva týdny, takže jsem byla spis rada a nenapadlo me nad tim přemýšlet… menstruace dorazila přesně po 60 dnech, trvalo me celkem dlouho než se tělo porovnalo…

bertik20
2. srp 2023

Taky jsem po revizi druhý den nevěděla,že něco proběhlo. Lehulinké špinění bylo cca do první MŠ, tj měsíc

z24uzana
11. črc 2024

Ahojky holky, v úterý jsem byla na revizi (ve 12tt se bohužel miminko přestalo vyvíjet), v den revize jsem maličko krvacela...od té doby prostě nic a ani spineni. Bolí mě trochu v podbrisku a v zádech. Kontrolu mám až 12.8 🤦🏻‍♀ na revizi jsem bohužel nebyla poprvé. Vždy jsem ale aspoň spinila a teď nic. Už jednou se mi stalo, že jsem musela na sál znova (nechali tam 11mm tkáň)...mám strach, aby tam něco nenechali znova. Je normální po revizi vůbec nekrvacet?
Je mi i na zvracení...bolesti se dají ještě vydržet, ale mám strach...delohu mám zaklonenou dozadu