Krvácení po revizi dělohy

katcerv8
1. únor 2019

Dobry den, jsem 14 dni po revizi dělohy v 9tt. Na kontrole u gynekoložky vše OK a po první menstruaci se můžeme opět začít snažit. Asi týden po revizi jsem špinila a krvácela pak týden nic a včera jsem začala opět špinit a trochu krvácet, je to normální? Mohlo by jít už o menstruaci nebo se tělo ještě čistí? Děkuji za odpovědi.

patmouse
2. únor 2019

@katcerv8 Pokud vim,tak po revizi ma zena klasicke “6nedeli” jako po porodu, takze telo se cisti,zadny sex,sprcha namisto vany... V nemocnici ti nerekli, jak to je? Ja po revizi taky stridave krvacela a spinila a dodrzovala jsem proste 6nedeli, takove jsem dostala i instrukce v nemocnici. Az po tech 6 tydnech se mi pak vratil klasicky cyklus a zacali jsme se snazit znova.

katcerv8
autor
2. únor 2019

@patmouse Moc toho v nemocnici neřekli. Na kontrole u gynekoložky bylo vše OK a po první MS se můžeme začít snažit. Jenom mě trochu zarazilo, ze týden po revizi jsem krvacela a spinila, pak týden nic a teď zase spinim, tak jsem chtěla vědět, jestli to měl někdo taky tak. Moc děkuji za odpověď.

katullisrk
5. kvě 2019

Ahoj holky, mám dotaz. Byla jsem na revizi dělohy (evakuace dělohy) 15.3., ten den jsem malinko spinila a pak vůbec. Je to normální? Cítím se dobre, nemám žádné příznaky. Jak je to s tou sexuální abstinence? Myslíte,ze třetí týden se to muže zkusit?